spokojenost, trička a mikiny kvalitní. Potisk i po 5 letech stále v pořádku. Doporučuji.

Dobrý den

děkujeme za skvělou pochvalu. Budeme rádi , když si u nás opět objednáte.

Váš Team Shirttuning

Tričko přišlo hned, barva sice trochu slabší, ale ve výsledku to udělalo hezký efekt. Takže jsem spokojená a přítel byl nadšený (byl to dárek pro něho).
    Děkuju :D

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkuje za skvělou zprávu. Vždy se na nás můžete s problémem potisku obrátit, rádi vyřešíme.

Váš Team Shirttuning

• vždy perfektní práce, vše naprosto v pořádku

Již třetí zkušenost a vždy perfektní. Rychle vyrobeno přesně podle požadavků a vždy také rychle dodáno. Děkuji, jsem maximálně spokojený.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

velice děkujeme za objednávky hasičům , že jsou se vším spokojeni. těšíme se na další objednávku.

Váš tým Shirttuning

• Rychlost doručení

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme , že jste spokojen . Těšíme se na další objednávku.

• do 5 dnů doma
    • krásná trička na výběr
    • uživatelsky přívětivé webovky
    • jednoduchý postup designu
    • hezký potisk,barvy odpovídají návrhu

Doporučuji, potisk je krásný za krátký čas a slušné peníze.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

velice nás těší ,když je zákazník spokojený. Těšíme se na další objednávku.
    Děkujeme velice pěkně.

Váš team Shirttuning

Vzhledem k ceně výrobku dle mého názoru absolutně neodpovídající kvalita.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme za reakci. Velice nás mrzí , mohl jste se obrátit na Zákaznické centrum, rádi bychom Vám poradili nebo objednávku upravili na jiný potisk. Pokud jste nebyl s výrobkem spokojen nebo s potiskem , můžete se na nás obrátit. Rádi problém vyřešíme pro Vaší spokojenost.

• Rychlost dodání, kvalitní zboží

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme , že jste spokojen jak s produkty i doručením. Těšíme se na další objednávku.

Váš Team Shirttuning

Už druhá a rozhodně ne poslední objednávka. Kvalita "bio" produktu parádní a tisk drží i po několika vyprání.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme a velice nás těší , že jste s další objednávkou spokojeni. těšíme se opět na objednávku.

Váš Team Shirttuning

všechno naprosto ok, mikina krásná

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme velice pěkně. Jsme rádi , že jste s výrobkem spokojen. Těšíme se na další objednávku.

Velice rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme a velice nás to těší, když je zákazník spokojený.

Váš Team Shirttunig

• Skvělá komunikace se www.shirttuning.cz

Váš Team Shirttuning

Skvělý obchod, komunikace výborná, práce krásná.
    Spokojenost

• potisk vypadá odolně
    • kvalitní textil

Váš Team Shirttuning

Kvalita zboží dobrá jenom to chce vychytat velikost oblečení i když to změřite sebe lépe tak to nemusí velikostně sedět jak váš oblíbený kousek ale to je vždy když nakupujete online určitě doporučuji a zase budu nakupovat u vás. Za autopalava.cz Michal

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že jste s výrobky spokojen. :-) U každého produktu je uvedena velikostní tabulka, kde si můžete porovnat míry daného oblečení. Samozřejmě vždy se může stát, že nastane drobná odchylka. V tomto případě nás můžete kontaktovat na našem zákaznickém centru, ohledně reklamace produktu. Naši zaměstnanci se budou snažit vyřešit požadavek k Vaší spokojenosti.

Váš Team Shirttuning

Obchod by se mel zlepšit, 1. triko mi potiskli barvou v plné kvalitě, 2. triko bylo méně kvalitní, šetřili barvou, to nedělejte, moje doporučení.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme za Vaši reakci. Věřte, že barvou určite nešetříme. :-) Kontrolou Vašich dvou objednávek jsme zjistili, že v každém případě byla použita jiná technologie tisku. Tričko z objednávky 7596642 bylo natištěno digitální technologií. Tričko z objednávky 7424639 bylo natištěno naší novinkou, DTF technologií, kdy jsou v konečném stavu barvy výraznější, než v případě klasického digitálního tisku. Volbu tisku technologie si zákazník přepne sám, v našem Creatoru, po nahrátí obrázku, napsání textu. Vlastní nahrané obrázky jsou primárně tištěny DTF technologií, pokud si zákazník nezvolí jinak.

Děkujeme za Vaše objednávky.

Maximální spokojenost.

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Váš Team Shirttuning

Jsou skvělí, ochotní, rychlí a zboží je super kvalitní. Doporučuju vřele.

Dobrý den, velmi děkujeme za zpětnou vazbu. Váš Team Shirttuning

• Krom potvrzeni objednavky a strhnuti penez z uctu zadna komunikace.

Zbozi objednano pred vanocemi a od te doby ticho po pesine. Jine obchody vas alespon informuji o stavu objednavky a o pripadnem terminu doruceni. Tady vsak jedno velke nic.

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

děkujeme za Vaši reakci. Dle trekového čísla zásilky, jste balíček již převzal. Veškeré informace ohledně objednávky Vám budou vždy sděleny prostřednictvím našeho zákaznického centra, kde je nás možné kontaktovat formou emailu, nebo přes WhatsApp.

Děkujeme.

• Super výběr písma, motivů

Byla jsem moc spokojená! V tom shonu před Vánocemi byla objednávka vyřízena a odeslána v extreme krátké době. Velká spokojenost! Určitě doporučuji

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

velmi děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Budeme velmi rádi za doporučení. :-)

Váš Team Shirttuning

• Obchod tričko vyrobí opravdu rychle a rychle odešle
    • Návrh vlastního trika je opravdu jednoduchá a člověk má na výběr z mnoha možností

Reakce obchodu www.shirttuning.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Váš Team Shirttuning.