• Rychlý, ochotný, komunikativní, spolehlivý obchod.
    • I když zboží nebylo momentálně skladem obchod dal vědět a ta chvilka čekání se vyplatila. Za mě celkováspokojenost.

Reakce obchodu Slevír.cz

velmi děkujeme za milé hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo dobře a těšíme se brzy snad opět na viděnou na Slevír.cz.

velký výběr zboží

Petr ze Slevír.cz

Výrobek nepřišel v pořádku je nefunkční

Reakce obchodu Slevír.cz

je nám líto, že Vám zboží dorazilo nefunkční.

Každopádně namísto stěžování si v recenzích je v těchto případech určitě vhodnější se na nás obrátit na e-mailové adrese [email protected], kde Vám situaci rádi pomůžeme vyřešit.

• rychlost dodání

Petr ze Slevír.cz

Všechny výrobky co jsem zakoupila jsou super. Dobré zpracování, design i barevnost.

Vše proběhlo v pořádku, dodrželi dobu doručení, na kterou upozornili, výrobek funguje, díky

Petr ze Slevír.cz

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Doporučuji obchod.

Petr ze Slevír.cz

Vynikající komunikace ohledně zasílání zboží

Petr ze Slevír.cz

• Levná Čínská kopie produktu !
    • Fotka originálního produktu , dorazil čínský klon
    • podvod

Jdu na českou obchodní inspekci.
    Komunikace E-shopu: oprátorka po zvednutí telefonu, se představila vlastním jménem a vůbec nezmínila firmu pro kterou pracuje. Tvrdila že z jejich strany se nejedná o podvod.

Reakce obchodu Slevír.cz

je mi líto, že Vám zboží nevyhovuje. V takovém případě máte každopádně možnost ho do 2 týdnů od převzetí vrátit bez udání důvodu.

S dovolením upozorňuji, že namísto stěžování si a vyhrožování v recenzích je vždycky vhodnější se na nás přímo obrátit a požádat o pomoc s vyřešením situace. O to, i v návaznosti na Vámi zmíněný, mimochodem slovy kolegyně velmi agresivní telefon, zájem nemáte. Samozřejmě máte právo si jen stěžovat, v takovém případě ale nečekejte, že se Vám dostane nějaké pomoci.

Petr ze Slevír.cz

rychlé dodání zboží, bez problémů

• Standartní obchod
    • 000

Petr ze Slevír.cz

• Dobrá komunikace, rychlé doručení po

Petr ze Slevír.cz

Místo hliníkového pouzdra, přišel plastový šmejd!!!

pohoda

Petr ze Slevír.cz

• Rychlost dodání, perfektní zabalení.

Perfektní, zase využiji.

• Zboží zatím nedošlo

Reakce obchodu Slevír.cz

velmi se omlouvám za to, že Vám zboží ještě nedošlo! Bohužel, jak jsem Vás už před časem informoval e-mailem, Vámi objednané zboží (které, jak dopředu avizujeme, nemáme skladem a je potřeba na něj počkat) nám dodavatel ještě nedodal. Stejně tak jsem Vás informoval, že předpokládáme jeho odeslání tento týden.

Petr ze Slevír.cz

Nabídka je sice trochu bizár, ale ceny jsou fakt příjemné a doprava spolehlivá

• levné
    • dlouhá dodací lhůta

Jsem spokojen.

Petr ze Slevír.cz

Opravá sada na zipy Fix a Zipper-důrazně nedoporučuji nákup. Je to šmejd non plus ultra, nasadíte sice jezden na zip, ale ten se prakticky okamžitě vysmekně a pokud ne, tak zdrhovadlo stejně nezapne. Nechápu, jak tohle můžou prodávat. A když jsem do obchodu komunikoval,že požaduji vrácení peněz výměnou za vrácení zboží, bylo mi řečeno, že ano, ale že mi naúčtují i zpáteční dopravu. Kde to jsme..? Nejen, že prodávají absolutní šmejd, ale ještě si mám platit dopravu při reklamaci ?

Reakce obchodu Slevír.cz

je mi líto, že Vaše nespokojenost se zbožím tak negativně ovlivnila celou zkušenost s e-shopem Slevír.cz.

Dovolte mi ale opravit jednu nepravdu - dopředu informujeme, že náklady na vrácení zboží nese zákazník. Současně nabízíme možnost zprostředkování dopravy za cenu 99 Kč. Využití této nabídky je zcela dobrovolné a rozhodně není podmínkou uznání vrácení zboží.

Jen podotýkám, že zákazník se nakonec nabídky zprostředkované dopravy rozhodl využít a jeho stížnosti tak moc nerozumím.