• nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 2 měsíci

• Žádná komunikace ze strany obchodu.
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 2 měsíci

• Mam chooper, doručení bylo za dva dny. Což je na velikost balíčku krásný čas :) funkčnost je zatím super. Chybel tam ovšem klíček jeden, tak nakonec se zjistilo ze vypadl při přepravě dopravci do vozu, ale obchod hned reagoval a pomohl mi s řešením) za mě naprostá pecka

Rychle dodani zboží!

• Bomba cena
    • Dodani
    • Není infolinka

Za mě doporucuju, bez infolinky jsem se obešel :)

• Lákavé ceny na šmejdy
    • Kvalitu obchodu poznáte až pří a servisu a reklamacích

Po roce se sesypal software telefonu, i po návratu do továrního nastavení.
    Reklamace mi nebyla uznána.
    Důvod při mechanickém poškození zaniká záruka.
    Telefon je běžně užívám, občas se škrábne a spadne, je to xperia nárazuodolná , jinak je v pohodě.

• nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 2 měsíci

• Chybí návod v češtině. Čínské znaky každý neumí.

• Rychlý dodání

• žádné !!
    • nedají se nikde dohledat telefon a pod. , na emaily s těží reagují jednou týdně, na adrese nepřebírají reklamace, neproplácejí poštovné i když si balík několikrát nepřevzali, nejhorší firma s kterou jsem měl co dočinění !!

POZOR NA PODVODNÍKY !!!!!

Koupil jsem před rokem nokii 6700 Classic, behem necelého roku byla 4x na reklamaci pokaždé uznána proto jsem se rozhodl mobil vrátit na což mám právo po třech reklamacích stejné závady. Central import mi napsal, že se mám obrátit na obchod kde jsem mobil kupoval, bohužel na internetu nemají telefoní číslo, pouze email a na ten neodpovídali. Psal jsem zpátky do CI a oni napsali té firmě, pak se mi tedy nakonec firma ozvala a napsali ať jim mobil pošlu se všemi papíry ze servisu, že to posoudí. Mobil jsem odeslal a druhý den mi přišla sms od pošty že balík nebyl převzat a posílají mi ho zpátky na adresu...... okamžitě jsem jim psal co to má znamenat .... odepsali, že to není možné, že z té adresy balíky přebírají, napsal jsem, že chci proplatit poštovné a že balík posílám znovu. Souhlasili takže jsem mobil odeslal podruhé .... a opět rána druhý den sms, že balík nebyl od firmy převzat, jsem totálně vytočenej !!! za poštovné za reklamace a ted k firmě už jsem dal kolem 800 kč peníze nikde, zásilky nepřebírají komunikacé žádná !!!! NIKDO SI OD NICH NIC NEKUPUJTE JSOU TO PODVODNÍCI !!!!! už nikdy nechci mit nic společního s firmou MAKER BRX s.r.o a obracím se na českou obchodní inspekci .... kdo by si zde chtěl neco koupit tak to určitě nedělejte a kdo už si koupil tak hodně štestí s reklamacema

• nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 3 měsíci

• Místo hodinek U8 dorazil padělek bez značky, na krabičce jen smartwatch a polovina funkcí není, např. vibrace, výškoměr.... baterie vydrží 2 hodiny, při nepoužívání 3 hodiny.
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 3 měsíci

• Byla jsem spokojená zboží bylo doručeno rychle a v poradku
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

• Mám kulmu a je perfektní
    • Asi rychlost dodání
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 3 měsíci

• Objednávka sice přišla v čas a dobře zabalená , ale v krabici byly volně vložené objednané věci a tak byly otevřené a rozházené po krabici

• levné ceny
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

• bohužel, k zakoupeným hodinkám jsem neobdržel český návod.
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

• Co Eshop na svém webu prezentoval, to bylo splněno.
  • nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

• špatná orientace na webu, špatná komunikace s obchodem

• hodinky jsou pěkné a vypadají že vydrží
    • nemám nic

Koupil jsem si hodinky smart watch DZ09 a jsem velmi spokojen a někdo kdo si na tento e-shop stěžoval je blb tento e-shop je best

• nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

Dodané zboží neodpovídá popisu uvedenému v nabídce. Absence českého návodu, přiložena pouze čínská a anglická verze, navíc čitelná pouze pod drobnohledem. U hodinek chybí některé funkce uváděné v nabídce. Po vyžádání českého návodu zaslán mailem pouze obsah k manuálu na odlišný model hodinek. Po upozornění na tuto skutečnost dodavatel ukončil komunikaci.

• ani náhodou
    • vždy

dostala jem zboží které bylo zjevně použité, viz rozbalená krabice, rozmotaný kábel, mastné otisky na rukojeti a vrccholem všeho nalepené vlasy v ústrojí kulmy, raději nezapínám a zkouším reklamaci. mimochodem fakturuje úplně jiná firma, než , kde jsem objednala. nelze telefonovat, jsou to nějací "šmejdi"

• nakoupil v obchodě SHOP MEDIATOR před 4 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.