• tovar bol objednany na zaklade ich ponuky a ich obchodnich podmienok a kadejakych sluboch a o doruceni nasej zaveznej objednavky zmenily podmieky a zacaly jednat neseriozne a odmlcali sa.nedoporucam inim zakaznikom aby im nenaletly.chcem to zverejnit aj a ich strakac.s pozdravom martinec

• ?
    • zlá komunikácia s klientom

?

• CENA TOVARU
    • MOC DRAHA DOPRAVA NA SLOVENSKO +POPLATEK ZA DOBIRKU !!!!!!!

NA SLOVENSKO NEDOPORUCUJI !!!!!!!

• Dominance na trhu s efektovou technikou
    • dodání nejisté

Hulvátské jednání ze strany obchodu

• -zboží skladem bylo odesláno se zpožděním až po telefonické urgenci
    • -místo nového zboží (údajně jen vystavené na prodejně) mi došel (celkem dost) používaný výrobek, na což jsem nebyl upozorněn, pravděpodobně z reklamace

-koupil jsem zboží v lednovém výprodeji s výraznou slevou, došlo mi ovšem zboží použité
    -zásilka odeslána se zbytečným zpožděním
    -špatné zkušenosti mám s vracením peněz z tohoto obchodu, bylo zapotřebí mnoho a mnoho urgencí než mi peníze poslali
    -laxní přístup při odbavování zásilky, balíky mi chodí na jiné adresy než jaké uvádím, doručovatel mi nemůže ani zavolat, protože neuvedou tel. číslo

• uvádí na e-shopu nepravdivé informace a nedodržuje slíbené dohody

nenakupovat

• přehledné stránky a zajímavé ceny.
    • komunikace,

já mám špatnou zkušenost ale třeba jiní mají štěstí.

• XXX
    • Objednal jsem si zboží pouze to, které bylo inzerováno skladem. \zboží přišlo pozdě a nekompletní.

špatné

• Ponukany sortiment
    • Ceny uvadzane bez vedlasich poplatkov (elektroodpad)
    • Cenu dopravy sa nedozviete
    • Komunikacia predavajuceho
    • Doprava deklarovana na stranke (nad 1000CZK pocas letnych prazdnin, doprava zdarma) a do 24hod bola nakoniec hradena a dorucene za 7dni.

Pri zlepseni komunikacie, uvadzani konecnych cien, dopravy a aktualnosti stavov na sklade bude obchod pouzitelny. Inak objednavat, iba ked mate dostatok casu a pevne nervy....

po objednání zboží jsem již neobdržel žádnou reakci obchodu. Nevim jestli je objednavka jeste platna, nebo zrušená, proste nic.