Rychlé vyřízení objednávky

velmi Vám děkujeme za Vaší milou recenzi, a především za nákup v našem e-shopu.
    Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení, a budeme se těšit na další Váš nákup.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Skvělé zboží, skvělý obchod, skvělá komunikace.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Rychlé dodání, po zaplacení ihned odesláno. Komunikace na tel. lince výborná.

rychlost

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Všetko prebehlo rýchlo a hladko

Dobré ceny,rýchle dodanie určite odporúčam

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• velký výběr zboží a příslušenství, kvalitní popis výrobku

• ochota

vždy je co zlepšovat ale já byl spokojený

• Super domluva a rychlost

Celkový dojem - super přístup, domluva a rychlost doručení (za 2 dny!)...bezva doporučuji všem !!!

• Dobrá cena, rychlé doručení

• Rychle vyřízeno, zabaleno

• celková spokojenost

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Nakupovala jsem poprvé, přesto spokojenost s dodáním.

• Velmi rychlé doručení

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Konvici mám krátce.ale jsem moc spokojená a doufám.že dlouho budu...

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

Super komunikace, rychlé dodání.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Dobře udělané stránky e-shopu.(přehledné).

Rozmýšlela jsem ,zda koupit pouze tyčový mixer ale nakonec jsem se rozhodla i pro mixer ruční a v žádném případě nelituji.Oba výrobky jsou perfektní a práce s nimi je skutečně radost.Splňují vše, co uvádí Vaše stránky e -shopu.Děkuji...

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Rychlé vyřízení a dodáni zboží

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Rýchle dodanie ,dobrá komunikácia,spolahlivý obchod.

O žiadnych nevýhodách neviem.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Rychlost, cena a bez zadrhelů.

S přáním krásného dne ShopKitchenAid.cz

• Velmi rychlé a hlavně dosažitelné...super..!!!

Jsem mimořádně spokojená...zvláště v období Vánoc...