slepice byly ve skvělé kondici a objednané příslušenství a krmivo ok

Pěkný den,

děkujeme Vám za kladnou recenzi na náš e-shop specializovaný na prodej a rozvoz drůbeže a krmných směsí. Kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás opět obrátit.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Super komunikace při objednávce po tel. A po emailech o stavu vyřizování obj. Zatím nejlepší obchod s příjemným, profesionálním a vstřícným jednáním. Děkuji

• Dovoz až na místo

Rychle vyrizeni objednavky
    skvela kvalita zbozi

Paráda.

Pěkný den,

děkujeme Vám za recenzi na náš e-shop specializovaný na prodej a rozvoz drůbeže a krmných směsí. Ovšem nerozumíme tomu, proč píšete "paráda", ale doporučujete nás jen na 10 %. Kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Nakupuji tam po několikáté,nemohu si stěžovat,super obchod

www.SLEPIČÁŘ.cz

• Vše podle mých přectav. Prostě OK.

• Všechno bez problému

www.SLEPIČÁŘ.cz

Plastová plachta je menší než konstrukce a to jak na výšku, tak na délku. bylo nutné konstrukci o cca 2,5 cm zkrátit. na výšku potom doplnit strečovou fólií.

Reakce obchodu SLEPIČÁŘ.cz

pokud jste obdrželi nevyhovující zboží můžete ho vrátit případně reklamovat na [email protected]

www.SLEPIČÁŘ.cz

Objednané kuřice dorazili během týdne. Rychle dodani, slepičky v pohodě. Co víc si přát...

www.SLEPIČÁŘ.cz

rychlost, mám ráda tento obchod

www.SLEPIČÁŘ.cz

Jako vždy naprosto v pohodě.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Nakupuji už po několikáté, za mě spokojenost:-)

vyhoda velice spokojena

www.SLEPIČÁŘ.cz

rychlé a vstřícné vyřízení objednávky