Kvalita,provedení super.Doporučuji.

DOBRÝ DEN , PANE JIRKO, DĚKUJEME ZA HODNOCENÍ, TÝM SD

• Objednal jsem 7.7.2021, zaplatil převodem 9.7.2021 a zatím "ticho po pěšině".

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

předávám obchodnímu oddělení na prověření.

Tým shrnovací dveře

• Zboží bylo poškozeno prasklé plexisklo

Čekám na vyřízení reklamace

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

DOBRÝ DEN, REKLAMACE BYLA UKONČENA DO 7 PR. DNÍ ODESLÁNÍM NOVÉHO DÍLU, S PŘÁNÍM HEZKÉHO DNE.

vemi rychlé dodání, kvalitní, nehlučné dveře, objednali jsme je na základě předchozí zkušenosti se stejnými, dříve dodanými

DĚKUJEME ZA OPĚTOVNÝ NÁKUP A JSME RÁDI, ZA VAŠI SPOKOJENOST, TÝM SDI

• Dveře vypadaji OK

Poškozený, nekvalitní obal, dveře uvnitř nezajištěné, takže se volně pohybovaly. Po otevření se vysypala hromádka plastových pilin. Pro hloupější chybí aspoň jednoduchý návod k montáži. Jinak zboží v pořádku.

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

OBAL ZBOŽÍ PŘI CESTOVÁNÍ MEZI PŘEKLADIŠTI MŮŽE BÝT V OKAMŽIKU PŘEVZETÍ ZNEHODNOCEN, MÁ ZA ÚKOL CHRÁNIT ZBOŽÍ, TO BYLO JISTĚ V POŘÁDKU. PILINY JSOU OBVYKLÉ U DVEŘÍ NA MÍRU, KDY SE NA MÍRU ZAŘEZÁVAJÍ, LAMELY JSOU DUTÉ, MOHOU SE TAM TAK DOSTAT NĚJAKÉ PILINKY, TO SE MOC OMLOUVÁME, VĚŘÍME, ŽE TO MOHLO BÝT NEPŘÍJEMNÉ. VÝROBU UPOZORNÍME. NÁVOD MUSÍ BÝT OBSAŽEN V KAŽDÉM KARTONU, MOHLO TAK DOJÍT K POCHYBENÍ U EXPEDICE, MŮŽEME HO POSLAT DODATEČNĚ I E-MEILEM.OMLOUVÁME SE ZA NEPŘÍJEMNOSTI A VĚŘÍME, ŽE VÁM DVEŘE JIŽ DOBŘE SLOUŽÍ. TÝM SDI

PLACENO 8.12. ZBOŽÍ NEDORAZILO!! ZATO DORAZIL DOTAZNÍK, ZDA JSEM SPOKOJENÝ!! NEJSEM!! P. CHALUPA

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

DVEŘE NA MÍRU JDOU DO VÝROBY A MŮŽE DOJÍT K POZDRŽENÍ, SYSTÉM ODESÍLÁ FORMULÁŘ AUTOMATICKY ZA 10 DNÍ, U DVEŘÍ NA MÍRU JE TERMÍN 10-12 PR. DNÍ. OMLOUVÁME SE ZA POZDRŽENÍ, PŘED VÁNOCI BYLO ZAKÁZEK VÍCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME HEZKÝ DEN.

• Žádný problém, po zaplacení objednávky, dveře dorazily v řádném termínu dle obchodních podmínek. Naprostá spokojenost.

Vše naprosto vporadku, od objednávky, zaplacení až po dodání v řádném termínu. Po instalaci fungují super.

ZA SPOKOJENOST JSME VELICE RÁDI, DĚKUJEME TÝM SDI

Při objednávce jsem byla tázána na výšku dveří a přesto jsem musela zkracovat.
    Nedotažené detaily. Nepřesně, křivě předražené díry na madlo, které ve finále ani nedrželo(mělo se do sebe nacvaknout a bohužel...) K horní pojezdové liště byly nevhodné vruty.
    Znovu bych si zde neobjednala.V podstatě dveře na míru, ale stejnou službu by udělali stejné z OBI za poloviční cenu :-(

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

DVEŘE NA MÍRU VYRÁBÍME NA ZÁKLADĚ INFORMACÍ OD ZÁKAZNÍKŮ,JEJICH PROMĚŘENÍ,.... PŘED ÚHRADOU UPOZORŃUJEME ZA KONTROLU OBJEDNÁVKY. ZAŘEZÁVAT PO VÝROBĚ BY SE JIŽ NEMĚLO. KŘIVĚ VYVRTANÉ DÍRY - MĚL BÝT PODÁN PODMĚT PRO REKLAMACI , JISTĚ BY SE POSLAL NOVÁ LAMELA.DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A OMLOUVÁME SE ZA VZNIKLÉ POTÍŽE, I TAK VĚŘÍME, ŽE VÁM DVEŘE DOBŘE SLOUŽÍ. TÝM SDI

celková spokojenost a rychlost

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení! Hezký den, SD

• zatím dveře nedorazily

• rychlé dodání zboží a je hezčí, než jsme čekali
    • o žádné nevím

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Krásný den.

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

Dobrý den, standartní rozměry dodáváme v krátkém časovém rozmezí,
    jakmile jdou dveře do výroby, na dveře se musí malinko čekat...

Děkujeme za krásné 100 % - ní hodnocení.

Rychlá reakce obchodu, dobrá cena, kvalitní výrobek - děkuji a těším se na další spolupráci. Vladimír Voborník.

Dobrý den pane Vladimíre,
    také se budeme těšit na další spolupráci s Vámi,
    krásné hodnocení, mnohokrát děkujeme.
    S pozdravem tým SD

Široká nabídka kvalitního zboží.

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

Za doporučení pro ostatní zákazníky děkujeme,
    s přáním hezkého dne tým SD

bezproblémový nákup ochotní, poradí, znají své zboží

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

Dobrý den, jsme rádi za Vaši spokojenost.

co jsem si objednal to mi došlo a dveře jsou super všem doporučuji

Dobrý den Martine, za doporučení děkujeme.Tým SD

trochu zmatek. moji objednávku jste přijali, já hned zaplatil a pak jste zboží hodili do kouta a čekali, než se ozvu. poté teprve zásilka odešla.
    v jakém je stavu to nevím, protože to přijal soused, který to nerozbalil...

Reakce obchodu Shrnovací dveře interiérové

opravdu zde ve firmě dveře do kouta neházíme a nečekáme až se zákazník sám ozve, z Vaší strany je toto pouze domněnka. Omlouváme se za vzniklé komplikace a za pozdržení Vaší zásilky.

• velmi rychlé dodání

Dobrý den paní Hanko,
    děkujeme Vám za pěkné hodnocení.
    S pozdravem tým SD

objednávka proběhla po telefonu kde mě bylo vše vysvětleno a tak jsem dostal vše rychle a v pořádku.

děkujeme za vaše hodnocení,
    S přátelským pozdravem tým SD

• dodání do domu
    • Špatná komunikace - nedodání faktury. Až na můj dotaz o stavu objednávky mě bylo sděleno, že čekají na úhradu. Snad se dnes vše vysvětlí a dojde k nápravě.

nelíbí se mi platba předem

Dobrý den paní Evo,
    v případě shrnovacích dveří se jedná o výrobek na míru, proto úhrada předem.
    Omlouváme se, že Vám byla faktura odeslána až po Vašem upozornění, jednalo se o chybu v administraci.
    Děkujeme za pochopení, s pozdravem tým SD