• Doba dodání

Čekám už 2 týdny na svou objednávku a stále nic. Když sem tam 10x volal nikdo to nebral. Moje zkušenost je taková že tam už znova neobjednám. Z Asie to přijde mnohem rychleji a levněji…

dlouhá dodací lhuta..

• velký sortiment nabízeného zboží.

ze 4 objednávek v minulosti během asi 3 let dorazily jen 2. V jednom případě jsem napsal e-mailem po 1 měsíci po objednání zda zboží dorazí, omluvili se e-mailem s tím že příští týden to konečně odešlou, že to neměli na skladě, ale další dobu trvající již déle měsíc nedorazilo opět nic.

• Dlouhé dodací lhůty

• Nabídka.
    • Cena je až o 100 Kč vyšší než jinde a dodání je delší než objednávka z Německa .
  • Dosud žádná odezva na objednané zboží.

• Na uvedené telefonní číslo se nelze dovolat
    • Nulová komunikace s obchodem
    • Žádné přesné datum doručení zboží
    • Přibližná doba doručení není dodržena

Lákavé nabídky, ale zboží se nedočkáte

• Nefér jednání.

Autíčko přišlo poškozené. Na Smallcars jsem volal. Slečna slíbila, že nový model ihned odesílají a do Vánoc auto přijde. Je 22.1. A kde nic tu stále nic. Ještě, že jsem autíčko neodeslal a syn dostal alespoň autíčko poškozené. I když se slovy ježíšek nosí poškozené hračky? Ale lepší než smutné dítě, které si přálo jen to autíčko a nedostal by ho. Smallcars tudíž "děkuji".

dlouhé dodací doba.

Absolutně žádná kontrola posílaného zboží. Jednou mi dorazil model bez blinkru, podruhé celý odřený, další model s křivým spoilerem a odřeninami, další neměl kus světla, další měl křivý zadní nárazník, a ještě před tím jeden model neměl ani část podvozku, kdy mi nejdříve byl poslán model bez části podvozku a pak zcela křivý mimo střed. Dodatečná informace, jednalo se většinou o modely za cenu kolem přes 2000,- min. Kdy mi bylo po tom všem řečeno, že jedna paní neměla u modelu kolo, že na tom jsem ještě dobře. Takže ano, naprosto neprofesionální přístup k problémům.

• Nič
    • Zavádzanie zákazníka ohľadom doby dorucenia
    • Nikdy viac..

• Dlouhá doba dodání. Dnes i Čínské eshopy mají rychlejší dodání než tento eshop .

• Tovar stále nemám doma a už mi prišlo hodnotenie nákupu.
    • Dlhá doba doručenia
    • Žiadne info ohľadom objednávky
    • Tovar odoslaný ale nedoručený

Po 2 tygodniach paczka cały czas nie została nadana.

Zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje.

• Objednal a zaplatil jsem zboží před týdnem a dosud jsem nedostal žádnou informaci od obchodu a zboží také nedorazilo.

• nezdvíhajú telefón
    • dlhá čakacia doba

8 dní od potvrdenia objednávky im trvalo vyexpedovať tovar na cestu k zákazníkovi, tomu sa hovorí " expres" .....

Ešte som sa nestretol s tak nekvalitným obchodom. Tovar je poškodený, ale keďže nechcem už komunikovať s týmto obchodom, budem sa snažiť si to opraviť sám.

zboží sem platil do pár dnu jste mi psali nezaplaceno..platil sem ho tedy znova..pak jste mi poslali model dvakrát..máte tam pěkný bordel..