• sleva za 28,-Kč výrobek byl špinavý jak prase, hmus, měli vy jste se stydět, ač jsem věděl, že je výstavy, ale taková špína jako bych byl onuce
    • nevím

nedoporučuji, byla to nouze na poslední chvíli, ale již nikdy

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše negativní reference. Bohužel pravděpodobně zde nastalo komunikační nedorozumění, kdy jste dané zboží objednal přes našeho obchodního partnera, kterého jsme s danou situací obeznámili. Dané zboží již nebylo skladem pouze výstavní kus, který odpovídal běžnému opotřebení dětmi. I přesto Vám odesíláme jako kompenzaci ještě malý Vánoční dárek a budeme doufat, že i přes toto nedorozumění nám v budoucnosti zachováte svou přízeň. Přejeme Vám i Vaší rodině, krásné prožití svátků.
    Skluzavky.cz

• Naprostá ignorace

Nedoporučuji - zboží bylo objednáno, objednávka potvrzena a obchod dále nekomunikuje

Reakce obchodu Skluzavky.cz

toto nedorozumění nás mrzí. Vybrané zboží nebylo v době objednávky skladem a tato informace byla u zboží uvedená. Čekali jsme na dodání od německého výrobce. Po naskladnění zboží zákazníkovi ihned voláme a stanovujeme termín dopravy k němu. Tak bylo učiněno i v tomto případě.

Obdržel jsem dětské hřiště Elly.
    Dřevo bylo celé promočené, místy zčernalé včetně počínající plísně...
    Napsal jsem tuto informaci zpět do obchodu, ale mám to prý vyfotit a poslat k reklamaci..to bude na fotkách určitě moc dobře vidět...byl jsem rád, že jsem to zaskladnil a proložil aby vše uschnulo...znovu balit a posílat zpět...na to nemám sil..

Reakce obchodu Skluzavky.cz

uvedená situace nás velice mrzí.
    Díky impregnaci dřevo vsakuje i okolní vlhkost, ale ta se pak na vzduchu odpařuje a dřevo zůstává nepoškozené. Impregnace také může způsobit zčernání, ale to na kvalitu dřeva nemá vliv. Zvážíme tedy balení do více prodyšných materiálů. Reklamaci jsme chtěli řešit v zákazníkův prospěch... Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na 1. místě. Zákazník se ale po naší okamžité reakci s přáním vše vyřešit již neozval.

• Zboží , které bylo označeno "skladem" ani po 10 dnech nedorazilo a nikdo se ani neobtěžoval mne jakkoliv informovat jak to s objednávkou vypadá.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velice se omlouváme, čekali jsme na dodávku od výrobce. Po dnešním telefonickém rozhovoru Vám zboží zasíláme. Ještě jednou se omlouváme.

• Špatná komunikace, neodepisují na dotazy.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

je nám líto pozdější reakce na dotaz ohledně zboží. Zjišťovali jsme od výrobce informace o dostupnosti a materiálu. Zákazníka jsme následně kontaktovali telefonicky. Přejeme hezký den.

Katastrofa zbozi bylo poskozene a poskrabane!!

Reakce obchodu Skluzavky.cz

mrzí nás, že jste měl poškozené zboží, ale žádná reklamace z Vaší strany nebyla nahlášená.

• samé nevýhody
    • liknavost a neprofesionálnost personálu

Pro jistotu jsem před objednáním vše prokonzultoval s tel.operátorkou obchodu. Hlavně dodání do 48 hodin. Přesto jsem zboží ve slíbený termín neobdržel, protože došlo k údajné chybě zadání dopravci a to ze strany obchodu (první den dovolené v pytli). Domluvil jsem náhradní termín. Po zkušenostech jsem požadoval tel. na řidiče, ale nedostal jsem jej a zboží opět nedorazilo (druhý den dovolené v pytli). Ze strany personálu shopu jsem pak slyšel jen samé trapné výmluvy a lži. Objednávku jsem byl nucen zrušit, osušit slzy dítěti, které se na dárek moc těšilo a objednat jej jinde. Naštěstí jsem neplatil předem a vyhnul se tak případným dalším trapnostem ze strany obchodu.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, mrzí náš Vaše zkušenost. Bohužel náš obchod nezodpovídá (a ani nemůže) za jednání stran přepravních firem. Bohužel právě problémy při přepravě jsou důvodem pro pozdní dodání Vaší zásilky. Z naší strany k expedici dochází u označeného zboží prakticky v den objednání (u večerních objednávek zboží odchází dopoledne následujícího pracovního dne). Nikdo nikomu nelže nebo se trapně nevymlouvá. Jedná se bohužel o shodu okolností vedoucí k pozdržení dodání zboží, které nás velice mrzí. Navíc mi není jasné, proč jste v den kdy Vám zboží už skutečně bylo doručováno zásilku odmítl a objednával jinde. Tím došlo jistě k dalšímu zbytečnému prodlení. Vzhledem k tomu, že jsme prakticky výhradním dodavatelem skluzavek do ČR, tak je dost pravděpodobné, že zboží zakoupené v jiném obchodě pochází stejně z našich skladů. Omlouváme se za způsobené potíže a přejeme pěkný den. Skluzavky.cz

• Poměr cena/výkon mě naprosto neuspokojil.
    • Kvalita použitých materiálů (vypadané suky v palubkách atp.)
    • Nekvalitní manuál.
    • Nekompatibilní díly (skluzavka, ač doporučená výrobcem, se k danému dětskému domečku vůbec nehodí).
    • Jednotlivé díly slepené barvou, jež nestihla zaschnout...
    • K tomu naprosto otřesné chování dopravce TopTrans (ale za to obchod samozřejmě nemůže).

Koupi dětského domečku v tomto obchodě považuji za veliký omyl. Jsem přesvědčen, že za téměř stejnou dobu bych ho dokázal při nižších nákladech postavit z kvalitnějších materiálů.
    Na druhou stranu obchod perfektně komunikuje; díly, které zapomněli poslat, jsme obdrželi bez jakéhokoli dohadování bezplatně druhý den.
    Jedná se nicméně po mém soudu o další z nekonečné řady firem, které perfektně zvládají obchod a marketing, nicméně produkt jako takový jim moc nejde.
    Obchod nedoporučuji pro extrémně nepříznivý poměr cena/výkon.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Na spokojenost a příjemný požitek z našich produktů si dáváme velice záležet a proto nás velice mrzí Vaše zkušenost. Bohužel se jednalo o problém ve výrobě, který jsme ihned napravili a zajistili, aby se nic podobného v budoucnu nestalo. Jsme velice rádi za Vaše hodnocení, protože díky tomu jsme schopni stále zlepšovat naše produkty tak, aby splnily očekávání našich zákazníků. Samozřejmě pokud se v ojedinělých případech stane, že zákazník je opravdu s produktem nespokojen, tak nabízíme celou řadu možností jak tento problém vyřešit (vrácení peněz, nabídka alternativního produktu ...).

V případě, že budete mít Vy nebo některý ze čtenářů recenze připomínku k našim produktům, tak budeme velice rádi za Váš podnět. Podněty a připomínky posílejte prosím na email [email protected]. Ještě jednou se za způsobené problémy omlouváme.
    Přejeme hezký den. Firma HEROLD.

uvadeji nepravdive udaje o dostupnosti, udano dodani do 7 dnu,ale zbozi teprve bylo zadavano do vyroby a cekaci doba cca 3 nebo 4 tydny - nebyli schopni upresnit

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, toto je nám velice líto. Bohužel díky vysoké poptávce na naše produkty se stane, že během chvíle je některý z našich produktů zcela vykoupen. Na webu se však zobrazuje skladová dostupnost se zhruba hodinovým zpožděním. Bohužel tento technický problém nejsme schopni nijak ošetřit ale vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc a pokud se něco takového stane, tak jsme díky naší široké nabídce schopni nabídnout i alternativní produkty dostupné skladem. Velice se omlouváme za Vaši negativní zkušenost a přejeme hezký den.

• Velký výběr zboží
    • Přijatelné ceny
    • Dodací doba

Asi jsem se s objednávkou trefil do nějaké špatné doby. Paní co mou objednávku vyřizuje, tak měla nějaký problém se stěhováním pracoviště. Nicméně ve slíbený termín nic nepřišlo, tak jsem se telefonicky připoměl. Přišlo mě to, jako by na mě zapoměli. Nicméně stále čekám, proto takové hodnocení

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, vskutku se omlouváme. V této době probíhalo velké stěhování kanceláří i skladových prostor. Z toho důvodu docházelo ke zdržení expedice některých produktů. Za to se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení. Pěkný den.

Nejdříve jsme obdrželi špatnou dětskou sestavu. Následně nám v určený den zavolali, že dodavatel nezaslal určitý díl k sestavě a nakonec jsme díkybohu sestavu obdrželi správně. Ještě prolézačky nemáme sestavené, tak snad už nebude žádný problém. Čekala jsem od obchodu nějakou kompenzaci za to, že jsme museli tak dlouho čekat, ale bohužel nic!!! Což mě docela mrzí.

• Rychlost.
    • V popisu zboží mi chyběla informace o tom, jak složitá bude montáž výrobku a co bude nutno učinit, aby mohl být výrobek sestaven - dřevo nemá žádné předvrtané díry a dokonce některé kusy dřeva bylo nutno zkrátit pilou. Což sebou samozřejmě nese to, že by bylo vhodné řez zabarvit. Já jsem však očekávala stavebnici, kterou bude jen nutné sestavit :-(. Vzhledem k tomu, že se jedná o zásadní věc, myslím, že by u popisu zboží být uvedena měla.

Obchod je přehledný a rychlý, ale mně chyběla informace o montáži. (Na druhou stranu tel. kontakt fungoval skvěle a kdyby mne napadlo se na to ptát, tak by mi informace jistě byla podána.)

• hezký a přehledný eshop
    • špatná aktualizace stavů na heurece a přímo v obchodě

eshop vypadá dobře, dobrá komunikace, ale člověk musí být ve střehu jestli to co chce, opravdu mají skladem. Btw. dodavatel do ČR skluzavku v požadované barvě normálně nabízí, takže proč byl údaj v tomto obchodě "dodání do tří týdnů"???

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, zmiňovaná skluzavka byla součástí speciální akce a vzhledem k obrovskému zájmu byla dočasně vyprodána. Velice nás tento stav mrzí. I přes to doufáme, že bude spokojen. Pomalá aktualizace stavů na heuréce nás také mrzí. Nicméně tento problém je spíše problémem přímo portálu heureka.cz, který aktualizuje ceny a stavy zásob s výrazným spožděním. Naše firma s tím bohužel nemůže nic dělat. Děkujeme

• Dobrá komunikace. Krátká dodací lhůta. Obchod jsem si vybrala, protože se zdálo, že zboží bude kvalitní a hlavně české výroby. Nevadila ani vyšší cena.
    • Nekvalitní zpracování dřevěných dílů. Odštíplé kousky dřeva na hraně podesty. Neošetřené dřevo pod již smontovanými spoji. Velmi nepřesně předvrtané díry. Díly skluzavky Tobogán nezapadají do sebe. Otvor pro skluzavku byl na opačné straně než na obrázku a skluzavka tudíž zabrala místo houpačče.

Zklamalo mě, že cena neodpovídá inzerované kvalitě. Uváděná cca hodina montáže (pro dvě osoby) hřiště 150 C LUX se prodloužila na tři dny. Smontované hřiště dle předvrtaných otvorů vypadalo jako od Pata a Mata. Třeba sklon podesty byl 4 cm. Spojovací hranoly na jedné straně přečnívaly, na druhé pochybělo. Pravý úhel byl zázrak. Celé hřiště stálo nakřivo. Takže rozložit, rozměřit, převrtat, původní díry a odštíplá místa zatmelit, neošetřené dřevo natřít,na zábradlí přidělat prkna na druhou stranu kvůli houpačče, přehlédnout nerovnosti na skluzavce..Na dodělej doma dost drahé a časově náročné. Kdyby nám za zády nestála nedočkavá vnoučata, zásilku bychom s radostí vrátili. Možná by část problému vyřešilo očíslování dílů a finanční postih zaměstnanců za odfláknutou práci.

• nejsou schopní komunikovat, dokonce ani poslat podklady k platbě s číslem účtu, namísto doposlání podkladů posílají spamy :-pppp

připadají mi dost neschopní

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším obchodem. Bohužel nemáme dostatek informací ke správné identifikaci a případnému řešení situace.
    Pokud budete mít zájem řešit vzniklou situaci, jsme Vám k dispozici na emailu [email protected]
    Upřímně se omlouváme a věříme, že se nám podaří nalézt vhodné řešení.
    Tým firmy Herold

• Délka dodání a nulová informace, kdy zboží dostanu.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Rádi bychom zjistili další podrobnosti. V případě Vašeho zájmu jsme Vám k dispozici na emailu [email protected]
    Jistě se nám podaří zjistit, kde nastala chyba a celou záležitost uzavřít k Vaší spokojenosti.
    Tým firmy Herold

• bezstarostnost a dodávku až do domu

• Neprisly vsechny potrebne dily resp. prisly spatne, nepadnouci, coz jsme zjistili az pri montazi. Tu jsme museli prerusit a cekat, az dorazi nahradni dily.

Servis dobry, ale nedorazilo vse potrebne. To zklamani pri montazi diteti nevysvetlite:-(