Pohoda, rychlé dodání

Moc spokojená super

Vážená paní Řídká,

děkujeme Vám za Vaše milá slova! Jsme nadšeni, že jste měli příjemnou zkušenost s našimi produkty a službami. Vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá a velmi si vážíme toho, že jste si našli čas a podělili se o své pozitivní dojmy.

Rádi Vás u nás opět přivítáme a doufáme, že naše nabídka bude i nadále naplňovat Vaše očekávání.

Eshop Pulito

Pečlivou zabalené zboží, kvalitní produkce a vždy přijede v čas

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi! Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s pečlivým zabalením našeho zboží, jeho kvalitou a včasným doručením. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a Vaše pochvalná slova nás velmi těší.

Těšíme se na Vaši další objednávku a jsme zde vždy, abychom Vám poskytli ten nejlepší servis.

Eshop Pulito

• rychlost a kvalita zboží

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se vyřizovat objednávky nejrychleji jak to jde. Ještě jednou děkujeme za nákup a budeme se těšit zase příště.

• Bleskové balení
    • Kvalitní produkty
    • Přístup

Vše zabaleno druhy den,majitelka vždy milá a ochotná.

Vážená paní Evo,

děkujeme Vám za Vaši krásnou recenzi! Jsme velmi rádi, že oceňujete rychlost našeho balení a také milý a ochotný přístup majitelky. Vaše spokojenost je pro nás velkou odměnou a motivací.

Rádi Vás opět obsloužíme a poskytneme Vám ten nejlepší servis i při Vašich dalších nákupech.

Rychlost,kvalitně zabaleno

Vážený zákazníku,

jsme moc rádi, že jste spokojený s rychlosti dodání a pečlivým balením. Udělá nám skutečně velkou radost, když i nadále budete u nás nakupovat.

• Perfektne zabaleno

Už podruhé chyběl jeden kus v dodávce. Balík nebyl poškozen. Poprvé jsem
    problém neřešila, podruhé jsem už naštvaná. Ozvala jsem se, ale nikdo nereagoval. Asi je něco špatně !!

Vážená paní Mileno,

velmi nás mrzí, že jste měla opakovaně negativní zkušenost s naší službou. Omlouváme se za chybějící kus v dodávce a za to, že jsme nereagovali na Vaše upozornění. Rozhodně to není standard, který bychom chtěli našim zákazníkům poskytovat.

Prosíme, kontaktujte nás na telefonní číslo, abychom mohli situaci okamžitě napravit a zajistit, že dostanete chybějící zboží. Uděláme vše pro to, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala.

Děkujeme za Vaši trpělivost a zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Spokojenost 100%

Vážený pane Petře,

Eshop Pulito

Objednávku obdržíte velmi rychle, druhý den mi již byla doručena. Perfektně zabalena.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí našeho doručení. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a taková zpětná vazba nás velmi těší.

Těšíme se na Vaše další objednávky a jsme zde vždy připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis.

• Rychle a snadno

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Na rychlé expedici si zakládáme a každá zpětná vazba nás velice těší. Budeme se těšit na další nákup.

Rychlost,dobré ceny,dobrá komunikace

Vážená paní Romano,

děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s našimi službami i zbožím spokojená. Budeme se snažit, aby tomu tak bylo i nadále.

rychlé a kvalitní jednání

Vážený pane Jane,

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi! Jsme nadšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí a kvalitou našeho jednání. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a Vaše pochvalná slova nás velmi motivují.

Těšíme se na Vaše další objednávky a jsme vždy připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis. Děkujeme, že jste si vybrali právě naši drogerii.

• Fér jednání se

Vážená paní Aleno,

děkujeme za milé hodnocení. Děláme vše proto, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší kvalitu a vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a kvalitní. Všechny objednávky se snažíme expedovat v den objednávky, nejpozději druhý pracovní den. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na další nákup.

Vše super

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši reakci. Jsme rádi, že jste s námi spokojená a budeme rádi, pokud nám zůstanete věrná i nadále.

• Kvalita
    • Velký výběr
    • komunikace OK

Vážená paní Aleno,

moc děkujeme za hodnocení a těší nás, že jste s námi spokojená. Vše dovážíme z Itálie a 100% originály, proto jsou výrobky opravdu účinné a kvalitní. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na příště.

rychlé dodání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš čas, který jste si našel k vytvoření této recenze. Všechny objednávky se snažíme expedovat v den objednávky, nejpozději druhý pracovní den. Ještě jednou děkujeme za doporučení našich stránek a budeme se těšit na další nákup.

Váš eshop Pulito

Zboží jsem obdržela v požadovaném termínu a kvalitě. Nemám výhrady.

• Sortiment
    • Ceny
    • Rychlé doručení

• Super obchod nakupuji již opakovaně je rychlý a zboži krasně zabaleno

Vážená paní Evo,

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi a za Vaši opakovanou důvěru! Jsme nadšeni, že oceňujete rychlost našich služeb a pečlivé balení zboží. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a velmi si vážíme Vaší věrnosti.