• Rychlost, cena, komunikace

Velka spokojenost!

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení . Rychlost dodání je naší stálou prioritou . Ceny se snažíme, v co nejvyšší možné míře, uzpůsobit vašim požadavkům. Budeme se těšit na další objednávky.

• Rychlost, super komunikace

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení . Dobrá komunikace se zákazníky je pro nás vždy důležitá. Hladký a rychlý průběh objednávek zajišťuje náš dobře sehraný Šimek tým.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Perfektní komunikace. Objednané zboží nebylo v okamžiku objednávky na skladě, takže jsem byl obchodem v případě jakékoliv změny a vývoji vždy informován. Dodané zboží následně přišlo v avízovaný termín, s kvalitou kování jsem spokojen.

Ač osobně jsem spíše staromilec a upřednostňuji nákup v kamenném obchodě, v tomto případě skutečně nelituji a děkuji. Asi takto nějak si představuji moderní prodej přes inetrnet. Podotýkám, nejsem s obchodem nijak spřízněný, jsem skutečný zákazník :)

I. Blažková, podpora eshopu

• perfektni a rychla komunikace s obchodem

I. Blažková, podpora eshopu

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, odpovídající zboží.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Dbáme na kvalitu zboží, rychlost dodání i dobrou komunikaci a velice nás těší , že máme dalšího spokojeného zákazníka.
    I. Blažková, podpora eshopu

• perfektní komunikace a rychlé dodání
    • vůbec nic

I. Blažková, podpora eshopu

• Prijemna komunikace, rychla dodavka, cesky obchod.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost a kvalita expedice k vám, zákazníkům, je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Objednával jsem poprvé a vše v pohodě a v pořádku.
    • Dodací lhůta rychlá

I. Blažková, podpora eshopu

• Dobrý ceny, rychle zaslání, dobrá komunikace

• perfektní komunikace
    • rychlost vyřízení

jednoznačně doporučuji

• komunikace se zákazníkem

• komunikace, spolehlivost

• komunikace
    • výběr

I. Blažková, podpora eshopu

• Rychlost, spolehlivost, ochota, perfektní komunikace
    • žádná

U prodejce nakupuji již delší dobu, jsem velmi spokojen jak s kvalitou nabízených produktů, tak i z ochotou a vstřícností zaměstnanců. Obchod doporučuji všem, kdo chtějí kvalitní a cenově dostupné produkty. Dále skvěle hodnotím rychlost dodání zboží.

I. Blažková, podpora eshopu

• Rychlé vyřízení, velmi pozitivní komunikace, prozákaznický přístup

• Super komunikace , rychlost dodání zboží

Reakce obchodu simek.eu

máme radost, že vše proběhlo v pořádku. Přejeme krásné vánoční svátky a těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost, vstřícnost, komunikace
    • Možnost konzultace po telefonu se specialistou
    • Nemám výhrady

I. Blažková, podpora eshopu

• Super rychlost vyřízení objednávky,komunikace.

• komunikace
    • rychost dodání zboží
    • zboží splňuje požadavky

• výborná komunikace ,rychlost
    • nevím

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že nám přibyl další spokojený zákazník.