Zboží mi bylo doručeno, jedná se o soda stream, krabice samotného výrobku byla už očividně rozbalená a znovu, velmi neesteticky zalepená izolepou. Krabice je též velmi výrazně poškozená (zmačkaná a odřená). Je to vánoční dárek za dva tisíce a vypadá, jak kdybych jej vytáhla z popelnice.

• Nabízí co nemá , konkrétně se to týká značky výrobku...!!!

• Zboží dorazilo do dvou dnů
    • Balení zboží - humus

Chápu, že v rámci recyklace a úspor se prázdné místo v balíku vycpe starým papírem. Tento obchod jde v recyklaci dál, rovnou do balíku otočí celý odpadkový koš (plastové odřezky, požitá náplast, kolečko z lepící pásky, apod. , jen ohryzek od jablka chyběl).
    Zboží dorazilo v pořádku, obchod má slušný výběr, ale já příště nakoupím jinde.

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byl zavařovací hrnec Domo DO42326PC. Tyto zavařovací hrnce jsou na přepravu poměrně křehké.
    Snažíme se vždy v maximální možné míře zajistit, aby výrobek přišel k zákazníkovi v perfektním stavu - nepoškozený.

V případě křehkého zboží je tedy originální balík vložen do větší krabice, která je vyplněna další výplní.
    Jako výplň k zajištění "nerozbitnosti" balíku používáme zejména materiál, který k nám již doputuje od dodavatele (některé balíky také cestují ve stejné krabici, ve které k nám dorazily)

Je možné, že se do krabice zatoulaly i položky, které nejsou k tomuto účelu adekvátní. Toto se mohlo stát již na straně výrobce/dodavatele a pokud se stalo, tak se Vám za tuto skutečnost omlouváme. Určitě ale do balíků nepřidáváme žádný odpad určený k likvidaci.

Navíc se snažíme chovat zodpovědně. Veškerý odpad je tak třízen, dle své povahy a druhu, k další recyklaci.

SlevyElektro.cz

Potřebuji technickou pomoc, nebo servis kde mi to nastaví.Jsem už starší člověk (85) a sám to nenastavím.Servis obchodu byl správný zaslali mi český návod ale je tak složitý,že se v něm nevyznám.

Objednala jsem si 2 stejné stolní lampy bílé barvy. Jedna měla i bílý zdroj. Ve druhé krabici, byl zdroj černý. A tato krabice byla mírně pomačkaná, takže s ní už někdo očividně manipuloval. Působí to na mne, že tuto bílou lampu s černou šňůrou, která k ní nepatří, už někdo vracel a oni ji klidně zase znovu prodávají a zkouší, zda narazí na kupujícího, kterému se nebude chtít řešit vrácení zboží.

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byly dva kusy lampičky Argus Light 1007.
    Zboží, které jsme Vám dodali, bylo nové - nemáme důvod s ním jakkoli manipulovat.
    Lampičky objednáváme ve větším množství, kdy jsou balíčky převázané stahovací páskou. Krajní balíčky tak mohou být mírně promáčklé. Lampičky jsou standardně dodávány se zdroji dvou barev (černá a bílá). Barevnost zdroje bohužel neumíme ovlivnit.

V případě, že nejste spokojená s barvou zdroje a potřebujete oba v bílém provedení, dejte nám prosím vědět zpět, pokusíme se toto vyřešit k Vaší spokojenosti.

SlevyElektro.cz

• Na internetu stále skladem, ale není to pravda

Televize přišla poškozená,prasklá obrazovka.Nikdo se semnou nechce bavit o případné reklamaci.Prý jsem si to zavinil sám že jsem si dovolil vytáhnou televizi z krabice ve dvou lidech za rámečky tel.a moc jsem na ni tlačil a promáčknul i když je tel.rozbitá od středu po okraj. Po zavolání mi bylo zděleno že tel.před odesláním zkontrolovali jestli neni poničena ale nezkontrolovali jí v zapnutém stavu. Když tel.není zapnutá tak není nic vidět.

neberou telefony a když už se dovoláte a chcete zjistit proč vaše objednávka nedorazila, tak vám jen řeknou že zavolají zpátky a už se neozvou

• Zboží ani po 14 dnech nedorazilo. Ani se neobtěžují informovat kdy to dorazí!!!

Omlouváme se ze potíže, které vznikly na naší straně.
    Díky chybě jsme nabízeli zboží (předmětem objednávky byla vestavná myčka AEG Mastery FEE63716PM), které nebylo skladem u nás, ani u našeho dodavatele.
    O této skutečnosti jste byl neprodleně informován telefonicky.
    Po společné domluvě jste se rozhodl počkat na naskladnění. Vzhledem k současné situaci je zboží bohužel stále nedostupné. Pokud situace změní budeme Vás o tomto okamžitě informovat.

Nicméně dostupnost zboží je pečlivě kontrolována a nastavována dle skutečného stavu skladu.
    (máme vlastní sklady na našich pobočkách - nikoli externí), takže je pravděpodobnost, že k tomuto dojde velice malá (bohužel ne nulová)

SlevyElektro.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Špatná (žádná) komunikace

Obchod s námi vůbec nekomunikuje, nevíme nic o dodání objednávky.

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byla krbová kamna Prity s požadavkem vynesení do patra.
    Bohužel jsme nebyli schopni službu vynesení do patra na Vaší adrese realizovat, o čemž jste byla neprodleně informována.
    Na základě naší dohody byla Vaše objednávka tentýž den stornována.

SlevyElektro.cz

Vadné zboží, fungovalo jen pár hodin.

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byla sušička ovoce Concept SO2020.
    Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s produktem.
    Vzhledem k tomu, že jste se rozhodla odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží, byly Vám vráceny peníze zpět.

SlevyElektro.cz

Jediná odpověď od prodejce byla "Vaše objednávka se vyřizuje"
    U zboží inzerovali JE SKLADEM.

Omlouváme se ze potíže, které vznikly na naší straně.
    Objednaný dalekohled Levenhuk Atom 20x50 měl na Vaší adresu odejít 28.5 (tedy den po objednání)
    Díky chybě v sytému nejenže Vaše objednávka nebyla vyřízena, ale také jste nebyl informován o nedostupnosti zboží ke kterému v důsledku prodlení došlo.
    Za nastalou situaci se Vám omlouváme.

SlevyElektro.cz

• Tento robot jsem od vás nekoupil, protože neposíláte do Itálie, takže mi neposílejte tyto e-maily s žádostí o vyhodnocení nákupu!

děkujeme za Váš názor.

V současné době dodáváme zboží pouze v rámci České republiky a zásilky do 30Kg také na Slovensko.
    Tuto informaci komunikujeme v průběhu objednávkového procesu, kde je možnost zvolit dodání ČR nebo SR.

SlevyElektro.cz

• prodávají to co nemají

Omlouváme se ze potíže, které vznikly na naší straně.
    Díky chybě jsme nabízeli zboží (předmětem objednávky byla varná deska Gorenje GTW64B), které nebylo skladem u nás, ani u našeho dodavatele.
    O této skutečnosti jste byl neprodleně informován.

SlevyElektro.cz

• Objednaný sporák na dvě fáze, po dvou dnech telefon a vnucují Vám třífazový. Logika hodna specialistů na prodej elektra.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• neni český návod k použiváni.

Nejsem spokojen protože není český návod.

Předmětem objednávky byla mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 304 M
    I když zboží pochází z oficiální české distribuce výrobce přikládá návod ve vícejazyčné variantě (čeština je od strany 59)
    Návod je ke stažení také v digitální podobě na kartě produktu https://www.slevyelektro.cz/mikrovlnne_trouby-whirlpool_whirlpool_mwp_304_m-362519838-185542586-mikrovlne-trouby/

SlevyElektro.cz

• Myčka neobsahovala přední panel, ačkoli na všech obrázcích fotogalerie byl zobrazen.
    • Funkce AIR Dry nefunguje

děkujeme za Váš názor.

Předmětem objednávky byla vestavná myčka AEG.
    Přední panel není součástí dodávky, i když se tak z ilustračních fotografií výrobce může zdát (toto platí pro vestavné spotřebiče obecně)
    Přední panel musí být vyroben dodatečně truhlářem dle Vašeho požadavku, nebo může být přímo součástí dodávky kuchyně jako celku (zejména z důvodu různé barvy a provedení kuchyně)
    Funkce AIR Dry funguje pouze při určitých programech mytí, tak jak je specifikováno v manuálu přiloženém k výrobku.

Věřím, že po následné společné komunikaci, k nám naleznete důvěru a dáte nám ještě šanci.