Naprostá spokojenost. Super pomoc ve výběru lyží. Chválím též servis a seřízení lyží . Prijemný a ochotný personál. Doporučuji.

• nevím
    • domácí kutilství

Bohužel jsem zvolil tento ski servis pro převrtání a posunutí vázání, neboť jsem toto chtěl nechat udělat profesionálně a kvalitně. Nevyužívejte tuto službu, nejsou schopni navrtat díru doprostřed lyže a výsledkem bude vázání umístěné na lyži zešikma. Podle vyjádření personálu nemohou mít šablony ke všem typům vázání a takhle je to sice křivé, ale nemá to na nic vliv. Stačí metr a trochu šikovnosti. Příště už jinde.

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 6 měsíci

• Rychle doručené zboží.

Objednával jsem u tohoto obchodu poprvá a potřeboval jsem doručit balíček co nejdříve. Obchod mi vyšel vstříc, zboží jsem dostal včas a v pořádku. Děkuji

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 9 měsíci

zboží jsem nedostal

• super rychle doruceni

• Velký výběr zboží jak použitého tak nového zboží..

Velmi příjemná obsluha, Ochotni vyjít vstříc zákazníkovým požadavků. Velmi dobré ceny a odborné poradenství
    Tento obchod mě vyhovuje, lidé co v něm pracují tak věcem co prodávají rozumí a svoji práci mají rádi a to je vidět. Doporučuji všem, kteří chtějí dobře nakoupit.

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 1 rokem

• rychlá reakce na objednávku, zboží ihned připraveno k vyzvednutí

• skvělý přístup
    • přátelská komunikace
    • doobjednání zboží
    • výběr

Kupovali jsme si s manželem lyžáky a musím ocenit opravdu skvělý přístup a cenné rady. Rozhodli jsme se nakonec koupit i použité lyžáky a nové lyže pro naši pětiletou dceru, ta je nadšená a my také :) Ochotně poradili i s výběrem hůlek, prostě doporučujeme!

• Žádná komunikace

Objednané zboží nedorazilo takže není co hodnotit.

• možnost osobního odběru

Moc to neřeší... Kupovali jsme dětské kolo, které je o dost těžší, než uvádí výrobce, a v obchodě si toho nikdo nevšiml... Dali nám špatná přídavná kolečka k dětskému kolu - museli jsme je reklamovat (dcera si ale kvůli tomu nemohla užít hned dárek k narozeninám).

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 2 lety

• Skvělá komunikace ze strany obchodu.
  • nakoupil v obchodě Ski Mishak před 2 lety

• 100% servis pro zákazníka a znalost sortimentu.

Doporučuji !

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 2 lety

• Rozhodla zdaleka nejnižší cena.

Nejvýhodnější nabídka.

• po zatelefonování , bylo vše vyřízeno do 24 hodin

• Velmi příjemná obsluha
    • Ochotni vyjít vstříc zákazníkovým požadavkům
    • Velmi dobré ceny a odborné poradenství

Budu-li ještě cokoli potřebovat se svým snowboardem, určitě zajdu do tohoto obchodu.

Potřebovala jsem vyměnit nafukovací kola za plná na invalidním vozíku. Tři specializované servisy zdravotních pomůcek mě odmítly. Cykloservis SKI MISHAK hravě vyřešil problém, na počkání a za skvělou cenu! Všem doporučuji!!!

• Osobní přístup, ochota, profesionalita. Tento obchod mě vyhovuje, lidé co v něm pracují tak věcem co prodávají rozumí a svoji práci mají rádi a to je vidět.
    • Nic mě nenapadá

Mnohokrát vyzkoušeno osobně. Koupili jsme tam lyže, lyžáky, boty, helmy a včera jsme tam koupili kolo Head horský helmu na kolo a brýle.

• nakoupil v obchodě Ski Mishak před 3 lety

• Rychlá, flexibilní komunikace, perfektní pomoc s nákupem, vše vyřešeno téměř okamžitě, velmi rychlá expedice zboží obratem po objednání. Profi přístup. Skvělé ceny.

Profesionální přístup prodejce, velmi rychlé řešení dotazů i upřesnění ke zboží, okamžitá expedice zboží bez časových prodlev. Skvělý poměr cena/výkon, velmi pěkný přístup k zákazníkovi.

• Ochotný personál
    • Super servis
    • Dobrá dostupnost - parkování v areálu
    • Rychlá reakce na mail
    • Naprosto nic!

Kupovala jsem pro syna odrážedlo Yedoo Too Too C, jako jedni z mála měli odrážedlo na prodejně, tak si ho mohl synek vyzkoušet (dokonce ho i projel po prodejně, takže ne jen statické nasednutí a sesednutí). Pánové odrážedlo seřídili, dofoukli kola a synek na něm z prodejny odjel!!
    Za montáž a seřízení si nic neučtovali, což je v Brně snad nemyslitelné - oběhala jsem několik prodejen a všude byl stejný problém, odrážedlo nebylo na prodejně a za montáž se platí, někdy i dost nechutné částky (na to, že se jednalo jen o odrážedlo).

Cekově jsem byla velmi spokojená a mohu jen doporučit. My se tam určitě pro další level (kolo/a) vrátíme.

• kompetentnost prodavačů
    • ochota
    • schopnost nabídnout pro mě vhodné zboží

Děkuju moc za supr rady a supr snowboard za supr cenu :-)