• Dobrá komunikace ,dobé ceny

Pěkný den,

děkujeme Vám za kladnou recenzi na náš e-shop specializovaný na prodej a rozvoz drůbeže a krmných směsí. Kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás opět obrátit.

• Doručeno až domu

• Rychlé dodání.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Dobrý den. Když objednám Langstroth 2/3 tak by mněli byt všechny stejné a ne co se podaří zabalit Každý nástavek je jinak vysoký. nehodnotím obchod ale vírobce.

Pěkný den,

děkujeme za Vaši reakci. Zboží, jak je také v popisu na našem webu uvedeno obsahuje: tři na sebe stohovatelné nástavky pro umístění 10ti ks rámku typu Langstroth, a to nástavek Langstroth 5/8 Deep 24,5cm, nástavek Langstroth 5/8 Medium 16,8cm, nástavek Langstroth 5/8 Shallow 14,5 cm, proto jsou nástavky v různých velikostech. Děkujeme za pochoepení a kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás opět obrátit.

• velky vyber
    • delka doruceni 10 dnu se mi zda dlouha

polovina slepic ani 5 tydnu po doruceni jeste nenese, coz moc neodpovida, ze by kurice mela 20 tydnu pri prodeji, hrebinky skoro zadne, tak uvidime.

Rychlost

• Rychlost vyřízení objednávky
    • dodání objednaného křehkého zboží v odpovídajících obalech
    • snadné sepsání a zaplacení objednávky

Rychlé dodání.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Nedali jste ani jeden šroubek navíc stačí aby byl vadný jeden a je třeba dokupovat

Pěkný den,

děkujeme Vám za kladnou recenzi na náš e-shop specializovaný na prodej a rozvoz drůbeže a krmných směsí. Náhradní díly a díly navíc bohužel žádné navíc nemáme - nedodává nám je výrobce. Kdybyste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás opět obrátit.

Absolutní spokojenost, zboží bylo bleskově doručeno do 2 pracovních dnů

www.SLEPIČÁŘ.cz

Perfektní komunikace, krátká dodací lhůta, kuřice deklarovaného stáří v dobré kondici, aklimatizace v novém prostředí probíhá bez problémů.

www.SLEPIČÁŘ.cz

Již druhý kurník od Vás super

nikdy nebyl žádný problém

www.SLEPIČÁŘ.cz

VŠe bylo v pořádku . Jednání dobré a slušné. Celková spokojenost.

• Vše ok

ok

• Široký sortiment
    • Doručení dle předchozí domluvy
    • Komunikace obchodu

www.SLEPIČÁŘ.cz

• Vyřízeno velice rychle.

Rychlost vyřízení objednávky