• Podvodníci

Dobrý den

Pozitivní recenze jsou od osob, co mají, co do činění s daným obchodem. Takový vůl nejsem. Nekoupil bych ani lidské hovno. Zajímají je jen prachy, hyeny. Děkuji

Hezký den

• žádná
    • nekomunikuji
    • nevracejí peníze za vrácené zboží
    • nepošlou ani nové zboží za reklamované

Vracella jsem zboží,které od počátku bylo špatné.Doposud mi nebyla vrácená peněžní částka nebo výměna za nový.Neberou telefon,neodpovídají na sms ani na e-mail.Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

• levné ceny
    • nekvalitní zboží
    • málo popisku k produktu
    • komunikace

Vytvořil jsem si objednávku s tím ,že zaplatím přes platební bránu PayU na této bráně selhala platba a nelze ji už doplatit. Proto jsem zaslal email s žádostí změny na dobírku. Po chvilce jsem si všiml bankovního účtu a proto jsem peníze poslal na bankovní účet s tím ,že jsem poslal další email.
    Stejnak se mi objednávka poslala na dobírku. Bylo mi slíbeno ,že pokud obdrží obě platby, samozřejmě mi jednu vrátí na číslo účtu, které jim poskytnu. Proto jsem poslal snímek transakce kde je vidět i daný účet a VS (číslo objednávky). Poslal jsem ještě email kde žádám až platbu odešlou aby mi to oznámili. Jsou to 4 dny od tohoto posledního emailu z mé strany. Peníze jsem neobdržel, nekomunikují a na telefonní číslo se nedá dovolat.

• Nekvalitní zboží neodpovídá tomu co jsem jsi objednal.

Nedoporučuji.

Veškeré zboží přišlo v pořádku a funkční. Chtělo jen chvíli si hrát při zpětném sestavování po přidání baterií.

• nekomunikace, nespolehllivost

Dne 23-07-2022 14:19 jsme vytvorila objednavku c. 23310558 na 4 kusy zboží. Jeden kus jsem bohužel neobdržela.
    Po obdržení balíčku jsem 3.8.2022 reklamovala a bylo mi přislíbeno, že chybějící zboží dorazí.
    19.9.2022 jsem urgovala zboži, protoze nic nedorazilo. Bylo mi sděleno, že produkt už není k dispozici a že mi přijdou peníze zpět.
    Od té doby se nic nedělo a komunikace nulová.
    17.10.2022 jsme urgovala platbu, protože ani platba dosud nepřišla.
    20.10.2022 pisu posledni mail s informací, že se obrátím na příslušné orgány, aby situaci řešily dál. Od té doby se stále nic neděje.

• nekvalitní výrobky
    • dostal jsem jiný produkt než jsem si objednal
    • komunikace

• Rychlé odeslání
    • Žádnou jsem zatím nenašel

Po recenzích jsem měl obavy, ale nakonec vše v pohodě. Zboží dorazilo do týdne v neprůhledné obálce. Mnozí tu řeší, že po hmatu lze poznat druh zboží. A co? Umělé péro, nebo umělá vagína-je to zboží, jako každé jiné. Někdo to moc hrotí. Zaplaceno dobírkou na poště-nic předem a vše naprosto v pohodě. Zboží je za tu cenu super. Krásná vagína-skoro jako mé partnerky. Kvalitní, požitek super. Za mě obchod doporučuji, nenechte se ovlivnit recenzemi. V budoucnu určitě koupím další zboží. Na sex a vše kolem něj, jsem velice náročný a zboží splnilo očekávání-je velmi realistické…

• Objednávka byla odeslána rychle
    • Někteří lidé kritizovali balení, ale mně to přišlo v pořádku. Značkové výrobky byly uzavřeny v originálních krabičkách, zatímco ostatní byly v uzavřených plastových sáčcích. Celá objednávka byla ve velkém neprůhledném plastovém sáčku, který byl dostatečně diskrétní.
    • Obdržela jsem vše, co jsem si objednala, přesně podle očekávání.
    • Opožděné vrácení peněz za vrácené zboží, trvalo několik e-mailů, telefonátů a sms, než jsem je obdržela.
    • VELMI ŠPATNÁ KOMUNIKACE

Aktualizace

Několik hodin po zveřejnění této recenze jsem konečně obdržela náhradu, což bylo příjemné překvapení, protože jsem to už opravdu vzdala. Přesto žádná komunikace, žádná omluva, proto tuto recenzi neodstraním. Nepřeji ostatním lidem, aby prošli stejnou negativní zkušeností. Myslím, že majitelka má nějaké finanční problémy. Rozhodněte se sami. Stejné produkty jsou k dostání i v jiných obchodech. Proč se trápit

Původní recenze
    POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tento eshop s největší pravděpodobností zkrachuje, nebo majitelka je prostě neupřímná.

Nebyly mi vráceny peníze za zboží, po zaslání zpět produktu, který mi nevyhovoval. Nerozbalené zboží jsem vrátila před lhůtou uvedenou v obchodních podmínkách, ale přestože 14denní lhůta na vrácení peněz uplynula již před týdnem, NEDOSTALA JSEM zpět PENÍZE I PŘES MNOHONÁSOBNÉ VOLÁNÍ, E-MAILY A SMS ODESLANÉ MAJITELCE OBCHODU V POLSKU ANNĚ PIETRZAK.

Přestože jsem jí přímo po zadání objednávky dvakrát volala a mluvila s ní, nyní, když chci dostat zpět peníze za částečné storno, přestala mi zvedat telefon, když jí volám a neodpovídá na e-maily. Sama jsem Polka a paní Anna se mi zdála milá, když jsem s ní mluvila po telefonu. Takže s lítostí píšu tak negativní recenzi na polskou společnost.

Chci dodat, že po zadání objednávky jsem neobdržela žádné potvrzení, tudíž jsem neměla číslo objednávky a nebyla možnost ji upravit nebo zrušit. Teprve druhý den mi přišla faktura. Jelikož jsem si jednu položku rozmyslela, ihned jsem volala v naději, že ji z objednávky odstraním, abych ji nemusela posílat zpět, ale bylo mi řečeno, že na to už je pozdě. Pani Anna se mi snažila říct, že je to nějaký problém s odesíláním zpráv na gmail. Přitom na internetu nakupuji často a s jinými internetovými obchody jsem nikdy žádné takové problémy neměla.

Jak jsem již uvedla, tato faktura je jedinou komunikací ze strany obchodu. Jinak žádné potvrzení objednávky, žádná žádost o můj názor na obchod, žádné potvrzení o přijetí vráceného zboží (ale mám potvrzení od České pošty, že bylo doručeno) a hlavně žádné vrácení peněz :(((((((

NEKUPUJTE U NICH.

• nízké ceny
    • zboží dodáno
    • Pozor na obchodní podmínky. Pokud zboží nevyzvednete (např. od kurýra), mají právo po vás chtít úhradu nákladů za opakované pokusy o doručení. Nerespektují právo zásilku odmítnout nebo nevyzvednout.
    • Zboží dostanete jen v igelitovém pytlíku, bez návodu a dalších důležitých informací. Žádný originální obal, žádné informace o původu nebo složení atd.
    • Jeden ze tří výrobků, který jsem objednal, byl anatomicky zcela špatný a tudíž nepoužitelný.
    • Je to polský obchod a tak vyřizování reklamací by asi bylo zcela nereálné.

• Rychlé dodání (za 2-3 dny)
    • Zboží odpovídá popisu
    • Kvalita
    • Levné
    • Baterie součástí balení
    • Nedostatečný popis
    • Nedostatečný obal

Po přečtení recenzí jsem se skutečně bála, jaký "zajíc v pytli" mi přijde. Naštěstí přišlo vše v pořádku, zboží funguje jak má a je kvalitní. Přišlo opravdu rychle.
    Jediné, s čím souhlasím je ne moc diskrétní obal - podle hmatu v tenké obálce by kurýr mohl poznat oč jde.

Rychlé dodání a funkční zboží. :) Doporučuji

• Levné
    • Kvalitní
    • Dobrá komunikace
    • Né úplně diskrétní balení, ale nejsem stydlín, takže mě to nijak netrápí

Objenáváme opakovaně a vše ok. Jednou mi poslali jiné věci než jsem objednal. Omluvili se věci mi nechali a správné poslali během týdne.

• Nízké ceny
    • Rychle dodání
    • Diskrétní balení
    • vše funkční

Měla jsem strach kvůli recenzim tady.. Ale měla jsem štěstí.. Přišlo vše, správné barvy, funkční, dostatečně zabalené, materiál je příjemný a ceny super nízké.. A ano asi to není nejvyšší kvalita ale není to vůbec nic špatného. Za mě doporučuji

• Dobré ceny, solidní výběr

Po přečtení recenzí tady o nefunkčním a zapáchajícím zboží jsem měla strach co mi přijde. Zvlášť u jedné propracovanější věci jsem byla nervózní aby nepřišla (částečně) nefunkční. Vše ale v pořádku, plně funkční, žádná špína/smrad. U jedné věci navíc přibalena baterie, i když v popisku nebyla.:-) Prádlo moc hezké. Zboží přišlo do týdne v bublinkové obálce, ale dobře zabalené.

• Rychlé dodání, čisté, krásně zabalené.
    • Žádná.

Já jsem spokojen, rychlé dodání.
    Super komunikace. Když si nejste jistý kdy vám doručí balík, nebo kde je problém. Odepisuji rychle a zjistí problém.
    Za mě spokojenost.

Vše v pořádku.

• super cena a rychlé dodání
    • zboží jak na obrázku
    • byla k tomu baterka, která k tomu být neměla takže taky +
    • diskrétnost 100%
    • podle popisu ano silné vibrace

Měla jsem hrozný strach, protože všichni psali jak produkty zapáchají a nefungují a jak přichází absolutně nediskrétní. Ale přečetla jsem si to až po objednání. Produkt dnes přišel byl suprově zabalen ve 3 obalech nešlo se do balíku skoro ani dostat. Vibrace opravu silné navíc jsem k tomu dostala baterku, která tam být neměla, zboží levné a vypadá jak na obrázku, rozhodně nezapáchá. DOPORUČUJI!!!

ha