SmallCars.cz

Ověřeno zákazníky

2409 recenzí z celkového počtu 6034 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod SmallCars.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze SmallCars.cz

stroblik

Přidáno: před 2 hodinami

přehlednost nabízeného zboží , kvalita, rychlost dodání, - spokojenost s nákupem. doporučuji všem.

Tomasz

Přidáno: před 12 hodinami

Vse v poradku jednou vetou.

Přidáno: včera, 14:16

• velký výběr značek a velikostí modelů
  • není uvedena přibližná velikost v cm a zda jsou tam možnosti otevírání, dveře, kapota apod.

Pavol

Přidáno: 20. srpna 2017

• Výhodu

Přidáno: 18. srpna 2017

S komunikací velmi spokojeni.

P. Rossi

Přidáno: 16. srpna 2017

• rychlé vyřízení objednávky

Olaf

Přidáno: 14. srpna 2017

• Prosím o zvětšení kódu zboží, není dostatečně výrazně, při komunikaci vzniknul problém a nepochopení, protože jsem na webu kód hned nenašel.

Martin Hajas

Přidáno: 13. srpna 2017

Váš obchod sa mi páči , no ako zákazník a hlavne zberateľ by som veľmi ocenil , ak by sa Váš obchod vymanil z mnohých ďalších , ktoré ako konkurencia sú , tým že by ste sa zaoberali namiesto kvantitou kvalitou a exkluzivitou . Napr : JAGUAR E TYPE rv.1961 v mierke 1:24 , Mercedes Benz 600 rv.1964 v mierke 1:24 . Viem nie každý výrobca vyrába automodely v každej mierke a či vôbec no je smutné , že mnohé modely , ktoré by som si ako zberateľ kúpil , nie sú na vašej stránke no podarilo sa mi ich nájsť prostredníctvom iných stránok , či obchodov. No napriek tomu máte skvelú stránku a výber v mierke 1:18 je naozaj skvelý. Naposledy som si u Vás objednal Mercedes Benz G 63 AMG 6x6 ktorý doposiaľ špedičná firma Geis nedoručila. Ak by boli skutočne seriozna firma , tak by pri nezastihnutí zákazníka nechali odkaz cez sms alebo v poštovej schránke odkaz ako a kde si môžem vyzdvihnúť tovar čo oznam o ďaľšom termíne dodania . Bol by som veľmi rád ak by sa vaša spoločnosť postarala o to aby mi bola zásielka doručená. Ďakujem s pozdravom Martin Hajas.

Dakarista

Přidáno: 12. srpna 2017

• Rychlé doručení

Pepa

Přidáno: 8. srpna 2017

• Při balení nebyla ze strany obchodu dostatečně věnována pozornost zajištění proti požkození při přepravě.

Byl to můj první nákup, ale zboží nebylo v krabici dobře zajištěno proti nárazům a případnému požkození.

Reakce obchodu SmallCars.cz

Pepo, mrzí mne, že jsme Vám poslali model špatně zabalený a tím pádem nedoporučujete u nás nakoupit :-( snažíme se na to dávat pozor, a mnoho zákazníků nás chválí za precizní balení. Ale jsme jen lidé a nejde to asi udělat vždy na 100% správně. Každopádně se budeme snažit to vylepšit. Díky za komentář.

Martin Matějka
majitel SmallCars.cz