Rychle dodání na odběrné místo.

Vážený pane Josefe,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání. Budeme se těšit na další nákup.
    Váš eshop Pulito

• Měla jsem nějaké nesrovnalosti v objednávce,díky mě a bylo mi voláno z eshopu, paní velmi milá a ochotná. Dvě objednávky sloučili do jedné, ještě jednou děkuji.

Vážená paní Hano,
    děkujeme za milé hodnocení. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Ještě jednou děkujeme za nákup.

• kvalitní zboží

Delší dobu hledám kvalitní prášek na praní. V ČR je v řetězcích velmi omezený sortiment a kvalita mi připadne horší jak u značek prodávajících se v Německu atd., které jsem měla možnost vyzkoušet. Také mi začaly vadit vůně u naších výrobků. Původně jsem chtěla e schop s německým zbožím, ale v recenzích jsem četla chválu na italský značky, tak jsem vyzkoušela e-schop Pulito. S pracími i sprchovými gely jsem moc spokojená. Budu opět objednávat.

Vážená paní Marlo,
    děkujeme za milé hodnocení. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a kvalitní. Všechny objednávky se snažíme expedovat v den objednávky, nejpozději druhý pracovní den. Ještě jednou děkujeme za nákup.

Spokojenost

Vážený zákazníku,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení. Každý spokojený zákazník nás těší.
    Váš eshop Pulito

Obchod je rychlý a hlavně spolehlivý, určitě budu nakupovat i nadále.

Vážená paní Gábi,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami i zbožím spokojená. Budeme se snažit, aby tomu tak bylo i nadále.

• Rychlost a kvalita

Vážená paní Dano,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Na rychlé expedici si zakládáme a každá zpětná vazba nás velice těší. Budeme se těšit na další nákup.

Super

Vážený zákazníku,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení. Každý spokojený zákazník nás těší.

super obchod

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za kladnou recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na příště.

Perfektní obchod i zboží ! Doporučuji

Vážená paní Renato,

Velmi spokojená.

Vážená paní Jano,
    děkujeme Vám za kladnou recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost. Každý měsíc zařazujeme novinky a snažíme se tak nabídku neustále rozšiřovat. Pokud i Vás napadá něco, co nám v nabídce schází, nebojte se napsat.

• Rychlé a spolehlivé dodání
    • Pod 500 Kč se nevyplatí poštovní dodávka

Vážený pane Miroslave,

rychlost, velmi dobrá komunikace

Rychlé dodání.

Vážená paní Moniko,

• vstřícnost ,ochota,rychlé jednání

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás těší, že jste spokojený a věříme, že si nás najdete i při příštím nákupu. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a krásně voní. Každý měsíc zařazujeme novinky a snažíme se tak nabídku neustále rozšiřovat. Pokud i Vás napadá něco, co nám v nabídce schází, určitě nás neváhejte kontaktovat.

Spokojenost se vším.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s našimi službami i zbožím spokojená. Budeme se snažit, aby tomu tak bylo i nadále.

vše kvalitní zboží

Váš eshop Pulito

Bohatý sortiment, výhodné ceny, produkty které jinde nenajdu
    spolehlivý shop

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás těší, že jste spokojená a věříme, že si nás najdete i při příštím nákupu. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a krásně voní. Každý měsíc zařazujeme novinky a snažíme se tak nabídku neustále rozšiřovat. Pokud i Vás napadá něco, co nám v nabídce schází, určitě nás neváhejte kontaktovat.

• Rychle Vyřízení A Dodání

Vážený pane Kašpárku,

• Rychlé a spolehlivé doručení

Vážená paní Jano,
    děkujeme za milé hodnocení. Všechny objednávky se snažíme expedovat v den objednávky, nejpozději druhý pracovní den. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na další nákup.
    Váš eshop Pulito

• Zboží dorazilo dobře zabalené spokojenost určitě nakoupím znovu.
    • Pěna na nádobí přepravou trochu vytekla.

Vážený zákazníku,
    velmi nás mrzí, že zboží nedorazilo v pořádku. Snažíme se jak můžeme, abychom předešli poškození obalu i obsahu. Pokud by se v budoucnu tato situace opakovala, neváhejte nás hned kontaktovat. I tak děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na příště.