Tento obchod nabízí spoustu zajímavého a kvalitního zboží, což je důvod proč jsem zde nakupoval. Jediná věc co mě zklamala byla s otevírací dobou. Na internetových stránkách jsem měl možnost vybrat datum a čas vyzvednutí zboží na prodejně. Možnosti byly každý den mezi 17:00-19:00, což mi velmi vyhovovalo. Když jsem pro zboží v 18:05 dorazil, zjistil jsem, že otevírací doba je pouze do 18:00. Vážil jsem tedy půlhodinovou cestu napříč Prahou zbytečně. Dokonce na dveřích u otevírací doby byl čas přeškrtnut fixem a nešlo poznat, zda-li je otevřeno do 18 nebo 19. Doporučuji tedy na stránkách odběrový čas opravit, aby nedošlo k dalšímu klamání zákazníka.

• Doprava

• Zbozi, ktere neni bezne dostupne v klasickych obchodech- napr. Mandlova mouka

Vsechno vpohode az na pohankovou mouku, tak mi dosla rozsypana, baleni bylo poskozene.

• Objednávám věci pro děti a vždy byly moc pěkné.

• GLS...

• Poplatek za dodávku.

Doporučuji s výhradou.

• hlavně čerstvost potravin a dobrá nabídka kvalitních produktů
    • komunikace se zákazníkem formou mailu,určitě na tom zapracovat

Obchod doporučuji,rozmanitý výběr čerstvých a kvalitních produktů,přehledné internetové stránky.Zboží je dovezeno nádherně zabalené a navíc k tomu ještě zboží doveze příjemný pán,což se v dnešní době jen tak nevidí.

• Kvalitní potraviny.
    • Uvítala bych širší sortiment.

• Výběr.
    • Nic.

Spokojenost, mohu doporučit.

• Dnes poprve, od dob co do teto kavarny chodim jsem se setkala opravdu s neprofesionalnim pristupem jedne, zda se jiz stalejsich pracovnic, kdy jsem si objednala jako vzdy lungo sebou. Slecna mi nejprve podala kavu, pote mleko do naprosto spinave nerezove konvicky ktera zjevne nebyla delsi dobu myta, jelikoz na ni bylo zachle mleko, coz bych ovsem do doby nez se me zeptala zda chci do lunga studenou nebo teplou vodu.... coz me velmi zarazilo, prekousla, avsak pote mi ona slecna donesla vodu v konviccce od mleka, takze si dokazate predstavit jak voda plavala dohromady se zbytky mleka a timto jsem si zjevne mela zalit kavu. Nehledne na to, nez mi pote pripravila na mou zadost podotykam novou vodu tak kava zatim chladla.... Opravdu v tomto smeru opravdu neprofesionalni pristup. Je to zjevne o pristupu pracovnic, jelikoz o tyden zpet jsem dostala krasne naservirovanou kavu na nerezovem tacku vse prislo najednou jak kava voda I mleko vsechno uhledne srovnane a hlavne ciste.

Kdyz mate stesti na pracovnice, tak o uspech nejspis tato kavarna nebude mit nouzi ohledne pripravy kav. :) Me se tentokrat nepostestilo. Jediny kdo se to snazil zachranit byla zrejme nova slecna ktera mi hned ochotne podavala ubrousky a cukry atp.

Vse jak by melo byt!

• Přehlednost nabídky
    • Cenová dostupnost
    • Zboží odpovídající nabídce
    • Automaticky mi byla uzenina nakrájena, ačkoliv to nebylo požadováno, očekával jsem provedení vcelku. Výsledná kvalita nicméně nijak neovlivnila chuťový požitek.

Příjemná změna od zaběhnutých stereotypů nakupování.

• Tak by to mělo vždy probíhat.

Objednáš, dostaneš potvrzení a termín dodávky.Žádné zbytečnosti.

• nestíhám nakupovat, proto jsem volila tuto volbu a nelituji :)
    • Některé věci mi přijdou docela drahé, jinak snad jen poštovné, ale to není vyloženě slabina, nějak se to dopravit musí a nic není zadarmo.. ale uvítala bych, kdyby aspoň jedna z těchto dvou "slabin" nebyla :D

doporučuji! je to skvělá cesta, když nestíháte a potřebujete využít svůj čas jinak než nakupováním v supermarketech a čekáním v dlouhých frontách u pokladen..

• přehled, široký výběr, rychlost a kvalitu dodání
    • omezení ohledně čerstvých potravin

• Kvalita, rychlost
    • nevím

kvalita, cena, přehlednost stránek

• rychlost,musím vyzkoušet víckrát.První nákup a jsem spokojena.
    • nevim

Doporučuji a děkuji.

• bezlepkové, bezmléčné nebo např. raw výrobky a další produkty vhodné pro speciální stravování
    • stavuji se občas v myfood prodejně v Brně ve Vaňkovce, líbil by se mi větší sortiment bezlepkových výrobků, hlavně slaného charakteru - například nějaké čerstvé plněné bezlepkové bagety, které by si mohl člověk koupit s sebou na svačinu nebo něco podobného. Jinak jsem s myfood moc spokojená a ráda si tam občas něco koupím, když jdu kolem :)

• Super rychlé dodání.Kvalitní výrobky.
    • Bohužel jelikož jsem z jiného kraje,není možné objednat mléčné výrobky,což je škoda,při tak rychlé dodávce by to jistě šlo.

Toto byl můj první nákup a jistě ne poslední.

• obchod nabízí slevu 150 kč
    • nabízí nejlepší a nejlevnější kokosový mlíko
    • docela slušný ceny
    • vyhledávání a třídění zboží na webu neni praktické
    • zboží přijde v mega krabici s tunou bublinkový folie, což je absolutně na nic

obchod v pohodě, některý zboží mají fakt super a dobrý ceny, nabízená sleva uplně bezva