• Dal som si paketu aby to bolo rýchlo

Vše perfekt.

široká nabídka modelů

Velmi dobré.

Obchod nemohu doporučit, protože zatím nic nedorazilo (zboží ani žádný vysvětlující e-mail). Zboží, které je uvedeno skladem není ani po 7 dnech.

Odoslanie trvá velmi dlho, až po oslovení, bola reakcia obchodu rýchla.

Po objednání pouze automatická odpověď "vaše objednávka č. 23029460 byla přijata a bude vyřízena v co nejkratší možné době" a poté týden bez jakékoliv komunikace. Zboží jsem naštěstí objednal na dobírku.

• Dlouhá dodací doba

• Dostupné

• maju tovar, ktory som nevedel zohnat nikde inde
    • dodrzany avizovany termín doručenia

Jsem pravidelným zákazníkem již řadu let a jsem velmi spokojen. Pouze postrádám něco jako věrnostní benefit s ohledem na skutečnost, že jsem již nakoupil autíčka u Vaší společnosti za desítky tisíc.

Zboží dorazilo v poškozené plastové krabičce. Balík dobře zabalen, neporušen, k poškození zjevně došlo před expedicí.

Jako osoba vyššího věku jsem konzervativní a v e-shopech prakticky nenakupuji, ale nabídka modelů firmy SmallCars.cz je impozantní a jednání naprosto profesionální, takže nelze odolat.
    Přeji hodně úspěchů ve vašem podnikání

• Vše v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit

Zatím bylo vždy vše O.K.

• Absolútne bez problémov - objednané 19.7. 2023 doručené 25. 8. 2023 - kvalitne zabalené nepoškodené

Ok

• Veľký výber na jednom mieste. Už aj ceny modelov sú priatelnejšie...

• Zdá se jako důvěryhodný obchod
    • Potvrdí zakázku , příjmou peníze a pak velice ale velice dlouho nekomunikují - ani přes telefon ani přes meil

Potvrdí zakázku , příjmou peníze a pak velice ale velice dlouho nekomunikují - ani přes telefon ani přes meil - doporučuji se tomuto obchodu vyhnout a nakoupit jinde , kde si váží klientů !

Doporučuji, dobre zabalené.
    Vzhledem k tomu, ze mají sklad v Německu, je dodací doba i tak uspokojujici.