• rychlost dodání

Přehlednost e-shopu a rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost a kvalita expedice k vám, zákazníkům, je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Vše proběhlo v pořádku bez problémů

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že nám přibyl další spokojený zákazník.

• Cena zboží
    • Musel jsem všechny prodloužené matky projet závitníkem.

Došli mně prodloužené matice M16. Matka nešla došrubovat do konce. Nechtělo se mně to reklamovat, tak jsem je všechny projel závitníkem. Nebyla to tak složitá oprava.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za hodnocení. Komplikace s vaší zásilkou nás velice mrzí. Po našem telefonickém hovoru jsme všechny zbylé matky ze stejné zásilky od dodavatele vyzkoušeli. Matky šly na příslušnou závitovou tyč celé hladce našroubovat. Všeobecně na tento druh zboží žádné reklamace nemáme a proto nás překvapilo, že nějaký problém nastal. Bohužel už nezjistíme, co bylo přesně špatně, abychom u dodavatele případně vyžádali nápravu. Nicméně je vidět, že máme šikovné zákazníky, kteří si umí poradit.
    Děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit na další objednávky.
    I. Blažková, podpora eshopu

Rychlé doručení zboží, dobře zabaleno

I. Blažková, podpora eshopu

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, odpovídající zboží.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Dbáme na kvalitu zboží, rychlost dodání i dobrou komunikaci a velice nás těší , že máme dalšího spokojeného zákazníka.

rychlost dodání

• rychlé vyřízení objednávky

rychlost dodávky

I. Blažková, podpora eshopu

• Široký výběr, příznivé ceny, rychlé dodání, absolutní spokojenost

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Náš sortiment přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníků, také jej neustále rozšiřujeme o novinky na trhu. Právě komunikace se zákazníky nám umožňuje zlepšovat naše služby i nabídku zboží .
    I.Blažková, podpora eshopu

• Rychlost odeslání objednaného zboží.

• - Rychlost vyřízení objednávky;
    • - Rozsah informací o produktu;

• rychlost, spolehlivost
    • sortiment

I.Blažková, podpora eshopu

Jednička s hvězdičkou :).

• kvalitní produkt

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.

ok

• RYCHLOST

Super rychlost

Vše OK

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.
    I. Blažková, podpora eshopu

Dobrý sortiment. Rychlé dodání.

Reakce obchodu simek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a máme radost z dalšího spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na vaše objednávky.