Zboží jsem objednal v pondělí a bylo mi mi doručeno další pondělí. Zboží bylo poškozené. Totálně děravý rukáv. Co dělá výstupní kontrola? Nebo čekáte, že to zákazník akceptuje a opavi sám. Určitě nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě.

Reakce obchodu Kolovna

velice se Vám omlouváme za vzniklý problém, přesto si dovolíme podotknout, že jsme poškozené zboží řešili urgentně a obratem Vám zaslali nové.

Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že nám v budoucnu dáte šanci.

Lukáš z Kolovny

Objednal jsem si zbozi a misto panske varianty dorazila damska muze se stat, jsme jen lidi. Ovsem spravne zbozi jsem dostal az za 3 nedele. Nejprve komplikace s odlisnou adreaou sidla, uvedenou na fakture, a provozovny, kam je treba vracene/reklamovane zbozi zasilat (tady castecne moje chyba, necetl jsem pozorne obchodni podminky. Ale nebyva tak caste, ze adresa na fakture neni pouzitelna). A nasledne trvalo tyden, nez bylo spravne zbozi vubec predano dopravci. Bez jedineho kontaktu ze strany prodejce. Vzhledem k chybe na jeho strane bych ocekaval jiny pristup.

Reakce obchodu Kolovna

velmi se Vám omlouvám za komplikace s objednávkou. Na základě Vašeho případu jsme pro jistotu ještě zvýraznili adresu kam zboží posílat v reklamačním formuláři a přidali jsem adresu do sekce kontaktů. Zpoždění při vrácení zboží nastalo na naší straně a proto Vám jako omluvu zasíláme dárek.

S přáním hezkého dne. Petr z Kolovny.

• Bez komunikace,nedodano

Reakce obchodu Kolovna

velmi se Vám omlouvám za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel došlo v našem online systému k závadě a Vaše objednávka se nám nezobrazila a proto jsme ji nezvládli vyřídit.

Ještě jednou se omlouvám a doufám, že nám dáte v budoucnu ještě šanci.

Hezký den.
    Petr z Kolovny