Spokojena, rychle a dobre zabalene

• Bylo mi doručeno úplně jiné zboží, než sem si objednala. Marně se celý tyden pokouším několikrát denně dovolat. Na záznamníku jsem nechala několik vzkazů a nic se neděje...telefon nezvedaji a na záznamník nereagují...

Objednáno 1.4. dosud nedorazilo. Ani žádné info nic a zboží je uhrazeno.

• Dlouhá doba dodání

• pošlou co se nejméně prodává - ležák

na obrazku je folie vzor kostka, v zásilce je nějaká bublinka. spoléhá se na to že tak malou zásilku nebude nikdo reklamovat. už jsem s Vámi skončil

Reakce obchodu SkřítekVítek.cz

Dobrý den, Pavle,
    je mi líto, že nejste spokojený, ale zakoupil jste fólii, kde je v popisku výrazně uvedeno, že dodáváme dva vzorky, které jsou rovněž vyobrazeny na fotkách. Rozumím tomu, že jste informaci přehlédl, ale to opravdu není chyba našeho obchodu. Výměna za druhý typ je samozřejmě možná a rádi jí s Vámi zajistíme už v naší společné komunikaci ;-)

Hezký den přeje
    SkřítekVítek.cz

• skvělá komunikace
    • příznivé ceny

Odeslána jiná velikost takže jen darovane jiné osobě jinak dobrý

rychlé dodání, krásná vůně pro holčičky

Rychly, a dobre zabaleny, byla jsem spokojena

Dobrý

Nemohu hodnotit, zboží dosud nedorazilo

Nedoporučuji. Zboží bylo doručeno po téměř 20ti dnech a po mnoha příslibech v mailu - zásilka se někde ztratila, pošleme znovu....nic....doručíme do konce týdne.... nic ... pošleme dnes....nic.... Zabrala až zmínka o ČOI.

Reakce obchodu SkřítekVítek.cz

děkujeme za hodnocení, i když Vaše tvrzení neodpovídají pravdě a naší komunikaci. Ano, došlo k naší chybě a zdržení zásilky, o čemž jsme Vás e-mailem informovali a souhlasila jste s delší dodací lhůtou. Zdržení jsme Vám kompenzovali dárkem, balíček Vás už čekal na výdejně a přibližně v tu chvíli jste nám napsala své výhrůžky "čoikou", i když už stačilo jen zásilku vyzvednout, protože byla připravena na výdejním místě... Ještě doplním, že jste objednala zboží z externího skladu s předem avizovanou dodací lhůtou 5-7 pracovních dní. Ve Vašem případě došlo ke zdržení 5 pracovních dní, o kterém jsme spolu ale předem e-mailem komunikovali.

Obchod mi vyšel maximálně vstříc při změně zboží i rychlému dodání.

Jelikož mi nevadila delší dodací lhůta, tak vše proběhlo v pořádku.

• krásné zboží za super ceny

Dobrý

Poslali mi úplne iný tovar a nie to čo som mal objednané a ešte sa ani neozivaju hoci som im otom hneď písal

Obchod probehl rychle s bez problemu

• výhodné akce, rychlé vyřízení objednávky (s ohledem i na to, že ne vše bylo v danou chvíli naskladněno)

doporučuji, spokojenost