• Kvalitní výrobky a vynikající a brzké doručení jsem nadmíru spokojena.Ema

Vážená paní Emo,
    moc děkujeme za hodnocení a těší nás, že jste s námi spokojená. Snažíme se vyřizovat objednávky nejrychleji jak to jde. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a kvalitní. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na příště.

• Ochota,rychlost dodání, kvalitní zboží

Vážená paní Alčo,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se vyřizovat objednávky nejrychleji jak to jde. Ještě jednou děkujeme za nákup a budeme se těšit zase příště.
    Váš eshop Pulito

• Vstřícnost + ochota + příjemná komunikace s majitelkou + kvalitní a moje oblíbené italské produkty.

Můžu doporučit

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za krásnou recenzi. Velmi nás těší, že jste spokojený a věříme, že si nás najdete i při příštím nákupu. Vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc.
    Váš eshop Pulito

• Rychlé dodání,zajímavé ceny,kvalita zboží.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za milé hodnocení. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a kvalitní. Všechny objednávky se snažíme expedovat v den objednávky, nejpozději druhý pracovní den. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na další nákup.