Vybavené k spokojnosti

Nejnižší cena na trhu, dobrý termín dodání, vše bez problémů

• rychlost, spolehlivost

• Asi komunikace, poradili, doporučili
    • Asi nic

Objednal jsem si nesmyslnou věc, volali mi a vyřešili jsme to

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu.
    Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení, a budeme se těšit na další Váš nákup.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Zatím žádné nemám, na zboží stále čekám.

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi, a především za nákup v našem e-shopu.

Mrzí nás, že nejste 100% spokojená, bohužel problém je spíš na straně dopravce DPD, kdy toto nejsme schopni ovlivnit. My jsme balík předali dopravci následující pracovní den od objednávky. Problém byl dle DPD, že výdejní místo, které jste si vybrala pro vyzvednutí balíku v den doručení pozastavilo přijímání nových balíků.
    Balík by nyní doručen, a lze jej vyzvednout, tak doufám, že už bude vše v pořádku, také se dá na nás kdykoliv obrátit, a my se vám budeme snažit pomoci.
    Snad to tedy byla spíš recenze Vánoční dopravy než našich služeb :)

• Rychlé doručení

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Zbozi neslo zakoupit pres e-shop

Pokud zakaznik chce vice spotrebicu je nucen navstivit vice obchodu - nemaji vse na jedne prodejne.

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi, a především za nákup v našem e-shopu. Bohužel né vždy se podaří mít vše skladem, ale snažíme se mít toho co nejvíce. Případně Vás u zboží na Objednávku do dvou dní informujeme o termínu dodání.

• bezproblemova komunikace
    • Zbozi skladem
    • Rychle doruceni

• Rozumná cena
    • Příjemná komunikace a snaha poradit
    • Používána spediční firma je rychlá, ale nečeká. Buď odeberete zboží do minuty, nebo až další den

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu. U dopravce je to vždy o lidech, a někdy se dá narazit i na méně trpělivé řidiče, tak snad bylo vše v pořádku.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Rychlé dodání, pěkně zabaleno, dobrá cena.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

objednávala jsem poprvé a super

spolehlivost

• dobré ceny

Hledal jsem skleněnou nádobu, našel jsem a bleskurychle dostal

Vše v naprostém pořádku. Děkuji

rychlost dodání

+ cena rychlost
    - informace na webu, doplnit cz návod ke stažení

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu. U návodů né vždy ho výrobce nebo dodavatel poskytuje, kde je k dispozici, tak tam se ho snažíme přidat. Případně si můžete o něj napsat na náš e.mail.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Komplikovaný proces při návratu zboží

Reakce obchodu ShopKitchenaid.cz

velmi Vám děkujeme za Vaší recenzi, a především za nákup v našem e-shopu. Vrácení zboží je vždy na zákazníkovi, a dopravci kterého si on zvolí. Pokud není zboží použité není s tím žádný problém, a peníze vracíme do 2-3 dnů.

První nákup zatím dobr.é