• Velký sortiment nabízeného zboží.
    • Prakticky nulová komunikace se zákazníkem. Pozdní dodací lhůty.

Pokud na zboží nepospícháte, nezajímá vás v jakém stavu je objednávka a kde se zboží právě nachází, můžete si zde pohodlně vybrat z velkého sortimentu zboží.
    Jestliže však Vám vadí, že ani po 14 dnech nevíte, zda zboží skutečně obdržíte a na Vaše e-maily nikdo neodpovídá, poohlédněte se raději po jiném obchodě.

• přehledné stránky, stálá informovanost o stavu objednávky
    • delší dodací doba cca 1 týden

velice přehledné internetové stránky, zajímavé a aktualní nabídky výrobků tentoobchod bych určitě doporučila ostatním

• 10 dní je příliš dlouhá doba v době, kdy zásilky jsou doručovány i druhý den. Navíc, zboží ještě nedorazilo.

• nedoručuje zboží a nereaguje na telefony a e-maily

• Dostupnost

• Rychlá možnost rozhodování při výběru zboží.Pohodlnost.
    • Malý výběr v daném zboží nemohu hodnotit ostatní Vaše produkty.

Rychlost výběru.

Zbozi v obchode melo spatnou fotku, takze jsem dostala neco jineho, nez jsem objednala. Nicmene to potrebuji, tak to nevratim.

• Levnější než v obchodě
    • Ještě nevím

Vyhovuje mi .

• výběr v pohodlí domova
    • nevidím věc na vlastní oči, nemohu si ji "ohmatat"

Jsem velice spokojená, popis odpovídá skutečnosti

• velký výběr,nízké ceny.

určitě doporučuji,výborná komunikace o stavu objednávky,zboží dorazilo v pořádku.

• Na školních potřebách velká rozmanitost dekorů.
    • Ve většině případů je možno všechny objednávané výrobky sladit do sad.

Ze strany obchodníka dobrá komunikace s kupujícím, průběžné informace o stavu objednávky,slušné jednání, a hlavně - žádný podvod a podřadné zboží, které by bylo jen dobře nafocené.

• Při objednávce bylo deklarováno, že zboží přijde do 4 dnů. Zatím jsme nic neobdrželi.

• Vynikající komunikace s prodejcem, rychlost dodání, ceny.

Vřele doporučuji!

• Velký sortiment školních batohů a doplňků
    • Výběr v pohodlí domova
    • Širší sortiment zboží ( např. stejné věci pro dovjčata), které v běžném obchodě nesežete

Nakoupila jsem už podruhé a jsem opět spokojena, i když tentokrát byla dodací doba daleko delší - asi 14dní, ale je léto a dovolené, takže je to způsobeno zřejmě tím. Jediné, co mě mrzí je, že objednávka dorazila bez jedné položky, aniž bych věděla proč nebyla dodána a nikdo mě na to předem neupozornil :-(

• Přehlednost,
    • Dobrá cena
    • Nelze doručit poštou.

Doporučuji. Mají velký výběr, slušné ceny, doručení zboží taky vpořádku.
    Zboží - kvalitní česká výroba, alespoň co se týče mé objednávky.

• velký výběr zboží,rychle dodání a dobré ceny

velký výběr zboží,dobré ceny,rychlé dodání

• objednala sem stínítko do auta, dodnes mě nebylo doručeno. Na dotaz po týdnu kdy bude doručené, nikdo nereagoval, už je to 3tí týden a zboží ani odpověd nikde.

nedoporučuji nakupovat

• přehlednost obchodu,
    • je zde vše potřebné pro prvňáčka

Spokojenost

• Taška mi měla dorazit během 4 pracovních dní. Nedorazila. Proto zakázku rusím a nemám zájem.Měla jsem i telefonát že se domluvíme na čase dovozu. Taky nic. Dceři už jsem koupila jinou. Srbová.

• Široký výběr zboží
    • Žadná komunikace,pouze mi ihned po objednávce došel vygenerovaný email o tom ,že se objednávka vyřizuje.Po 5 dnech jsem napsala email ohledně dodání mé objednávky,avšak také bez reakce.Tel číslo,které uvádějí na stránkách také nedostupné.Rozhodla jsem se tedy objednávku zrušit.Sama také pracuji v e-shopu,a chovat se k zákazníkům tímto způsobem je pro mě nepřístupné.

Mrzí mě,že jsem se trefila na tento e-shop v dnešní době,kdy je jich opravdu velký výběr.Buhužel nedoporučuji.