SmallCars.cz

Ověřeno zákazníky

2432 recenzí z celkového počtu 6119 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod SmallCars.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze SmallCars.cz

Petr

Přidáno: 11. října 2017

• Přehlednost webu a někdy i ceny
  • Přijde mi to jak banda amatérů, kteří neví co je to sběratel autíček a bůhví kde autíčka kupují.

Poničený obal...odpověď, že obal není součástí autíčka a berou to jen jako obal. Každý sběratel, kdo nevystavuje, ale sbírá, tak je pro něj i neporušená krabička důležitá. Další prodej autíčko smrdělo po lepidle a mělo přilepovaný zrcátko, po úspěšné reklamaci mi bylo řečeno, že i další autíčka ze série smrdí po lepidle a tak se již další neobjednávalo pro jistotu. Další objednávka model autíčka v barvě "černý", dorazil "černý mat" a podle prodejce černý jako černý. Přitom na krabičce popis "černý mat" a po zjištění, kde autíčko koupili v Německu(na krabičce nálepka od prodejce), má i prodejce udáváno černý mat a to i na webových stránkách. Takže pokud chcete autíčko na stůl do regálu apod. tak mohu doporučit, jinak pokud chcete do sbírky na uložení, tak NEDOPORUČUJI!!!!! Tohle není prodejna pro sběratele.....jen osobní zkušenost a i když se snažili věc řešit formou reklamace, tak opravdu někdo, kdo z vás dělá blbce, že obal není důležitý a že autíčko černý je i černý mat, když to mají v nabídce jako mat, na mě působí bohužel amatérsky a nemohu tak doporučit. Opakuji, peníze vrátili, ale u konkurence se mi to nikdy nestalo.

Přidáno: 9. října 2017

S obchodem jsem maximálně spokojený.

Přidáno: 7. října 2017

spolahlivy

Polina

Přidáno: 6. října 2017

• Maji zbozi,ktere ne maji jini obchodu

Martin

Přidáno: 1. října 2017

• prehľad,kalitný výber modelov

• Velký výběr modelů
  • Světové novinky k dispozici krátce po začátku prodeje
  • Přehledné internetové stránky se slušným vyhledáváním
  • Bezproblémové vrácení/reklamace zboží
  • Emailový "hlídací pes" na novinky s filtrací podle značky, výrobce modelu a meřítka
  • Možnost dopravy i přes levnou Zásilkovnu
  • Většina modelů pouze s jednou fotkou
  • Neinformování jedná-li se o model prodávaný přímo pod značkou výrobce aut.
  • Neinformování jedná-li se o limitovaný model
  • Na mobilním telefonu (Android 6.0.1, Opera 42.7 a Chrome 60) nelze po přihlášení na stránky nechat rozbalené menu, lezoucí z "Můj účet" a měnit tak cokoliv pod svým účtem

Jednou za čas zde nakoupím, a to hlavně z důvodu v ČR bezkonkurenční nabídky modelů krátce po začátku jejich celosvětového prodeje.
Pominu-li pár výměn od výrobce kazových či nedokonalých modelů, vždy proběhl nákup bez problémů.
V ČR mají možná i nejlepší internetové stránky ve svém oboru, přesto je na nich stále co zlepšovat jak po technické stránce, tak po stránce informací (viz. zápory).
Celkově Smallcars doporučuji.

Přidáno: 25. září 2017

• spolehlivé dodání, rozumné ceny

Přidáno: 25. září 2017

Do terminu do ktereho jsem chtela, nemuseli mi zbozi dodat druhy den. Dodaly ale dle meho pozadavku, temer okamzite. ;)

Přidáno: 22. září 2017

I když je zboží skladem, trvá minimálně týden, než zboží dorazí, jelikož jsem si zvolila Zásilkovnu, která je rychlá, než se zboží z obchodu doručilo na odběrné místo, trvalo to přes týden... sama dělám eshopy, takže vím, že pokud je zboží skladem a přes Zásilkovnu, jde, aby bylo u zákazníků do 3 dnů... ale lze chápat, že množství zboží, které asi mají, nejde expedovat hned...

Lubos

Přidáno: 21. září 2017