• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 4 týdny

super

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 4 měsíci

• rýchlosť, diskrétnosť

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, děkujeme moc :-)

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 8 měsíci

• Všechno v pořádku

Nákup bez problémů obchod doporučuji.

Děkujeme za pochvalu :)

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 9 měsíci

+ spolehlivý

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 1 rokem

• Skvělá komunikace a řešení problému který omylem nastal. děkuji moc :)

My děkujeme :)

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 1 rokem

• Komunikace obchodu se zákazníky je skvělá.
    • Přístup k zákazníkům je individuální.

Skvělá komunikace obchodu se zákazníkem. Celkově mohu říct, že jsem s obchodem velmi spokojen. Líbí se mi i to, že se obchod snaží vyjít maximálně vstříc i při osobním vyzvednutí zboží.

Maximální spokojenost, doporučuji.

Děkujeme :)
    Snažíme se být pro naše zákazníky tím nejlepším eshopem a poradcem.
    A jsem rádi, že to umíte ocenit. Vážíme si toho.
    Vaše Svádění.cz

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 2 lety

• Zboží vracet nebudu, protože přišlo v pořádku a již jsem z toho něco použil.
    • Tento obchod nebudu nikomu doporučovat, spíše naopak, protože slibují jak je výrobek perfektní, patří mezi nejlepší ale opak je pravdou. Mám hodně známých a doufám a pevně věřím, že se to dostane do podvědomí mnoha lidí.

Hledal jsem něco na povzbuzení zájmu mé ženy o mou osobu. Dle doporučení tohoto obchodu jsem Vámi preferované zboží zakoupil. Musím se ale přiznat, že účinek těchto Feromonů je nulový a při mém příjmu (jsem ID) 6600,- Kč to považuji za vyhozené peníze. Chtěl jsem k sobě více přitáhnout manželku abychom se nemuseli rozvádět ale teď nákupu tohoto zboží velmi lituji. Nějak to přežiji - budu méně a levněji nakupovat potraviny.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl spokojen.

Na webu i eshopu ve článcích píšeme kdy a jak správně feromony používat.
    Zároveň upozorňujeme, že pokud osobu protějšek vnímá negativně (což bude i v tomto případě, kdy se chce manželka rozvést) tak není účinek feromonů možný.

Feromony působí podvědomě a zesilují vzájemnou přitažlivost. Což v tomto případě opravdu nelze.

Feromony pro muže prodáváme spoustu let a máme mnoho opakovaných nákupů. To je znamení, že feromony opravdu fungují.

Ale nevadí, váš příběh nás zaujal a vzhledem k tomu co píšete.., pošlete nám prosím email.
    Vrátíme Vám peníze.

Nechceme, aby jste měl kvůli nedostatečné neinformovanosti nějaké potíže.
    S přáním, ať se Vaše situace nějak dobře vyřeší. Svádění.cz

• Výber sortimentu.
    • Bezkonkurenčné ceny.
    • Rýchle dodanie.
    • Absolútna diskrétnosť.
    • Balík pekne zabalený a v poriadku.
    • Toto mínus nieje pre obchod Svadeni.cz ale pre Českú poštu, ktorá mi nezaslala mail a ani mi neposlala SMS s tým, že balík je už prevzatý z e-shopu a ani kedy mi ho doručia alebo kedy si ho mám prísť vyzdvihnúť na poštu.

Úplná spokojnosť.

Děkujeme za pochvalu :-)

Svádění.cz

• diskrétnost

super servis,....

Reakce obchodu Svadeni.cz

Děkujeme. Snažíme se být co nejlepší a pořád se ještě zlepšovat :-)

• nízké ceny
    • milá obsluha
    • malý výběr

Z nákupu v tomto e-shopu mám dost smíšené pocity. U objednávaného zboží byl uveden stav "skladem", přesto bylo připraveno k vyzvednutí až za 3 pracovní dny. Navíc byla e-shopem jednostranně změněna varianta výrobku. Nabídnutá jiná příchuť orálního gelu mi nevadí, co mi ale vadí je to, že mi to neřekli předem, ale až při vyzvednutí. Nedostal jsem řádný účet za zakoupené zboží, jen potvrzení o zaplacené částce. Prezentace e-shopu také chabá - pod žádný ze zaslaných mailů se nikdo nepodepsal, na hlavičce webu tvrdí že existují 6 let, ale v záložce O nás že 8 let... Na webu jsou uvedeny jiné časy pro vyzvednutí než v zaslané mailové zprávě.

Podtrženo sečteno: Na tomto e-shopu je hodně vidět, že je pouze jednou z několika aktivit jeho provozovatele a věnuje mu málo péče.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Omlouváme se za komplikace!

Bohužel se nám nevyhnula chřipková epidemie a proto byly osobní odběry poněkud nekomfortní.
    Stalo se to poprvé za existenci eshopu a je to pro nás ponaučení.

Ohledně účtu za zboží.. Pokladní doklad přijaté hotovosti je legislativně v pořádku. Od 1.3. k tomu dáváme i (EET) účtenku.

Děkujeme za upozornění, že máme rozdílné údaje ohledně existence eshopu. Je to taková ta provozní slepota :-) Už je to opravené.

Časy na vyzvednutí, které jsme Vám posílali, byly ovlivněné právě tou "chřipkou" a proto jsme nabídli i jiné dny a časy, než které běžně prezentujeme na webu. Takto vycházíme zákazníků vstříc běžně.

Na vývoji eshopu usilovně pracujeme, chystáme spoustu nových zlepšení a i uživatelskou přívětivost.
    Už brzo .-)

• Přehled, diskrétnost
    • Nemám zkušenosti

Fajn!

Reakce obchodu Svadeni.cz

Děkujeme moc za pochvalu :-)

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 2 lety

• Není to slabina přímo obchodu, ale přepravce. Na zboží jsem od přepravce čekala týden, přitom jsem si zaplatila službu InTime, aby mi došlo druhý, třetí den. Bohužel obchod věděl, že tato služba má poslední dny s dodávkami problém. Naštěstí dorazilo zboží do Vánoc. Byl to Vánoční dárek.

Pokud si nebudete objednávat dodání přes InTime, tak jsem byla spokojená.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.
    Ohledně dopravce je teď před vánocemi bohužel problém u všech :-(
    Není to, že by ve 100% chybovali a u každého se najde 1,2 objednávky kde se stane chyba.

Když se to dozvíme, tak se to snažíme co nejrychleji řešit.
    Dokonce umíme poslat zboží znovu jiným dopravcem, aby zákazník dostal zboží ještě dříve, než se vyřeší reklamace u předchozí dopravy.

Přejeme krásné vánoční svátky :)

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 2 lety

• možnost osobního převzení v Brně
    • na prodejně milá obsluha
    • žádné

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu.

• Diskrétnost
    • Zatím o žádných nevím :)

Vřele doporučuji

Dobrý den, děkujeme :-)

Nebudu komentovat je to 50 na 50

Reakce obchodu Svadeni.cz

To nás mrzí, že jste nebyl/a na 100% spokojen/a.
    Můžete nám prosím napsat, co máme zlepšit? obchod@svadeni.cz
    100% na tom zapracujeme.
    svadeni.cz

spokojenost

Moc děkujeme!

• nakoupil v obchodě Svadeni.cz před 3 lety

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Zvědavost

Reakce obchodu Svadeni.cz

Děkujeme za hodnocení! Jestli by Vám to nevadilo, můžete nám na obchod@svadeni.cz napsat co Vám nevyhovovalo na "kvalitě komunikace?" Rádi bychom to zlepšili a proto vítáme jakékoliv poznatky.
    Předem moc děkujme svadeni.cz