• Inzerovány RGB LED pásek 3528 14,4W/m, 6A zdroj - ve skutečnosti došel LED pásek maximálně 3528 4,2W/m a 2A zdroj. V textu je napsaná možnost přepnout na bílou barvou - tak bílá nejde.

• Prodávaji šunt

Platba kartou neprovedena (nešlo - chyba, kontaktujte prodejce!?), kontakty v mailu - neexistující číslo, na stránkách - nikdo nebere

• Místo objednaných led světýlek dorazil plyšový králík !! Led světla jsem zaplatila a teď musím ještě balit, jít na poštu , zaplatit a poslat zpět králíka a čekat zda vůbec světla led dorazí !!!!

Tento obchod NEDOPORUČUJI!!!!!!!

• Rychlé doruceni
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Zboží kvalitou pripomina produkty z Wishe (taková vietnamská tržnice). Na druhou stranu jsou produkty zase dost levné.

Nakupování a komunikace s obchodem v pohodě. Jeden produkt jsem vracela protože nevyhovoval. Obchod komunikoval bezproblémově a rychle. Ceny zboží v obchodě jsou sice hodně nízké, ale kvalita zboží není nijak vysoká. Proto bych obchod známému nedopručila.

• rychlé jednání
    • inzerovány RGB LED pásek 3528 14,4W/m, 6A zdroj - ve skutečnosti došel LED pásek 3528 4,2W/m (stěží) a 2A zdroj. dokonce v textu je napsané možnost přepnout na bílou barvou - tak nejde. nevím kde se stala chyba, jestli v textu nebo v rukách ve skladě. A za cenu 248,- nemá cenu ani posílat zpět, použiji jako vánoční osvětlení, ale použiji jiný zdroj, nechci vyhořet.

• Objednal jsem si bezdrátový ovladač.A přišel mi drátový ovladač.
  • Zboží nefunguje jako ve videu.

• Po prosbě zaplatili poštovné reklamace
    • Poslali mi úplně jiné zboží, než jsem si objednala
    • Nezvedají telefony

• zvětšovací brýle, plastový šmejd za přemrštěnou cenu

• Velký výběr
    • Obchod nereaguje na zprávy

Neobjednávat zboží

Zboží po 10 dnech nebylo doručeno. Prodejce nezvedá telefon a nereaguje na emaily

Nabízíte produkt, který nemáte zajištěn

První koupě, jak dál, to nevím.

Reakce obchodu Slevosvět.cz

děkujeme za hodnocení a recenzi. V hodnocení uvádíte, že zboží dorazilo za dva týdny, ve skutečnosti Vám však dorazilo na
    druhý den, přesně tak jak je uvedeno u produktu.

24.02.2020 15:00:31 13 - Adresní údaje
    24.02.2020 17:28:00 21 - Řádně podaná zásilka