• Velký sortiment nabízeného zboží.
    • Prakticky nulová komunikace se zákazníkem. Pozdní dodací lhůty.

Pokud na zboží nepospícháte, nezajímá vás v jakém stavu je objednávka a kde se zboží právě nachází, můžete si zde pohodlně vybrat z velkého sortimentu zboží.
    Jestliže však Vám vadí, že ani po 14 dnech nevíte, zda zboží skutečně obdržíte a na Vaše e-maily nikdo neodpovídá, poohlédněte se raději po jiném obchodě.

• nedoručuje zboží a nereaguje na telefony a e-maily

Zbozi v obchode melo spatnou fotku, takze jsem dostala neco jineho, nez jsem objednala. Nicmene to potrebuji, tak to nevratim.

• objednala sem stínítko do auta, dodnes mě nebylo doručeno. Na dotaz po týdnu kdy bude doručené, nikdo nereagoval, už je to 3tí týden a zboží ani odpověd nikde.

nedoporučuji nakupovat

• Taška mi měla dorazit během 4 pracovních dní. Nedorazila. Proto zakázku rusím a nemám zájem.Měla jsem i telefonát že se domluvíme na čase dovozu. Taky nic. Dceři už jsem koupila jinou. Srbová.

• Široký výběr zboží
    • Žadná komunikace,pouze mi ihned po objednávce došel vygenerovaný email o tom ,že se objednávka vyřizuje.Po 5 dnech jsem napsala email ohledně dodání mé objednávky,avšak také bez reakce.Tel číslo,které uvádějí na stránkách také nedostupné.Rozhodla jsem se tedy objednávku zrušit.Sama také pracuji v e-shopu,a chovat se k zákazníkům tímto způsobem je pro mě nepřístupné.

Mrzí mě,že jsem se trefila na tento e-shop v dnešní době,kdy je jich opravdu velký výběr.Buhužel nedoporučuji.

• - nekomunikace
    • - nedodržení dodací lhůty

• Místo objednaného zboží mi přišel jen tento dotazník.

Po deseti dnech stále nevím,jestli zboží dorazí nebo ne.

• Objednávku lze prý sledovat po přihlášení, ale kde se máme přihlásit? Na www stránkách jsem žádný odkaz nenašla. 10 dní a objednávka je "už" ve stavu "před expedicí". Hrůza.

víc než 14 žádná reakce, nulová komunikace, telefon nikdo nebere, na maily nikdo neodpovídá

Zatím hodnotím obchod negativně. Po objednání mi bylo telefonicky sděleno, že výrobek již nemají a mít nebudou (ale měli ho v nabídce). Nabídli mi náhradní, který mají skladem. Souhlasila jsem a toto jsem písemně potvrdila mailem 1.12. Od té doby jsem dosud nic neobdržela.

• Dlouhá dodací lhůta.

• Jednoduchý, poměrně levný nákup. Přehledný.
    • Drahé poštovné, ale s tím se nedá nic dělat.

Je spolehlivý a poměrně cenově dostupný.

Reakce obchodu Skolni-Batohy.CZ

pokud nám dáváte 4 hevězdičky z 5 nechápu proč nakonec obchod jako takový nedoporučujete :-( Bohužel nám to kazí celkové hodnocení na Heuréce....

Stryka V.
    www.skolni-batohy.cz

• Přijatelné ceny
    • Velmi špatné info o stavu objednávky Komunikace

Levné ceny odpovídají dlouhé dodací lhůtě a nesprávné komunikaci se zákazníkem.

• dodací lhůta

• objednávám přes internet zboží pravidelně a termín dodání bývá nejhůře do 3 dnů

Obcho

• čekám příliš dlouho na své zboží
    • nemám informace proč to tak trvá
    • - zda není zboží na skladě
    • - zda bylo odesláno a někde se zatoulalo
    • - ...

ne, snad mi zboží přijde do narozenin dcery

• široký sortiment na jednom místě
    • obchod nabízel přesně tu tašku, jakou jsem shaněla

Nákup byl jednoduchý, rychlý a objednané zboží dorazilo relativně rychle. Určitě bych doporučila dalším, i pro značnou šíři sortimentu.

• nevím - mám již objednanou zakázku 11 dne a neobdržela jsem ji - v podmínkách uvádíte 7 dni??
    • dlouhá dodací doba

nákup po internetu ráda využívám - je to v klidu domova a mohu si porovnávat ceny.

• Nic jsem si neobjednala, váš imeil patří někomu jinému. Nashledanou.