Paní při vyřizování objednávky byla ochotná, příjemná .

• Výhoda jsou hotová okna.
    • Výhodou jsou návody na zaměření a montáže, tam se dozvíte, co všechno budete potřebovat objednat, protože ti profesionálové, kteří vám rádi poradí neví nic.
    • Nevýhoda je neprofesionální personál, který vám má pomoct,nebo dokonce poradit po telefonu! Nejenže jsou mimo mísu, ale nedokážou se ani představit tak,aby jim bylo rozumět. Takže jedna brněnsky mluvící slečna to podělá i slovensky mluvící slečně a česky mluvící slečna se raději nepředstavila vůbec. Skladníci taky neumějí číst,takže vám přijde něco jiného-naštěstí jen z příslušenství, takže to neřešíte. Nejlepší byl pan řidič z Ukrajiny, ale ten pracuje pro dopravce.
    • Pokud vás i přes to napadne doobjednat si příslušenství, tak pošlete mail s číslem objednávky a pak dva dny čekejte na odpověď. Opovažte se jim nedejbože zavolat!!!
    • Jelikož se jedná o rodinnou firmu, nečekejte, že se to po téhle recenzi zlepší! Všichni ví,koho zaměstnávají a nevadí jim to. A pokud to neví,ať si zavolají do své firmy a zkusí si koupit okna!

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení je osobní a určeno vedení firmy. Chtěl bych Vám proto, jako její zástupce, poděkovat za Vaše hodnocení našich výhod, které zmiňujete.

Negativní hodnocení našeho týmu zákaznické péče, které mluví plynně 5 jazyky a je pravidelně školeno na montáž oken podle aktuálních norem, mě samozřejmě mrzí. Jsem pravidelně přítomen jejich jednání se zákazníky a vše probíhá naprosto v pořádku. Výjimkou byla návštěva zákazníka z Rumunska, který uměl jen trochu německy. Nicméně kolegyně Slovenka to zvládla. Mohu také potvrdit, že kolegové ze skladu, mimo ochotu například při nakládce osobních odběrů, číst umějí.

Máte pravdu, jsme rodinná firma, jejíž jména a tváře jsou uvedeny na webových stránkách. Za ničím se neschováváme a za svou profesionální prací si stojíme a národnostní různosti si vážíme. Každopádně i my můžeme udělat chybu, za kterou se vždy omluvíme a společně se zákazníkem vyřešíme.

Jsme tu pro zákazníky jak na telefonu, tak osobně v naší kamenné prodejně, kde se každý může přesvědčit o naší práci a produktech.

Za tým e-shopu Skladová-okna.cz
    Petr Borecký, jednatel společnosti

Svěřil jsem jim předem finance tím, že jsem zaplatil za zboží, které dosud nepřišlo a nikdo mě neinformuje, kdy prijde

Milý zákazníku,

mrzí nás Vaše negativní hodnocení.

Na naši obhajobu musíme uvést, že o termínu dodání skladové položky v kombinaci s příslušenstvím informujeme v procesu objednávky jasně: Pokud objednáváte ke skladovým výrobkům i příslušenství (žaluzie, sítě nebo parapety), které pro Vás vyrábíme na míru, prodlouží se doba naskladnění (a tím i dodání) až o 10 pracovních dnů. Vaše objednávka ze dne 2.10.24 (včetně žaluzií a sítí na míru, na které aktuálně čekáme) vám bude brzy doručena. Kolegové z oddělení zákaznické péče vás budou o všem informovat.

Mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění.

• Online plánovač
    • Technická podpora

Dobrý den, milý Václave,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste byl s nákupem spokojený.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Vše proběhlo v pořádku a sedí to tak jak je psáno na stránkách. Já jsem spokojen

Dobrý den, milý Pavle,

děkujeme za krásné hodnocení našeho e-shopu. Velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený.

• Vše OK

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za krásné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.

• Velmi rychlé dodání

Dobrý den, pane Hořejši,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Spokojenost našich klientů je pro nás důležitá.

Dobrá komunikace .

Dobrý den, Ivane,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.

rychlé a solidní dodání

Dobrý den, Marku,

děkujeme za krásné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste byl s nákupem spokojený.

• Rychlá reakce
    • Úžasná cena
    • Pomoc s kontrolou objednávky

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• rychlost dodávky od obědnání-

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za pěkné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste byl s nákupem spokojený.

• Mohu si nakonfigurovat rozměry oken. Podpora po telefonu

Celkově jsem spokojena s touto firmou. Líbí se mi výběr oken a možnost vlastního návrhu. Okna jsou pěkná a kvalitní. Rada po telefonu bez problémů,dodací lhůta byla psaná 1 měsíc, přišlo za 3 neděle, takže paráda. Dopravce velmi milý a vstřícný.

Dobrý den, milá Heleno,

děkujeme za krásné hodnocení našeho e-shopu. Velice nás těší, že jste byla s našimi službami spokojená. Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• solidní a starající se dodavatel

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za moc pěkné hodnocení našeho e-shopu. Velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojený.

• Velká spokojenost se vším

Se vším jsem byla spokojená na , s tímto obchodem už mám z minula velmi dobré zkušenosti

Dobrý den, milá zákaznice,

děkujeme za krásné hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Okno přišlo obratem. Vše v pořádku

Dobrý den, milý Františku,

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Zboží bylo lehce poškozeno, protože nebylo zabaleno tak, jak deklarujete, vše bylo vyřízeno slevou velice rychle a dobropisováno.

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Moc nás mrzí problém vzniklý při dopravě. Jsme však rádi, že jste byl i navzdory tomu s nákupem u nás spokojený.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

• Už objednávám třetí okno a vždy bez problému, mají i dobrý konfigurátor

Dobrý den, milý zákazníku,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený.

• Konfigurátor

Doručení od výrobce přímo z Polska bez kontroly dodavatelem. Vzhledem k velikosti a velké váze jsem nemohl provést kontrolu při převzetí, jaké bylo mé zklamání po rozbalení a zjištění hrubých chyb výrobce ani nepopíšu. Při dělení profilu špatně nastavené úhly, krátké zasklívací lišty i o 4 mm. Výsledek hnusné balkónové prosklení ze zničeného materiálu za 69.000,-Kč.

Dobrý den, milý Milane,

chvíli nám trvalo, než jsme zjistili, že vaše hodnocení se netýká zakázky, kterou jste si objednal 13.7.2024, a která je stále ve výrobě, ale zakázky z roku 2021.

Na naši obhajobu musíme uvést pár věcí na pravou míru – o této záležitosti z roku 2021 se dovídáme až nyní díky vašemu hodnocení. Veškeré zboží je expedováno po interní kontrole od nás ze skladu, a ne přímo z výroby. K poškození během přepravy opravdu může dojít a je potřeba co nejdříve škodu nahlásit. Bohužel po 3 letech se to řeší špatně. Každopádně, jsme moc rádi, že jste v nás neztratil důvěru a objednal další zboží.

ochotné a vstřícné jednání

Dobrý den, milá Zuzi,

děkujeme za hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena.

tým e-shopu Skladová-okna.cz.

Děkuji mnohokrát celému teamu Skladových oken. Skvělá komunikace, kvalita oken a hlavně možnost soutěží, kde opravdu můžete vyhrát slevu.