• hodinky neobsahovaly češtinu, jak bylo v popisku uvedeno

• Zboží mi bylo nakonec alespoň vyexpedováno do vánoc....
    • Špatná komunikace, obj. se prý nezapsala do systému...musela jsem vše urgovat sama a nakonec si pro vše sama dojet, ačkoli to mělo být doručeno k metru Kolbenova, tak jsem jela až do Libuše...!!!
    • Na webu chybí tel. na velkoobchod.

+ předání zboží i večer
    - špatná komunikace, laxní přístup

• Rychle dodání přes Vánoce

• Okamžitě odeslali objednávku
    • Zpětně kontrolovali zda zboží je v pořádku a zda bylo doručeno
    • Výhodná cena

• špatně komunikují

Zásilka byla dodána včas. Pravděpodobně omylem byla přibalena karta 64 GB se kterou kamera nepracuje. Obratem jsem dodavatele na tento fakt upozornil a zároveň jsem žádal o český návod, který nebyl přiložen. Obratem jsem dostal odpověď, kde my bylo sděleno, že návod si mohu stáhnout, že je součástí nabídky. Toť vše. O kartě ani slovo a návod jsem nenašel. Znova jsem odepsal ale od té doby se my nikdo neozval.

Zboží dorazilo,bohužel je vadné.Budu vracet.

• Nejnižší cena v ČR
    • V dané cenové relaci vyšší výbava výrobku než u konkurence - Led světla, Bluetooth reproduktor, dálkový ovladač

• rychlost doručení, resp. odeslání
    • bez problému

• zboží mi přišlo hned druhý den
    • zboží měl jen tento obchod
    • komunikace obchodu na výbornou
    • nevím

Vše v pořádku.

• Rychlé jednání, cena

Obchod si telefonicky ověřuje, zda zboží dorazilo, jak mělo a zda bylo v pořádku. Možná samozřejmost, ale ne u každého prodejce.

• Výhoda je, že je to rychlé.

• Dobre ceny
    • Telefon nebyl urcite novy! Na webu se nic nepsalo o zanovnim/pouzitem zbozi
    • Neprehledny web

Kupoval jsem si E52 jako nahradni telefon, tudiz neresim, ze nebyl novy. Nicmene informace o stavu zbozi by mela byt uvedena!
    Nicmene se musi nechat, ze o zakazniky se staraji. Mozna az moc. Nejmene trikrat mi pani volala, zda je vse v poradku.

• Skvělá komunikace
    • profesionální a seriózní přístup
    • vypadá trochu nedůvěryhodně, ale není to tak

Skvělá komunikace - hned po zadání objednávky mi z obchodu volali pro potvrzení. Následující den jsem měla objednávku na poště. Několik dní po vyzvednutí mi z obchodu opět volali, aby se ujistili, zda objednávka v pořádku dorazila a telefon funguje bez problémů. S takto výborným prozákaznickým servisem jsem se ještě nesetkala.

Nízká cena, rychlost dodání hned do druhého dne mě příjemně překvapila. Zájem ze strany obchodu po nákupu, jestli je vše v pořádku hodnotím pozitivně.
    Obchod mohu jedině doporučit.

• Jelikož jsem si předchozí telefon totálně rozbil tak jsem potřeboval co nejrychleji nový. Což mi bylo splněno, na druhý den jsem ho měl doma :-) velice pružní!
    • Dále bych chtěl pochválit i péči ze strany obchodu, volali mi a to dokonce 2x zda jsem byl spokojen s nákupem a jestli bylo vše v pořádku.

Celkově můžu obchod jen doporučit!

Líbí se mi osobní komunikace a péče.

• rychlost, cena

super

• Výborná cena
    • webové stránky - nelze poznat na první pohled, co se prodává
    • názvy kategorií na webových stránkách neznám
    • malá nabídka zboží
    • zmatek z názvů - jeden název webových stránek, jiný název provozovatele, jiný název dodavatele na faktuře

obchod určitě doporučuji
    velmi příjemné jednání zaměstnanců, byla jsem mile překvapena jejich telefonátem ohledně dodávky zboží