• Rychlá objednávka a dodání

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost a kvalita expedice k vám, zákazníkům, je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I. Blažková, podpora eshopu

• - dobrý sortiment a i ceny
    • -

- vše O.K.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.
    I. Blažková, podpora eshopu

Rychle vyřízeno, zasláno, vše v naprostém pořádku.

Vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.

Rychlost.

I. Blažková, podpora eshopu

• Prijemna komunikace, rychla dodavka, cesky obchod.

• Velký výběr

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení . Dobrá komunikace se zákazníky je pro nás vždy důležitá. Hladký a rychlý průběh objednávek zajišťuje náš dobře sehraný Šimek tým.
    I. Blažková, podpora eshopu

Rychlé dodání, kvalita a skvělá cena.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Dbáme na kvalitu zboží, rychlost dodání i dobrou komunikaci a velice nás těší , že máme dalšího spokojeného zákazníka.
    I. Blažková, podpora eshopu

Skvělý obchod - přehledný e-shop, zboží skladem, jednoduchá a rychlá objednávka, superrychlé doručení, akční ceny, profesionální komunikace. Doporučuji.

• Velký sortiment, výborné služby = velká spokojenost
    • Zatím nebyl problém a doufám že nebude

Chlapi mi dávají požadavky podle katalogu a nebo hledají na ( konkrétně) na Vašich stránkách, protože jdou na jistotu.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a máme radost z dalšího spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na vaše objednávky.

• Perfektní sortiment.
    • Bezkonkurenčí ceny.
    • Dodání následující den.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Náš sortiment přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníků, také jej neustále rozšiřujeme o novinky na trhu. Právě komunikace se zákazníky nám umožňuje zlepšovat naše služby i nabídku zboží .
    I.Blažková, podpora eshopu

• Výběr zboží
    • Cena taky dobrá
    • Rychlé doručení
    • Nikdy jsem neměl problém s objednávkou, vždy perfektní

I.Blažková, podpora eshopu

• Objednával jsem poprvé a vše v pohodě a v pořádku.
    • Dodací lhůta rychlá

vše vpořádku

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že nám přibyl další spokojený zákazník.

• rychlost dodání

I. Blažková, podpora eshopu

• nabídka kvalitního zboží, rychlost vyřízení

I. Blažková, podpora eshopu

• rychlost při řešení případného nedostatku, ochota
    • urgence dodání - chybí průběžné informace ze strany dodavatele k termínu dodání

příjemné jednání obsluhy, rychlé řešení nedostatků

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme pochvaly ze strany našich zákazníků. Samozřejmě jsme rádi i za připomínky ohledně nedostatků. Je to pro nás zpětná vazba, která nám ukazuje, kde je potřeba ještě zlepšit náš servis k větší spokojenosti zákazníků. Bohužel, nedokážeme vždy ovlivnit flexibilitu našich dodavatelů. Děkujeme za pochopení.

zatím nemám vyzkoušeno

I. Blažková, podpora eshopu

Obchod je velmi rychlý a spolehlivý.

• V poledne objednáno , druhý den doručeno