-
Varuji před touto firmou,velmi amatérská práce.Nekvalitní materiál triček ,dlouhá doba dodání,velmi špatná zkušenost s reklamaci.☹️☹️
-
Absolutně amatérská firma,nekvalitní potisk,trika nejspíš kupované někde v tržnici,potisk spálený,velmi nekvalitní práce.Velmi špatná komunikace při reklamaci.NEDOPORUČUJI !!!!
-
Velmi špatná zkušenost,objednal jsem potisk trika přišel mi velmi amatérsky udělaný potistk,spálené triko na okrajích ,napsal jsem jim reklamaci ,přišlo další triko,DALŠÍ ZMETEK!
Chtěl jsem peníze zpět ,napsaly ať jim pošlu triko zpět poslal jsem jedno jelikož druhé jsem ve vzteku vyhodil.Napsaly ze mi žádné peníze nepošlou,ze chtějí ty zmatky oba.
VELKÝ POZOR NA TUTO FIRMU,ABSOLUTNÍ AMATÉŘI!!!!! -
Velmi špatná zkušenost,objednal jsem potisk trika přišel mi velmi amatérsky udělaný potistk,spálené triko na okrajích ,napsal jsem jim reklamaci ,přišlo další triko,DALŠÍ ZMETEK!
Chtěl jsem peníze zpět ,napsaly ať jim pošlu triko zpět poslal jsem jedno jelikož druhé jsem ve vzteku vyhodil.Napsaly ze mi žádné peníze nepošlou,ze chtějí ty zmatky oba.
VELKÝ POZOR NA TUTO FIRMU,ABSOLUTNÍ AMATÉŘI!!!!! -
Obrovská spokojenost! S přítelem jsme si ve shirttuning.cz vytvořili vlastní mikiny. Doručení - neskutečně rychlé, ve čtvrtek jsme objednali, v pondělí už byly u nás. Kvalita - nad očekávání, navíc odpovídá ceně. Vzhled - naprosto totožný s tím, jak jsme si ho v kreatoru navrhli. Velikost - odpovídá rozměrům uvedeným v tabulce. Takže my rozhodně můžeme obchod jen doporučit a určité si do budoucna ještě něco objednáme, ať už trika, nebo znovu mikiny.
-
Bohužel nespokojenost... po domluvě,kdy jsem napsala email jestli na daný den doručí k zákazníkovi tričko jako dárek paní odepsala ,že ano není problém.Bohužel nestalo se a zákazník po týdnu nemá ještě tričko doma. Opět hovor proč klamou zákazníky odpověď omlouváme se a balík neprebirejte vrátíme peníze. Nechápete že peníze jsou poslední co řeším!! Ale je to moje chyba ,měla jsem si objednat měsíc předem a pak sama zaslat na svoje náklady k darovanemu. Ponauceni