• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Mizerná kvalita zboží

Reakce obchodu Svadeni.cz

to nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Určitě se nám ozvěte, vyřešíme to i takto zpětně. Záleží nám na každém spokojeném zákazníkovi.

• Zboží vracet nebudu, protože přišlo v pořádku a již jsem z toho něco použil.
    • Tento obchod nebudu nikomu doporučovat, spíše naopak, protože slibují jak je výrobek perfektní, patří mezi nejlepší ale opak je pravdou. Mám hodně známých a doufám a pevně věřím, že se to dostane do podvědomí mnoha lidí.

Hledal jsem něco na povzbuzení zájmu mé ženy o mou osobu. Dle doporučení tohoto obchodu jsem Vámi preferované zboží zakoupil. Musím se ale přiznat, že účinek těchto Feromonů je nulový a při mém příjmu (jsem ID) 6600,- Kč to považuji za vyhozené peníze. Chtěl jsem k sobě více přitáhnout manželku abychom se nemuseli rozvádět ale teď nákupu tohoto zboží velmi lituji. Nějak to přežiji - budu méně a levněji nakupovat potraviny.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl spokojen.

Na webu i eshopu ve článcích píšeme kdy a jak správně feromony používat.
    Zároveň upozorňujeme, že pokud osobu protějšek vnímá negativně (což bude i v tomto případě, kdy se chce manželka rozvést) tak není účinek feromonů možný.

Feromony působí podvědomě a zesilují vzájemnou přitažlivost. Což v tomto případě opravdu nelze.

Feromony pro muže prodáváme spoustu let a máme mnoho opakovaných nákupů. To je znamení, že feromony opravdu fungují.

Ale nevadí, váš příběh nás zaujal a vzhledem k tomu co píšete.., pošlete nám prosím email.
    Vrátíme Vám peníze.

Nechceme, aby jste měl kvůli nedostatečné neinformovanosti nějaké potíže.
    S přáním, ať se Vaše situace nějak dobře vyřeší. Svádění.cz

• - nízké ceny
    • - milá obsluha
    • - malý výběr

Z nákupu v tomto e-shopu mám dost smíšené pocity. U objednávaného zboží byl uveden stav "skladem", přesto bylo připraveno k vyzvednutí až za 3 pracovní dny. Navíc byla e-shopem jednostranně změněna varianta výrobku. Nabídnutá jiná příchuť orálního gelu mi nevadí, co mi ale vadí je to, že mi to neřekli předem, ale až při vyzvednutí. Nedostal jsem řádný účet za zakoupené zboží, jen potvrzení o zaplacené částce. Prezentace e-shopu také chabá - pod žádný ze zaslaných mailů se nikdo nepodepsal, na hlavičce webu tvrdí že existují 6 let, ale v záložce O nás že 8 let... Na webu jsou uvedeny jiné časy pro vyzvednutí než v zaslané mailové zprávě.

Podtrženo sečteno: Na tomto e-shopu je hodně vidět, že je pouze jednou z několika aktivit jeho provozovatele a věnuje mu málo péče.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Omlouváme se za komplikace!

Bohužel se nám nevyhnula chřipková epidemie a proto byly osobní odběry poněkud nekomfortní.
    Stalo se to poprvé za existenci eshopu a je to pro nás ponaučení.

Ohledně účtu za zboží.. Pokladní doklad přijaté hotovosti je legislativně v pořádku. Od 1.3. k tomu dáváme i (EET) účtenku.

Děkujeme za upozornění, že máme rozdílné údaje ohledně existence eshopu. Je to taková ta provozní slepota :-) Už je to opravené.

Časy na vyzvednutí, které jsme Vám posílali, byly ovlivněné právě tou "chřipkou" a proto jsme nabídli i jiné dny a časy, než které běžně prezentujeme na webu. Takto vycházíme zákazníků vstříc běžně.

Na vývoji eshopu usilovně pracujeme, chystáme spoustu nových zlepšení a i uživatelskou přívětivost.
    Už brzo .-)

• Na svých stránkách neuvádí důležité údaje jako výrobce v balení,teprve tam jsem se dozvěděl,že výrobek není pro mne vhodný.Bohužel jsem ho vybalil,takže bez možnosti vrácení.

nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, na stránkách je u každého zboží výrobce uveden, hned pod cenou, jako hlavní informace...

Výrobce: Andromedical
    Dostupnost: Skladem
    Záruční doba:2 roky

Napsal jste nám, že chcete odstoupit od smlouvy a produkt vrátit, což je v pořádku.
    Proto Vám kolegyně, která to má na starosti, poslala email s instrukcemi, jak to pro Vás co nejjednodušeji udělat.
    Navíc, pokud chce zákazník od smlouvy odstoupit, tak mu hradíme i poštovné, které ho to stojí. Což běžně eshopy nedělají.

Bohužel jste produkt zpátky neposlal.
    Určitě nás i ještě teď kontaktujte a věřte, že najdeme cestu jak to udělat.
    Pro nás je spokojený zákazník důležitější, než krátkodobý zisk.
    Jinak bychom nebyli na trhu už tolik roků a neměli spousty spokojených a vracejících se zákazníků...

Svádění.cz

• doručeno včas a nepoškozené
    • nefunguje to

nedoporučuji

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, pokud něco nefunguje, tak lze zboží ve 14 denní lhůtě vrátit bez udání důvodu.
    Dokonce vycházíme našim zákazníkům vstříc a nabízíme i úhradu poštovného, které je to stojí. To většinou e-shopy nedělají a zákazník na tom prodělává.
    I přesto, že 14 denní lhůta už vypršela. Klidně se nám ozvěte - vyjdeme vám vstříc.
    Jsme tady od roku 2006... to je samo o sobě zárukou naší kvality.
    Svadeni.cz

Zbozi (energeticky drink) doslo s mesic proslou zarucni lhutou. Slibovana expedice byla o den pozdeji nez slibovali, dodani pak komplikovane az jsem nakonec musela zvolit adresu do prace, aby kuryri byli schopni zasilku vubec dodat. Zavolani hodinu pred dodanim na adresu bydliste je dost pozde.
    Priste nenakoupim.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den. Napsala jste nám, že je drink prošlý, což není možné, protože všechno zboží kontrolujeme. I tak jsme Vám nabídli ho na naše náklady vrátit, abychom si datum spotřeby mohli zkontrolovat. Ovšem k tomu bohužel nedošlo.
    Zboží jste objednala 30.10. a my jsme ho odeslali 31.10. takže opravdu den po objednávce, tak jako slibujeme.
    Dále si stěžujete na dodání. To opravdu ovlivnit nemůžeme. Zboží posíláme poštou, nebo PPL. A potom záleží na dopravci kterého si vyberete.
    Každopádně nás vaše nespokojenost mrzí, protože stavíme náš obchod na kvalitě, což je i z kladných komentářů ostatních nakupujících vidět..

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Neprofesionální přístup zaměstanců e-shopu.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, už 4 roky prodáváme kvalitní produkty a zlepšujeme naše služby.
    O co se konkrétně jednalo?

• Před 10 dny jsem si objednal zboží a stale nebylo odesláno.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, pokud si zvolíte platbu převodem, tak objednané zboží posíláme hned jak platba přijde.
    Vaše platba bohužel stále nepřišla..

• neskore vybavenie dodavky,10 dni od objednania stale tovar nedorazil.

Reakce obchodu Svadeni.cz

Vaše platba bohužel stále nepřišla..

• I přes to, že je na Eshopu uvedeno, že je zboží skladem, nebyla to pravda. Zákazníci jsou tedy klamáni.

Omlouváme se!
    Toto se opravdu stalo :-(
    Zboží skladem máme VŽDY.
    Ale u této objednávky se nám stalo, že skladem bylo méně zboží, než se ten den objednalo a proto jsme nemohli všechny objednávky uspokojit.
    Proto jsme se rozhodli zvýšit skladové zásoby, aby se to už nikdy nestalo.
    Posíláme Vám malý dárek jako omluvu...

• parkování

• Po 10 dnech mi stále ani nedošel email o odeslání, telefon nedostupný.

• našel jsem zboží, které bylo jinde vyprodané
    • první reakce ze strany obchodu přišla až 6(!) dní po objednávce, do té doby jsem vůbec netušil, zda bude objednávka vyřízena a vlastně ani jestli je obchod fungující....

- široký sortiment
    - mizerná komunikace
    - dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Svadeni.cz

Velice se omlouváme, zpoždění bylo způsobeno výpadkem svozu, který místo v pátek proběhl až v pondělí, čímž se bohužel zdvojnásobila dodací doba.

Když je to feromon neparfémovaný, jak mám vědět, jestli nejde jen o nějakou bezvýznamnou vodičku...

Reakce obchodu Svadeni.cz

Dobrý den, poznat to můžete podle charakteristické nezaměnitelného pižmového odéru.

• Dorazila mi polovina zaplaceného zboží!!!

Reakce obchodu Svadeni.cz

velice se omlouváme za toto nedorozumění, bohužel se v ojedinělých případech stane, že při kompletaci zásilky dojde k chybě. Tyto případy poté, co jsme o této skutečnosti byli zákazníkem informováni, samozřejmě následně řešíme. V tomto případě jsme však bohužel kontaktováni nebyli a taktéž se nám v reakci na tento vzkaz nepodařilo telefonicky spojit se zákazníkem pro ujasnění, které položky chyběly.

Věříme, že alespoň touto cestou se nám podaří zákazníka kontaktovat a situaci vyřešit.

S omluvou,

Svádění.cz