• Bylo mi doručeno úplně jiné zboží, než sem si objednala. Marně se celý tyden pokouším několikrát denně dovolat. Na záznamníku jsem nechala několik vzkazů a nic se neděje...telefon nezvedaji a na záznamník nereagují...

Objednáno 1.4. dosud nedorazilo. Ani žádné info nic a zboží je uhrazeno.

• Dlouhá doba dodání

• pošlou co se nejméně prodává - ležák

na obrazku je folie vzor kostka, v zásilce je nějaká bublinka. spoléhá se na to že tak malou zásilku nebude nikdo reklamovat. už jsem s Vámi skončil

Reakce obchodu SkřítekVítek.cz

Dobrý den, Pavle,
    je mi líto, že nejste spokojený, ale zakoupil jste fólii, kde je v popisku výrazně uvedeno, že dodáváme dva vzorky, které jsou rovněž vyobrazeny na fotkách. Rozumím tomu, že jste informaci přehlédl, ale to opravdu není chyba našeho obchodu. Výměna za druhý typ je samozřejmě možná a rádi jí s Vámi zajistíme už v naší společné komunikaci ;-)

Hezký den přeje
    SkřítekVítek.cz

Nemohu hodnotit, zboží dosud nedorazilo

Nedoporučuji. Zboží bylo doručeno po téměř 20ti dnech a po mnoha příslibech v mailu - zásilka se někde ztratila, pošleme znovu....nic....doručíme do konce týdne.... nic ... pošleme dnes....nic.... Zabrala až zmínka o ČOI.

Reakce obchodu SkřítekVítek.cz

děkujeme za hodnocení, i když Vaše tvrzení neodpovídají pravdě a naší komunikaci. Ano, došlo k naší chybě a zdržení zásilky, o čemž jsme Vás e-mailem informovali a souhlasila jste s delší dodací lhůtou. Zdržení jsme Vám kompenzovali dárkem, balíček Vás už čekal na výdejně a přibližně v tu chvíli jste nám napsala své výhrůžky "čoikou", i když už stačilo jen zásilku vyzvednout, protože byla připravena na výdejním místě... Ještě doplním, že jste objednala zboží z externího skladu s předem avizovanou dodací lhůtou 5-7 pracovních dní. Ve Vašem případě došlo ke zdržení 5 pracovních dní, o kterém jsme spolu ale předem e-mailem komunikovali.

Poslali mi úplne iný tovar a nie to čo som mal objednané a ešte sa ani neozivaju hoci som im otom hneď písal

Objednala jasem si mluvícího křečka a přišla mi kytara. Psala jsem, volala, ale nikdo mi neodpovídal. Po čase se ozvali na základě emailu a chtěli poslat fotografie. Ty jsem zaslala 5.1.24 a od té doby zase nic. Na emaily neodpovídají, telefony neberou.

• Zboží z Číny dodáno bez návodu jak jej pozívat. Vzhledem ,že je určeno na dětské akce . Jsme zklamáni.

• Nekomunikují
    • Nesedí zboží ,které jsem objednal
    • a ve finále předražená čína

Bohužel jsem si nepřečetl recenze o obchodu a doplatil na to.

• Dovoláte se pouze do záznamníku.

29.11.2023 byla vytvořena objednávka a zaplacena online platbou. 5.12.2023 byla z obchodu objednaná přepravní společnost, která mi má balíček doručovat. Dnes je 18.12.2023 a zboží stále nebylo předáno přepravci. Když chci volat do obchodu, tak je tam jen záznamník, na který samozřejmě nereagují.

Absolutně nechápu tento obchod, vše je skladem ale nikdo nereaguje. Po 10 dnech žádná reakce ani odpověď proto jsem objednávku sama stornovala. Chápu, že je toho před Vánoci moc kde není. Naštěstí jsem sehnala jinde

• Bohužel nemůžem hodnotit, když jsme zboží ještě neobdrželi. Nefunguje ani zpětná vazba s vámi.Nereagovli jste ani na náš e-mail. Stále čekáme,jelikož je hračka určená na vánoce.Doufáme,že zboží zašlete.
    Menhart Karel

• Dorazily mi jen 2 věci ze 3 a ještě místo zasilkovny volali ze to bude v balikovně ale to je ok ale spíše zásilka nedosla ani celá

• nulová komunikace
    • Nedoporučuji tento obchod. Zásilka objednána 20.11. nedorazila. Po prvním mejlu který jsem psala mi bylo řečeno ze se jim ztratila a ihned zboží objednají a posílají. Kdybch se neozvala ani nevim ze se zásilka ztratila. Stále nemam žádné zboží na e-mail vůbec nereaguji. Bohužel jsme zásilku platila předem. Nespolehlivost přes tento obchod neobjednavejte nic vam nedorazí jen sebraly penize zboží žádné.
    • Žádná komunikace, žádná zásilka, nic. Naštěstí jsem výjimečně zvolila dobírku a ne platbu předem

• Nekomunikují, objednávku neodeslali i přes to, že byla dopředu zaplacená.

Velké zklamání

zboží přišlo poškozené, po rozbalení krabice jsem zjistila, že oba adventní kalendáře jsou zničené

Objednávka zaplacena kartou ihned, zboží skladem u dodavatele a po 10 dnech čekání mi obchod napsal, že dodavatel již zboží nemá.