• Nejlepší obchod

Takový přístup jako mate vy je ideální praxí pro ostatní min. Jako příklad. Takže super

• Úžasná rychlost dodání

Obchod velmi dobře komunikuje se zákazníkem jinak zatím nevím zboží mi ještě nebylo doručeno

Dobrý den
    Dakujeme velmi pekne za recenziu. Ospravedlnujeme sa za omeskanie pri doruceni ale obcas zvykne kurier pri nadrozmernych zasielkach predlzit dobu doručenia čo uz my ako eshop niesme schopny uplne ovplivnit. Velmi pekne dakujeme za doveru .
    V prípade akýchkolvek otazok sa na nas môžete obrátit .

Tím Shopum.cz

Naprostá spokojenost. Kolo je super podle očekávání,trochu těžší ,ale nevadí.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dodržení termínu dodání

Dakujeme pekne za Vaše hodnotenie

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie. Vážime si to

• Částečně poškozené zboží
    • Nulová komunikace shopu

Nespolehlivost.

Reakce obchodu shopum.cz

Dobrý večer, mrzí nás táto skúsenosť. Ochladzovač vzduchu ktorý ste si objednali sa musel poškodiť pri preprave, čo nás veľmi mrzí pretoze mi pred každým odoslaním každý produkt dôkladne skontrolujeme. Ak Vám produkt prišiel poškodený tak Vám ho vymeníme za nový čo sme aj vo Vašom prípade urobili. Hneď ako poškodený produkt dorazil k nám na sklad sme Vám ho aj vymenili.

Dobrá komunikace

rychlé dodání

• Rychlá expedice
    • Zboží co vám doručí, neodpovídá fotografiím podle kterých kupujete.
    • Nekvalitní zboží.

Sháněl jsem Arctic air. Jeden kus máme z německého Netta a je to docela kvalitní stolní chlazení. Je schopno ochladit vzduch až o 4-5 stupňů. Na vyobrazení v eshopu je na fotografiích (alespoň na první) tento výrobek i s logem na vrchní straně. Přišlo mi něco neznačkového, bez pohyblivé přední mřížky, bez pojistky a hlavně s neskutečně řídkým filtrem. V e-shopu mají na obrázcích vnitřní filtr hustý. Takže to moc nechladí. Koupil jsem dva a jeden protékal, musel jsem opravit ventil u plováku. Hnus velebnosti, tady už nikdy! Prostě jsem se nechal hloupě napálit.

Dobrý deň

Mrzí nás táto skúsenosť. Samozrejme ak s tovarom nieste spokojný môžete nám ho do 14 dní vrátit bez udania dovôdu a vrátime Vám peniaze. Čo sa týka samotného produktu tak ochladzovač vzduchu si netreba mýliť s klimatizáciou, nieje možné aby prenosný ochladzovač ochladil vzduch o 4-5 stupňov napr v izbe, je to proste len ochladzovač vzduchu a nie klimatizácia.

Tím Shopum.cz

Obchod O. K. Bohužel prozatím nemůžu vydělat baterií, ani za použití klíče.....

Velice krátká doba dodání

• Dobrá komunikace, rychlost dodání dobrou kurýrní společnosti.
    • V mém případě žádná.
    • Chce zboží zaplatit předem, což u zboží za 30 tisíc není úplně příjemné..
    • Na stránkách bylo uvedeno, že zboží budu mít 15.6 doma, dnes je 16.6 a zboží nikde.

Jedná se o e-shop, který přeprodává věci. Já si zakoupil elektro kolo za 30 tisíc, protože jsem chtěl mít snazší případnou reklamaci a jistotu že mi místo zboží nepřijdou kameny, dnes si říkám, že objednat si to přímo u dodavatele by bylo třeba snazší.. a možná bych ho měl už doma jak jsem chtěl...

Dobrý deň
    Ospravedlnujeme sa za vzniknute neprijemnosti a za omeskanie. Ako sme Vám uz pisali emailom, poskytneme Vám kompenzáciu za omeškanie, ktoré vzniklo kvoli zmene kurierskej spolocnosti nakolko povodny kurier DPD alebo DHL nam zasielku nechcel prevziat nakolko ide o nadrozmerny balik.

Este raz sa ospravedlnujeme.

rychlé dodání

Rychlé doručení super komunikace prostě super

Rychlost doruceni.

Rychlé vyřízení objednávky