• Komunikace s e-shopem, doba dodání

Na e-shopu jsem si objednala 2 dětské batůžky, které měl mít e-shop skladem a navíc bylo uvedeno, že budou zboží expedovat během 2-5 dní.
    V den vytvoření objednávky mě e-shop informoval, že se objednávka vyřizuje a dalších 12 dní jsem neobdržela žádnou další informaci o průběhu objednávky. Po 12 dnech jsem tedy sama zavolala na infolinku s dotazem, jak to s objednávkou vypadá a bylo mi řečeno, že skladem mají pouze 1 batoh, nicméně, že očekávají zboží od dodavatele. Následující den mi volala paní, že mnou objednaný batoh dodavatel již nemá a že si mohu vybrat ze tří jiných. Nevybrala jsem si a čekám na vrácení peněz.
    Dle mého názoru seriózní obchod se svým zákazníkem komunikuje a měl by sám od sebe sdělit, že objednané zboží nemá skladem, přestože tak uváděl v době vytvoření objednávky. Po 13 dnech od vytvoření objednávky mám tedy na cestě pouze 1 objednané zboží a u druhého čekám na vrácení peněz, a to ještě po mé urgenci.
    Pro zajímavost uvádím, že přestože reálně e-shop mnou objednaný batoh již skladem nemá, tak na stránkách nadále uvádí, že je skladem více než 5 ks a že je zboží 100% skladem v expeničním skladu.

Krásný batoh, hravě zpracovaný pro děti.

• Rychlé doručení
    • Vše proběhlo bez problémů

• rychlé a kvalitní vyřízení objednávky

Vše v pořádku, rychlost, ochota, pěkné zboží.

• Rychlé dodání.

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace

Rychlý, přehledný nákup.Rychlé dodání.Pěké zboží.

• Kvalitní zboží
    • Veliký výběr
    • Rychlost doručení

Jsme spokojení rychlost a dobrá komunikace.

• Hezké a kvalitní věci
    • Brutálně pomalá expedice- objednala jsem 14.2., je 21.2. a stále zboží nemám. Jde o dva malé produkty, které byly skladem a ihned online zaplaceny

Hezké a fajn věci, ale objednala bych znovu jen pokud by mi bylo jedno, za jak dlouho balíček dorazí. Nikde jsem se nedočetla že budu čekat min. 8 dní ..

Zatím se již týden nikdo neozval, objednávka zaplacená, ale stále nedorucena.

• Příšerná dodací doba

Zboží, které mají skladem a u kterého je hrdě napsáno "expedujeme do 24 hodin" nebylo ani po týdnu odesláno, a to i přesto, že jsem ho po třech dnech telefonicky urgoval. Za tu dobu dnes dochází zboží ze zahraničí, v případě takových fotoobrazů/knih včetně výroby. Nedoporučuji.

Rychlost, korektní jednání, zboží naprosto v pořádku

• dobrá nabídka zboží

Nákup na e-shopu obvyklým způsobem, bez problémů.

• Kvalitni zbozi
    • Extremne prakticke
    • Krasne zbozi

• - rychlé a spolehlivé doručení
    • - řada nápaditých hraček

viz výhody

• zboží přímo od výrobce
    • nejlevnější
    • zboží skladem
    • krásné designové kousky (i když se jedná o zboží pro miminka)

• Zboží dorazilo v pořádku. Rychlost doručení.

• výběr
    • nemam