• Před vánocemi rychlá dodávka zboží.. za to palec nahoru
    • Perfektní výběr
    • Přehledné stránky
    • Nic mě nenapadá

Obchod určitě doporučuji

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen, a budeme se těšit na další Váš nákup.

• Vstřícné jednání
    • Velký výběr
    • Vřele doporučuji

Skvělý shop a služby. Byl jsem 100% spokojen.

• rychlé jednání
    • přehlednost
    • široká nabídka

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi a nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená, a budeme se těšit na další Váš nákup.

ShopKitchenAid.cz

• Sehnali mi vec, kterou nebyla nikde skladem
    • Pohotove a prijemne jednani
    • O zbozi hodne vi a poradi

Doporucuji

• Skvělá komunikace
    • Vše přehledné
    • Velký výběr

Vřele doporučuji

• maximální spokojenost - rychlost
    • spolehlivost
    • včasné doručení
    • vzhled zboží odpovídá popisu a fotkám
    • výborný poměr cena/výkon
    • kvalitní výrobky

S obchodem jsem velmi spokojena. Zboží došlo v pořádku, rychle a veškerá komunikace rychlá, bezproblémová. Je vidět, že jsou zákaznicky orientovaní a nabízí kvalitní zboží s kvalitním servisem. Doporučuji :-) Budu tu nakupovat i příště.

ShopKitchenAid.cz

• Rychla komunikace, dodani zbozi i v predvanocnim shonu,
    • Prehledny shopik kde rad nakupuji.

Doporucuji vsem

ShopKitchenAid.cz

• bezproblémové a rychlé vyřízení objednávky.

spolehlivost, vřele doporučuji.