pokud bych sama nezavolala do obchodu, nedozvěděla bych se, že obchod mou objednávku vůbec nepřijal, musela jsem ji vytvořit znovu a zatím opět nic

Ještě jste nic neposlali a už Vás mám hodnotit. V potvrzené objednávce jste nenapsali ani termín dodání. 12 dnů po objednání by jste mohli už nějaký termín mít.

• Zboží stále inzerují i když ho nemají!!

Po čtrnácti dnech stále zboží nemám ale už tu mám dotazník jak jsem spokojen s obchodem. Špatný

orders was delivered to wrong address (to adress for invoicing), it's mistake of shop

od objednání mě nikdo nekontaktoval, po týdnu jsem sám musel volat, abych se dozvěděl, že zboží teprve někde objednávají, ale že se mi obratem někdo ozve...neozval

• Zboží které se jinde v ČR moc najít nedá
    • Žádost o vyplnění tohoto dotazníku mi byla doručena dřive než objednaná zásilka

To co jsem si objednal nebylo skladem takže narážka na delší dobu dodání není negativní kritika, jen mi přišlo vtipné že mi žádost o hodnocení přišla dříve než zboží.

Zboží mi přišlo poškozené. To by mi nevadilo. To se stává. Bohužel nejsou schopni vyřešit jednoduché vrácení peněz. Email jsem jim napsal i dopis v balíku. Tak nevím, jestli tam pracujou idioti,ale asi jo. Napsal jsem jim návod, stejně to nestačilo. Nejsou ani schopni správně opsat počet výrobků.

• Dne 12.12.2017 jsem v obchodě objednala klavírní stoličku. Dodnes (14.1.2018) se z obchodu nikdo neozval a žádné zboží mi nepřišlo. Komunikace nulová.

• pán zavolal a vysvětlil nějaké komplikace na skladě ohledně objednaného zboží
    • slíbil nejprve, že zboží nechá poslat stejně, akorát přijde ze dvou míst - nepřišlo
    • o týden později jsem napsal dotaz, jaká je situace - pán mi zavolal a slíbil, že hned v pondělí zboží vyšle - teď je čtvrtek a já nemám žádnou informaci o tom, že by bylo zboží na cestě

Mám pochopení pro zdržení, nevadí mi, když obchod napíše, že z toho a toho důvodu mi budou moct poslat objednávku až třeba za týden. Ale když něco slíbím, tak to dodržím. Ne, že řeknu "v pondělí", pak za týden zase "v pondělí", a stejně pořád nic.

• komuikace 0, 3x jsem si musel sám volat, jaký je stav objednávky a jen mlžili. Nakonec naúčtovali ještě i poštovné, i když při rekapitulaci objednávky nebylo uvedeno. Kdybych zboží již urgentně nepotřeboval, vrátil bych

Reakce obchodu Shop HDT

Dobrý den, došlo k nedorozumění při zpracování objednávky, za které se omlouváme. Vše bylo se zákazníkem vyjasněno.

• Po objednávce dorazil pouze automaticky vygenerovaný e-mail a pak (11 dní) NIC.

Objednejte raději někde jinde.

Reakce obchodu Shop HDT

Vámi objednané zboží bylo od nás odesláno 7. 4. na Vaši adresu a faktura na zadaný e-mail. 10. 4. jste dle informací spediční služby nebyl k zastižení na doručovací adrese. Určitě nás prosím kontaktujte telefonicky nebo na [email protected] .

S pozdravem tým HDT

• Žádně zvláštní výhody.
    • Obchod nekomunikuje, neodpovídá na emaily, pošle staré použité zboží s tím, že je jen rozbalené (opakovaně). Hlavně NEvrací peníze a nereaguje na urgence.

Nákup nedoporučuji, pokud se zbožím vznikne nějaký problém, budete jej těžko řešit. Obchod nekomunikuje, vracení peněz až po mnoha urgencích, momentálně potřetí urguji náklady na reklamaci. I po vyreklamování zboží jsem dlouho urgoval vrácení peněz. Tyto zkušenosti mám opakovaně, nejedná se o výjimku, ale o zavedený postup.

Nákup spíše nedoporučuji,zboží bylo nekompletní a bez českého návodu,což je v čr nepřípustné.Tento produkt je od jiných prodejců podstatně levnější.

• měli to co jsem potřeboval za dobrou cenu
    • laxní přístup zaměstnanců kteří mají totálně na párku dělat svou práci

Přišlo mi jiné zboží, než jsem si objednal, po asi třetím doprošování konečně objednali dopravce na svoz zboží a tím to taky skončilo, správné zboží jsem dodnes (po dvou měsících) nedostal! Další doprošování jsem už vzdal.
    Nedoporučuji!

• Objednala jsem girlandu, která vypadala v reálu úplně jinak než na fotce. Zaslala jsem ji zpět spolu s písemným odstoupením od smlouvy, balík byl přijat dne 28.11.2016. Do dnešního dne 15.12.2016 mi peníze nebyly vráceny zpět, i když má obchod ve VOP napsáno, že je vrací do 14 dnů. Na emaily neodpovídají, nekomunikují. Pochybuji, že peníze ještě někdy uvidím.

Nedoporučuji obchod, nevrací zpět peníze při odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů.

• Neodpovídá na emaily

• nulová komunikace

• I přes upozornění na odlišnou fakturační a dodací adresu, bylo zboží dodáno špatně
    • kromě vygenerovaného potvrzení objednávky žádná kominuikace

Nedoporučuji