Kráječ byl celý křivý, spodní a horní část nezapadaly do sebe, posláno k reklamaci. Stále nemám nový kráječ ani peníze. Za dopravu částka také neuhrazena,ač to slibují. Těžko se k nim dovolává, obchod nemohu proto doporučit.

Zboží mělo dojít cca do druhého/třetího dne... Po 3 dnech mi e-shop oznámil, že se už uráčil objednávku zaslat... Nicméně teď po týdnu stále nemám od přepravní firmy absolutně žádnou informaci, že by obdrželi moji objednávku. E-shop reagoval tak, že to prověří.. Ale opět X dní a stále žádné vyjádření... Nevím, možná podvodný obchod.

• Nefunkční a nejde se dovolat na reklamaci.

• Nepoužitelný výrobek

Zaplatila jsem za řasy s magnetickou linkou, ale přišly řasy s tak ztuhlou hmotou, že z ní ani nešel vyndat štěteček, takže to celé letělo do koše. Věděla jsem, že kupuji levný pravděpodobně čínský výrobek, ale tohle je zase moc. Vzala jsem to jako zkušenost a nebudu se obtěžovat reklamací, ale myslím, že by obchod měl zajistit, že to, co prodává, je použitelné.

Prodávají padělek

Všechno je zaplaceno, ale zboží nebylo doručeno i když mělo být doručeno do dvou dnů¡!!!!
    V zimě už chladící ručníky nepotřebují!!!!!!

Příště už ne.

Zboží došlo včas ale výrobek je naprosto nevyhovující je to šmejd! 4

S koberečkem nejsem spokojena. Měla jsem též této značky, ale byl lepší kvality (vyšší a spodní vrstva byla neklouzavá - tento klouže po podlaze). Určitě jsem si měla objednat z jiného obchodu.

• Zboží je nekvalitní a nedpovídá popisu
    • Jak se říká, zadarmo drahé

• Slabý motorek . Škoda peněz

• Doručeno poměrně brzo a vpořádku
    • Funkční při prvním použití, při druhém se cca po 10 vteřinách vyplo
    • Reklamace vyřízena okamžitě - zaslán nový výrobek, zatím nedorazil
    • Dělají problémy s úhradou nàkladů za reklamaci, byť přislíbili úhradu
    • Za funkčnost výrobku odpovídá prodávající, reklamaci by měl hradit

Zboží bylo sice doručeno poměrně rychle, ale funkční bylo pouze 1. použití. Při druhém přístroj sám vypnul a přestal fungovat. Bylo mi sděleno, že posílají obratem nový výrobek, ale dělají problémy s úhradou nákladů s tím spojené, byť zodpovídá plně prodávající. Uvažuji o Trestném oznàmení ..... .

• Velmi nekvalitní zboží.

• popis a parametry zboží na eshopu neodpovídá realitě

Fotky zboží jsou zavádějící a parametry lživé. Musel jsem posílat zpět, platit poštovné.
    Obchod na opakovanou výzvu o nápravu nereaguje, což považuji za záměrné klamání spotřebitele. Budu o tom informovat ČOI.

• Poslali jiné zboží než jsem objednala

Nabízí jedny respirátory, ale poslali jiné. Ty navíc zapáchají.

Kosmetické zvětšovací zrcátko nezvětšuje a magnet ho neudrží-svěšené dolů-katastrofa.Děkuji.

• Nedodržení deklarovaného termínu dodávky
    • Neschopnost sdělit reálný termín dodání u zboží, které bylo inzerováno jako na skladě s dodáním do 24 hodin
    • Nemožnost telefonického kontaktu - telefon nikdo nezvedá

Z důvodu výše popsaných nevýhod jsem objednávku zrušila. Bylo to to jediné, co obchod dokázal provést do 24 hodin.

• Na stránkách obchodu/neobchodu píší dodání do 3dnů . V pondělí zaplacena faktura , ve středu doručen email od zásilkovny o očekávání zásilky a zásilka doručena dopravci až v neděli . Zboží dorazilo až v pondělí následující týden. Obchod nereaguje na telefonáty .

Obchod nedoporučuji. Raději objednat jinde .

• objednal jsem si zubní cistic sonic a naprosto nefunkční
    • no proste bazmek...kvalitní šmejd

• Obchod funguje jak má.

V mém případě byl výrobek nekvalitní, fungoval krátce asi 1/2 hodiny. Skončil v popelnici.