• Komunikativní a spolehlivý obchod s kvalitní výrobou

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu a pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený.

S pozdravem,
    tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Možnost specifikace oken přes poměrně jednoduchý systém
    • Rychlé jednání při objednávce
    • možnost dopravy na stavbu
    • Ceny v porovnání s konkurencí
    • pouze dodavatel, nenamontují okna
    • maximální rozměr okna, který jsem potřeboval je o 10 cm užší. Upravím si ale stavební otvor sám.

Skladová okna za pěkné ceny. u nestandardních rozměrů mají za mě velmi povedený systém pro objednávání oken a dveří včetně příslušenství. Poměrně snadná konfigurace, jasně dané ceny. V porovnání s konkurencí, kde mi nabídli 46% slevu, ale celkově byla jejich nabídka opět výrazně vyšší ve mě budí více důvěry. Doporučuji minimálně pro porovnání. Okna si sám namontuji, ale věřím, že pro větší zakázky nebo kompletní výměny oken u domků by se hodil seznam montážních firem, které by mohli spolupracovat s tímto dodavatelem.

Dobrý den, milý Tomáši,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu a podrobnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl si vybral Skladová-okna.cz a byl s nákupem spokojený. Máme spoustu šikovných zákazníku, kteří rádi ušetří na tom, že si okna namontují sami. Ale děkujeme i za vaši připomínku, zamyslíme se nad ní.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Objednávka na 7ks oken byla poslána prvni týden v říjnu! Hned druhý pracovní den potvrzena telefonicky a doladění detailů s příjemnou a velmi ochotnou operátorkou. 21.října (pátek) okna vyrobena (jelikož jsem měl na chalupu rozměry,které nebyly skladem) předána k expedici. A v pondělí 24.řijna jsem je přebíral v Budišovicích okr.Opava! Veliká spokojenost jak s okny tak přístupem této firmy! Cena oken při dnešní drahotě taky příjemná!

Dobrý den, milý Davide,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu a pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený a že jste měl okna doručená včas. Pochvalu rádi vyřídíme celému týmu.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Rychlé a ochotné jednání a dodání. Vše bylo v pořádku.

Dobrý den, milý Jardo,

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

S tím to obchodem jsem nakoupil okna na několik domů. Rekonstrukce s nimi je super. Často mi stačí vybrat si z toho co je v nabídce.

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Přejeme spoustu úspěšných rekonstrukcí. Pokud objednáváte pravidelně, mrkněte ještě na naši nabídku partnerské spolupráce: https://www.skladova-okna.cz/opakovana-spoluprace-zvyhodnene-podminky/.

S pozdravem,
    tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Možnost prohlédnout zboží na pobočce Hradec Králové (jsme z Trutnova). Cenově dostupné zboží. Dodání obratem. Výborný proklientsky přístup. Doporučujeme.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Okna byly dodány dle dohody, doba dodání byla v časovém limitu jak jste uvedli .

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Výhodou je, pokud někdo nenajde rozměry které jsou skladem tak použije konfigurátor.
    Výborná komunikace e-mailem i telefonem /až na ten poplatek/
    oceńuji okamžitou zpětnou vazbu

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste využil náš konfigurátor a že jste byl s nákupem spokojený.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Nakupoval jsem již třikrát, mohu jen doporučit.

Dobrý den, milý Aty,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Těšíme se na Vaši další objednávku.

S obchodem skvělá komunikace

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Rychlé, bezproblémové jednání včetně dodávky objednaného zboží.

Dobrý den, milá Jano,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Pochvalu rádi vyřídíme celému týmu.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Objednané balkónové dveře dorazili do 4dnů od objednání.
    Zabaleny a nepožkozeny.

Dobrý den, milá Lucio,

vše OK

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Velmi profesionální jednání, rychlé jednání, firma působí opravdu sympaticky

Potřebovali jsme rychlé jednáni, kterého se nám dostalo. Jednání bylo zcela bez problémů a velmi profesionální. Nakonec jsme ale zvolili jiného dodavatele oken jen kvůli tomu, že nám okna i namontují.

Dobrý den, milá Petro,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s naším servisem spokojená. Výběr jiného dodavatele nás mrzí, ale chápeme, že ne všichni se pustí do výměny oken svépomocí.

S pozdravem a přáním hezkého výhledu,

Jen doporučuji

Dobrý den, milý Pavle,

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Komunikovat pouze s personálem v kancelářích, skladníci vám slíbí vše, ale nic nesplní.

Dobrý den, milý zákazníku,
    děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Kolegové to jistě mysleli dobře, ale máte pravdu, že komplexní informace mají jen kolegyně v oddělení zákaznické péče a je tedy nejlepší jakékoli změny či další požadavky komunikovat s nimi.

Doufáme, že jste si od nás nakonec odvezl vše, co jste potřeboval, a přejeme Vám hezký výhled z nových oken,

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Velký výběr plastových oken skledem + cena.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Jednoduchost objednání, rychlost komunikace, přehlednost, ...