• Rychlost dodání zboží

• zboží skladem, rychlé doručení, vše proběhlo v pořádku

• Brusle byly skladem v mé velikosti
    • Nejlevnější na Heurece
    • Poštovné zdarma
    • V neděli objednáno, v úterý doma

• Vstřícnost, ochota při jednání, rychlost dodání

vše v pořádku

Spokojenost, dva dny po objednání jsem měl boty doma.

• Naprosto neprofesionální jednání a chování majitele. Snowboard nám přišel poškozeny, jedine řešení obchodu bylo zboží vrátit, což chápu, dobře, ale pro nás bohužel nemožné (dcera jej potřebovala na sobotu, byl čtvrtek). Ovšem aby mi pan majitel do telefonu řekl že je obtěžujeme e-maily (celkem 3 dotaz na zboží, datum odeslání a informace ze snb je poškozeny) a ze co po nich chceme, ze jsou zákazníci, kteří kupují za víc než 4 tisíce a takhle neotravují - to je silný kafe
    • milý pane majiteli, letos nás sportovní výbava na svah pro dvě děti stala přes 20 tisíc ale naštěstí jsme nenakupovali u vás.
    • Jednání obchodu, nakup za 4 tisíce (snowboard pro 5 ti lete dítě) je pro ne nic a mate být vlastně vděčný že mate možnost u nich nakoupit
    • Údajně nový snowboard byl ježděný, dle zjištění při seřízení v servisu ovšem nervy na další komunikaci s panem majitelem nemáme. Snowboard tedy nemá jen poškozenou hranu ale i spodní část

Kupte raději jinde. Nevěřím že reklamace by probíhala bez útoku majitele.

Reakce obchodu Ski Mishak

- o poškození snowboardu jsme nevěděli, což jsem Vám i říkal do telefonu, jelikož byl zabalen v původní fólii, do které jej balí výrobce. Nabídli jsme Vám možnost zboží vrátit, což jste odmítla, viz Vaše recenze. Ohledně hodnoty objednávky a emailů jste mě asi nepochopila, jelikož jste mi následně položila telefon za poměrně hlasitého projevu. Ale k tomu se nebudu dále vyjadřovat.
    - jsem rád, že Vaše děti vedete ke sportu a investujete tímto směrem a mrzí mě, že se tato situace takto vyhrotila.
    - teď tu trochu překrucujete ... průměrná hodnota objednávky v našem eshopu se pohybuje okolo 1500,- až 2000,-. Takže Vaše objednávka je spíše nadprůměrná. My jsme byli rádi za Vaši objednávku, ale nečekali jsme co přijde.
    - k tomuto že snowboard byl použitý - to mi chcete dokázat jak a proč takto píšete nepravdivé informace? Snowboard byl zabalen v originální folii od dodavatele. Poškozen byl nejspíše při manipulaci v našem obchodě, čehož jsme si nevšimli a viz výše jsme Vám nabídli zboží vrátit ( fotografie klidně zašlu našim zákazníkům, kteří o toto požádají na emailu: [email protected]). Nejde mi do hlavy, jak tedy mohl být použitý, když k Vám dorazil ve folii???

Zboží jsme Vám nabídli vrátit, s tím, že následně by jsme Vám za něj vrátili peníze. Nechápu tedy co by mělo probíhat za útok. Pokud by se během používání projevila nějaká vada, tak nám jej zašlete.

S pozdravem, Petr
    Ski Mishak

• Osobní profesionální přístup
    • Odborné rady
    • Dostatek času i prostoru na vyzkoušení

Rychlost doručení, vše v pohodě.

• Boty mi byly malé a vrácení proběhlo rychle a bez problémů.

• Všechno proběhlo v pořádku

• Super obchod se širokým sortimentem sportovního vybavení, solidní jednání personálu, komplexní servis

Obchod se širokým sortimentem sezonního sportovního vybavení, skvělý servis a velká ochota pracovníků obchodu vyhovět zákazníkům. Seriózní jednání, co slíbí i dodrží. Dobrý sortiment české obuvi značky BOTAS, zatím.

Vše OK

Naprostá spokojenost.

Velice rychlé doručení objednaného zboží i přes Českou poštu.

• Vstřícné a při tom nevtíravé jednání a rychlé vyřízení objednávky i v hektické předvánoční době.

• Zboží bylo cenově výhodné proti jiným obchodům.Rychlé dodání.

Doporučuji.

• Komunikace, profesionální přístup, preciznost, rychlost dodání

Rychlé jednání, platba i doručení