• Konfigurátor oken
    • Rychlost výroby

Vše proběhlo k maximální spokojenosti, od objednání , konzultaci po telefonu až po předání oken.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Objednal jsem si již potřetí a jsem spokojen. Mohu doporučit

Dobrý den, milý Aty,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Vaši další objednávku.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• ...okno bylo úplně jiné, než objednávka špatná komunikace

..........okno bylo vyrobeno narychlo , špatné řezy u těsnění, široký vnitřní rám ,který se používá na rámování okna. Původní objednávka byla skelní rám úzký. Okno tím nesplňuje prostor pro světlo. Moc špatné, ale prodali jsme ho a koupili hotové ..

Dobrý den, Lubomíre,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, ale popravdě jí moc nerozumíme. Zkontrolovali jsme Vaši zakázku a nenarazili jsme na žádný nezodpovězený dotaz ani konkrétní požadavek.

Objednávku jste provedl sám a zvolil si konkrétní produkt z naší nabídky skladových oken. Obdržel jste tedy přesně to, co jste si objednal. Veškeré informace o prodávaných oknech včetně technických řezů jsou dostupné na našich stránkách.

Pokud jste s oknem nebyl spokojen, stačilo jej ve lhůtě 14 dnů vrátit a my bychom Vám obratem poslali peníze.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Dveře jsou v pořádku a pěkné. Jen jsem si představovala, že za tu padesátikorunu navíc za kontrolu objednávky dostanu něco navíc a to nebylo. Slečna ani nevěděla, že už jsem zaplatila. V pátek mi dodavatelská firma dovezla dveře, strašně těžké, takže štěstí že byl doma manžel. Akorát jsme se oba vraceli z Prahy autobusem, když pan řidič volal, že je za čtvrt hodiny u nás. Oznámení o dodávce přišlo až v úterý( za 4 dny, už byly dveře zabudované). Také bych ocelnila, kdyby v návodu který byl přiložen bylo napsáno, jak odmontovat dveře!! Trvalo nám to celou hodinu, než jsme na to z manželem přišli. A rovněž by mohlo být napsáno, že panty lze aretovat. Takovýto druh dveřních pantů jsme v životě neviděli :D. Ne vždy má zákazník na montážní firmu. Že je to na internetu, ano tam je všechno. Ten jeden papír navíc by Vás nezabil.

Dobrý den, milá Jitko,
    děkujeme za hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojená.

K Vašim připomínkám ohledně kontroly objednávky – tato služba je volitelná a dobrovolná. Využije ji zákazník, který si není jistý technickou specifikací objednávky, výběrem oken nebo dveří, grafickým vyobrazením, popřípadě potřebuje odbornou konzultaci, aby se utvrdil, že objednal právě takové okno nebo dveře, které objednat chtěl.
    Zpravidla druhý pracovní den po přijetí tohoto požadavku náš odborný technik překontroluje danou objednávku a telefonicky zákazníka kontaktuje. Zkonzultuje technické řešení a odsouhlasí se zákazníkem správnost objednávky. Jedná se tedy o službu navíc oproti standardní objednávce.

Co se týče informovanosti ohledně expedice, v našem systému evidujeme oznamovací email o expedici zakázky v den jejího předání dopravci.

Každopádně děkujeme Vaše podněty a budeme se snažit naše služby ještě vylepšit.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Rychlost dodání a žádné doprošování jako od jiných dodavatelů

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a máte okna včas.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Rychlost dodání,cena a velký výběr

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Výhoda je možnost si nakonfigurovat okno přes internet

Dobrý výběr na internetu. Možnost lehké konfigurace vlastních oken. Celkem dobré ceny. Okna však zatím jsou ve výrobě.. netuším jaká budou

Dobrý den, milý Rosťo,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Na Vaší objednávce pracujeme. Než budou Vaše okna hotová, můžete třeba zatím načerpat inspiraci v naší poradně (https://www.skladova-okna.cz/poradna/) nebo se podívat na montážní návody (https://www.skladova-okna.cz/navody-plastova-okna/).

• Vstřícná komunikace
    • Žádné nevidím

Dobrý den, milý Petře,

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Příjemná komunikace, rychlé dodání.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Rychle vyřízena objednávka. Skladník ochota sama.
    Abych nezapomněl, dostal jsem propisku a bonbóny
    Maximální spokojenost!

Dobrý den, milý Kuky,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Pochvaly si ceníme a rádi ji vyřídíme celému našemu týmu. Snad se propiskou dobře píše a bonbóny chutnají.

Rychlost dodání.

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• propracovaný konfigurátor oken a dveří na míru
    • dodání před koncem deklarované lhůty
    • výborná komunikace s obchodníky i techniky

Ochotní,velmi hezké jednání,trpělivý,super!

Dobrý den, milá Vlasto,

děkujeme za super hodnocení našeho e-shopu. Pochvaly si ceníme a jsme rádi, že jsme Vám díky novým oknům pomohli udělat hezčí výhled.

• Rýchle dodání
    • Dobrá komunikace

Milá Eli,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Pochvaly si ceníme a jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu spokojená.

Paráda

Dobrý den, milý Pavle,

děkujeme za parádní hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s naším servisem spokojený.

• naprosto jasné informace

Objednal jsem jeden den v 6:00, druhý den ve 12:00 bylo zboží u mě, perfektní balení

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Pochvaly si ceníme a jsme rádi, že k Vám zboží dorazilo bez problému.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

velký výběr zboží,rychlé dodání,okno je již namontované

Dobrý den, milý Járo,

děkujeme za hezké hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s naším servisem spokojený.

S pozdravem a přáním hezkého výhledu z nového okna,

• vyžadována dodatečná platba i přes zaplacení 100 % částky

Dobrý den, milý zákazníku,

omlouváme se za vzniklou situaci. Problém byl v našem systému. Nezohlednil slevu za úhradu předem. Částku Vám ihned vracíme zpět na účet. Zároveň děkujeme za upozornění, díky tomu jsme chybu okamžitě odstranili.
    Toto pochybení nás mrzí, doufáme však, že Vám nezkazilo radost z nových oken či dveří.

S pozdravem, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• velký výběr zboží skladem
    • rychlé dodání skladového zboží
    • propracovaný webový konfigurátor pro pohodlné specifikování zakázkové výroby
    • výborná komunikace

Dobrý den milý zákazníku,

S pozdravem a přáním hezkého výhledu z nových oken, tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• rychlé jednání

Dobrý den milý zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s naším servisem spokojený.