Objednal jsem si helmu na snowboard. Deklarované bylo 2021/2022.
    Bohužel vyrobeno v roce 2020/4 měsíc.
    Zákaznická podpora mi napsala, ať produkt zašlu zpět. Když to chci jako vánoční dárek. Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Kolovna

Dobrý den, informace k produktům uvádíme přesně tak, jak je dostáváme přímo od dodavatelů. Máte pravdu, helma byla doopravdy vyrobena v roce 2020/4, ale podle informací byla určena k prodeji v sezóně 2021/2022, kdy jsme ji od dodavatele dostali. Datum výroby nemá u nové nepoužité helmy žádný vliv na její funkčnost, kvalitu a bezpečnost.
    Moc nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s nákupem u nás. Věříme, že nám v budoucnu dáte ještě šanci.

Jana z Kolovny

Zboží objednáno 24.11. zatím nedorazilo, v dnešní době nepochopitelné. Už nikdy víc.

Reakce obchodu Kolovna

děkujeme Vám za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace, které prodloužili dodání objednávky.

Hezký den,
    Marek z Kolovny

• Objednávku jsem dělal podruhé během cca tří týdnů. První mi obchod zrušil s tím, že se jednalo o chybu eshopu a že zboží není skladem. Před 10ti dny se objevilo znovu v nabídce, tak jsem spíš z legrace a zvědavosti objednal znovu. Přesně dle očekávání se doteď nestalo nic...žádný mail, nic. Horší (nebo spíš víc marnej)cyklistickej eshop jsem za dobu co na nich objednávám nezažil.

Strašný. V dnešní době,kdy nakupování na eshopech je naprosto dominantní, fakt strašný.

Reakce obchodu Kolovna

Velice nás mrzí vaše zkušenost. Bohužel, než se nám podařilo chybu odstranit, objednávku jste vytvořil znovu. Na základě této zkušenosti jsme upravili vnitřní postupy, abychom mohli na podobné situace reagovat rychleji a efektivněji.
    Velice se omlouvám za veškeré způsobená nepříjemnosti a věříme, že nám dáte druhou šanci.

Marek z Kolovny

Dobrý den, mikina mi dorazila, ale byla jsem zklamaná, určitě budu vracet.
    Gramáž nuzná, od Malojy oblečení mám, ale tenhle kousek se nepovedl. MW

Reakce obchodu Kolovna

Děkujeme za vaší zpětnou vazbu.
    Mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojená. Zvážíme možnost uvádět gramáž látky v popisu produktu. Bohužel však ne vždy máme tyto informace od výrobce k dispozici.

Marek z Kolovny

Doprava je zbytečně drahá tam i z5 pokud chcete zboží vyzkoušet.

Reakce obchodu Kolovna

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Cenu za dopravu máme nastavenou tak, aby odpovídala skutečným nákladům našich dopravců. Pokud si potřebujete zboží vyzkoušet a je to ve Vašich možnostech, můžete si zboží nechat zdarma zaslat na kamennou prodejnu v Praze, Brně nebo Ostravě a zkusit osobně.

Hezký den,
    Olga z Kolovny

Dodání zboží trvá dlouho.

Pěkný den,
    Olga z Kolovny

Dne 17.12.2021 jsem prostřednictvím eshopu objednal a zaplatil dske kraťasy pro moji ženu jako vánoční dárek. Tři dny se nikdo neozýval, tak jsem kontaktoval prodejnu emailem-bez odezvy. Následující den jsem kontaktoval prodejnu telefonicky, zda se stihaji Vánoce. Bylo mi sděleno, že zboží nemají a vrátí mi peníze. Dnes je 29.12. - peníze zpět nemám a nikdo se mnou nekomunikuje... Opravdu velké zklamání.

Reakce obchodu Kolovna

děkujeme Vám za hodnocení a velice se omlouváme za komplikace s objednávkou, které vznikly na naší straně. Pracujeme na tom, aby se tato situace už příště neopakovala. Vše bylo předáno na účetní oddělení, které vrácení peněz zpracovává.

Pěkný den,
    Olga z Kolovny

• zboží v obchodě musíte nejprve zaplatit a potom si jej můžete vyzkoušet
    • pokud Vám nevyhovuje, musíte sepsat "Odstoupení od kupní smlouvy" a peníze by Vám měly dorazit zpět do 10 dnů

Reakce obchodu Kolovna

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, zamyslíme se nad tím. Momentálně máme takto nastavena pravidla pro osobní odběr e-shop objednávek na prodejnách.

Lukáš z Kolovny

• zboží musíte prvně zaplatit a potom si můžete vyzkoušet, pokud vám nevyhovuje velikost nutno na vlastní náklady odeslat poštou zpět dodavateli!

Reakce obchodu Kolovna

ano, bohužel v době Covidu, kdy jsou naše kamenné prodejny z nařízení vlády ČR uzavřené a fungují pouze v režimu výdejen objednávek přes e-shop není možné zboží vyzkoušet.
    Pokud doma zjistíte, že Vám zakoupené zboží nesedí, tak nám ho můžete zdarma přinést zpět na prodejnu, nikoliv ho za vlastní náklady zasílat zpět.

Lukáš z Kolovny

Byla mi doručena úplně jiná varianta brýlí, než je vystavena na e-shopu. jelikož i při mé první objednávce měli vystavenu jinou verzi, zřejmě úplně přesně neví co prodávají. Dlužno dodat, že mi byla vrácena platba vč. poštovného.

Reakce obchodu Kolovna

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace u Vaši objednávky brýlí.

Lukáš z Kolovny

• Lépe nic neobjednávat !!

Reakce obchodu Kolovna

velice nás mrzí vzniklé komplikace u Vaší objednávky.

Lukáš z Kolovny

Obchod více jak 2 týdny nijak nereaguje na mou objednávku, ačkoliv ji přijal, pouze mi zaslal žádost o hodnocení. Tedy hodnotím. Negativně. Stalo se to již podruhé.

Dobrý den Michale,

velice se Vám omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Prověříme, kde došlo k chybě a osobně se Vám ozveme, abychom to napravili.

Lukáš z Kolovny

Při 4 objednávkách které jsem v poslední době uskutečnil, nastal ve třech případech problém. řešení pomalé a způsob komunikace velmi zvláštní. Obchod krásný , ale zaměstnanci svým přístupem celý koncept velmi kazí.

Reakce obchodu Kolovna

děkujeme Vám za hodnocení a Vaše poznámky pro zlepšení našich služeb. Usilovně pracujeme na tom, aby se takováhle situace už příště neopakovala.

Lukáš z Kolovny

• Po 10 dnech se sami ozvali,ze zbozi nemaji a slo objednavku zrusit.

Na strankach uvadeji zbozi,ze je skladem,ale realne ho vubec nemaji.

Reakce obchodu Kolovna

velice nás mrzí vzniklé komplikace u Vaší objednávky. Bohužel došlo k chybě při odepisování vyprodaných produktů z našeho e-shopu.

Lukáš z Kolovny

Zboží deklarováno na skladě ve 3 prodejnách po dobu minimálně 12 dnů ve skutečnosti nebylo k dispozici nikde. Nabízené náhradní zboží o třetinu dražší. V prodejně Olympia Brno přítomný brigádník nemohl nalézt údajně připravené zboží a nabízel zboží v jiné barvě. Po odchodu z prodejny ho najednou našel.

Reakce obchodu Kolovna

velice nás mrzí vzniklé komplikace u Vaší objednávky.
    Poznámka: "Objednáte a vyzkoušíte: Praha, Brno a Ostrava" neznamená, že na každé naší prodejně je zboží fyzicky skladem, vždy je nejprve nutné tam zboží objednat.
    Za pochybení našeho brigádníka na prodejně se Vám omlouváme a jako omluvu Vám nabízíme slevu na Vámi vybraný produkt. Prosím ozvěte se nám na adresu [email protected]

Lukáš z Kolovny

Zboží mi do dnešního dne nebylo dodáno(objednáno 29.11. dnes je 10.12.),obchod nereaguje na maily nezvedá telefon,nekomunikuje !!!

Reakce obchodu Kolovna

velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace u Vaší objednávky. Jako omluvu za chybu z naší strany Vám k objednávce přidáváme dárek.

Lukáš z Kolovny

• Po tydnu mi napsali, ze zbozi nemaji.

dle eshopu skladem,skutečnost:ze 3 položek byla pouze jedna

Reakce obchodu Kolovna

velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace u Vaší objednávky. Bohužel v průběhu výprodejů došlo k chybě při odepisování vyprodaných produktů z našeho e-shopu.

Lukáš z Kolovny

Přes 10 dní mi ještě nepřišlo zboží, které dle e-shopu bylo na skladě???

Lukáš z Kolovny

• Z Kolovny mi zavolali, že objednané zboží není skladem, chyba systému. Nenabídli žádnou alternativu, iniciativně jsem tedy oslovil volajícího, jestli mi nabídne nějaké zvýhodnění na novější (a mírně dražší) model. Odpověď: není v mé kompetenci, na shledanou …….

Dobrý den Petře,

velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace a usilovně prověřujeme jak pochybení systému, tak i našeho kolegy.
    Jako omluvu Vám nabízíme slevu na Vámi vybraný produkt. Prosím ozvěte se nám na adresu [email protected]