• všecko

Jako katastrofální obchod, dvakrát za sebou mi poslaly nefunkční zboží při objednávce jim dlouho trvá než odepisují a když sem vrátila zboží na adresu peníze jsem už neviděla. Nechám prověřit přes COI protože tenhle obchod by měl skončit!!!

Objednala som si vibrátor, prišiel mi nefunkčný. Napísali mi že im ho mam poslať späť a oni mi obratom pošlú nový funkčný. Prišiel druhý nefunkčný. Píšem im znovu že poslali ďalší nefunkčný, oni na to že ich to moc mrzí že im už nemusím nič posielať a oni mi pošlú ešte jeden už funkčný a viete čo? Prišiel mi tretí krát nefunkčný, maximálna nespokojnosť. Mrzí ma že som tieto recenzie nenašla skôr.

• Výrobky špinavé a zapáchající.
    • Jen tak poházené v bublinkové folii
    • Nedají sd použít, pokud nejste sebevrah

Už zde nikdy víc nakoupím . To co se zdálo jako český obchůdek je nějaký polský obchod, kde se snad zboží jen tak povaluje po zemi. Když si něco objednám z číny vypadá to stejně, ale aspoň to je čisté..! Velice mě mrzí, že takový obchod vůbec funguje a že prodávajícímu není hanba své zboží prodávat zasrané jak jetel..
    Chápu, že cena odpovídá číně, ale výrobky vypadají ještě hůř z tohoto "super" obchůdku. Ale aspoň něco mě tahle zkušenost naučila > čti první recenze! :D

• Hezky vypadající e-shop
    • Sklady a poslání z polska !!

Tváří se jako český eshop ale sou to poláci .. Zboží sem jde z polska a trvá to strašně dlouho .

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nízké ceny
    • Nízké ceny jsou na úkor kvality, hygieny a zdraví. Jako by to vyrabeli nekde v domaci špinavé dílně.

Reklamovala jsem nekvalitní, zdraví nebezpečný výrobek z ktereho trcel sroub! Mimoto bylo videt, ze zbozi neni nové - bylo osahane a poškrábáne. Vse bylo nahazene v obálce a vyjma dvou kusů bez hygienických obalů. Dohodli jsme se na výměně jiného zboží, u kterého jejich zalostná hygiena není zdraví nebezpečná. Jako výsměch mi poslali vibrační vajíčko, o které jsem nezadala a po první zkušenosti bych si u nich nic takoveho nekoupila! Vajíčko bylo nehygienicky balené a couhaly z nej draty! Pi přečtení pár recenzí jsem nabyla dojmu, ze je to vratka od nektereho zakaznika. Mam silný pocit, ze jejich řešení reklamace je účelové a chtějí pouze lidi otrávit.
    V zadnem případě tento e shop nedoporucuji. Popravdě jsem se s takovým chováním , ani nekvalitnim zbozim nesetkala nikdy.
    Zcela jistě to budu řešit přes obchodní inspekci a hygienu, protože takovéto shopy musí z naseho trhu zmizet.

• Vše sedělo podle objednavky
    • Komunikace přes e-mailly

Zboží (BDSM pomůcky) jsem našel za nejlepší cenu. Normálně objednávám z Aliexpress, ale chtěl jsem to rychlé a nečekat měsíc. Po objednání jsem si přečetl recenze a měl jsem strach. I kdyz 400 Kč není zas tolik. Cena odpovídá Číně. Dobrá komunikace přes email, zboží přišlo do týdne zabalené v bílém neprůhlednem obalu. Vše sedělo podle objednávky. Je možné že nikdo má jinou zkušenost, proto jsem musel dát recenzi (normálně to nedělám).
    Po koupi musím obchod doporučit.
    Děkuji a snad budou ostatní spokojeni jako já. Vypadá to že jste si předchozí recenze vzali k srdci.

• Možná rychlý doručení.A to je asi z kladů vše.
    • Nedoporučuji!Popisek u zboží neuplný.Zboží došlo,ale rozměry byly malý,pouze vybalený.Napsali ,že nejde vrátit z hygienických důvodů,beru to vyhozené peníze.Ale nefungující vajíčko reklamuji 14 dní,komunikace až na urgence,vůbec nevědí,že zboží na reklamaci převzali minulý týden,mám to potvrzený sms poštou.Tak čekám na jejich další krok a uvažuji o obchodní inspekci za klamavé popisky/neúplné/u zboží.

Bože chraŇ každého,kdo si u nich něco objedná.Na takový obchod jsem nenarazil 15 let.

• Vyhnout se velkým obloukem
    • Klamave popisy produktu
    • Zboží přišlo,ale tak nekvalitní výrobek sem snad nikdy nevidel
    • Po dopisování e-mailem bylo řečeno ať zboží pošlu na uvedenou adresu ohledně vracení peněz
    • zboží jim přišlo k vracení peněz nedošlo
    • Teď dělají jako by neexistovali infolinka na tu se dovolat nedá a e-mailem nikdo už nekomunikuje
    • Doporučuji nic nekupovat
    • Laciné čínské šroty

Rychle dodání. Vzhledem k tomu, ze jsem věděla, ze výrobky jsou asi z aliexspress, tak jsem uprednostnila tenhle shop před jinymi obchody co prodávali stejne zboží, které jsem chtěla, ale mnohem dráž.

Již nikdy víckrát ne.Zboží dorazilo sice brzy,ale materiál i nevelkému očekávání,vzhledem k ceně,katastrofa.Jeden výrobek dorazil dokonce již poškozený.Popis žádný,obal nedostatečný a celková kvalita mizerná.Zkusila jsem-nedoporučuji.

• Laciné čínské zboží
    • Neúplný popis na stránce
    • Polská firma čili evropská čína
    • Spamují

Zakoupil jsem zboží u kterého nebyl úplný popis a po rozbalení jsem zjistil, že mi je malé (což bylo jasně viditelné). Společnosti jsem ihned napsal a chtěl jsem řešit vrácení nebo výměnu zboží za jiné. Bohužel mi bylo řečeno, že lze vrátit zboží, které nebylo použito. Ono použito nebylo, ale i tak mi reklamaci nechtěli uznat. Naštěstí jsem četl velice negativní komentáře na tuto společnost, že někomu po odeslání nevrátili ani zboží a ani peníze čili PODVODNÍCI.No nevím myslím si, že vzhledem k jejich chybě v popisu zboží nevím proč by nemělo dojít k vrácení. Měl jsem strach už z toho, že firma je z Polska a prodává čínské nekvalitní zboží z nevhodného materiálu a i toho, že s touto firmou není hodně lidí spokojeno. Už nikdy víc. Asi by to chtělo finančák na ně nebo spol. která provádí ochranu zákazníků. Co mě dále trápí, že od doby nákupu na jejich e-shopu mi začel neskutečně chodit spam "Pošta", "V, váš balíček jsme nemohli dodat", "balíček jsme zastavili na terminálu" , "Váš balíček" apod. a dokonce i v polské jazyce i když 99% v českém jazyce. Je možné, že mají i zavirované systémy. Neustále po všech stránkách lžou.

• Lacné čínske výrobky, ktoré sa tvária pod slovenskú firmu. Tovar bez návodu. Tovar mi prišiel Š P I N A V Ý v zabalenom obale, pochybnosť v hygiene tovaru. Poslala som tovar naspäť do 14 dní, nevrátili mi ani peniaze ani nový tovar neposlali naspäť. Na e-mail vôbec neodpovedaju ani na telefonát. Vôbec neodporúčam. Dávajte si veľký pozor!!!!!! Nízke ceny sice lákajú, ale vaše nervy nestoja za to.

Neodporúčam obchod. Lacné čínske výrobky. Ešte k tomu aj špinavé.

Asi se trochu zlepšili, oproti předchozím recenzím.Zboží přišlo diskrétně zabalené v neprůsvitné obálce s neutrální adresou odesilatele.Přišlo asi během týdne, ale neavizovalo obdržení platby ani odeslání zboží, takže jsem nemohla nervozně vyhlížet poštáka.Ani nepředali poště kontaktní údaje, takže neavizovala zásilku do ruky.Ale hlavně, že to přišlo diskrétně:-)

• výběr

Jelikož jsem si přečetla recenze až po objednání, dostala jsem trochu strach, ale vše dorazilo v rámci týdne tak jak mělo...ano, sice v bublinkové "obálce" (neprůsvitný pytel vypolstrovaný bublinkami), ale ani po důkladném prohmatání by nikdo neuhádl co uvnitř je!
    Vše bylo v originálním obalu až na jednu jedinou věc a ta byla zatavená ve stříbrném pytlíčku.
    ...ano, český návod skutečně chyběl u všeho (nebyl ani v jiných jazycích), ovšem opravdu někdo na tento sortiment potřebuje návod????

• Docela rychlé zaslání
    • Vše bez závady
    • Bez problémů
    • Diskrétnost

Momentálně jsem si objednávala zboží, dorazilo vcelku brzy. Zboží není poškozené, naprosto bez závady. Jediné co bych vytkla, je tolik slibovaná diskrétnost (posílají zboží v téměř průhledném plastovém obalu vyztužené bublinkovou fólií).

• nízké ceny
    • nevhodný materiál?

troje Venušiny kuličky
    dvoje silikonové super
    jedny silokonovo-kovové po prvním použítí slezla barva nebo jsou odřené netuším
    čekám na vyjádření

• ceny lepší než na číně
    • nemusím čekat dva měsíce
    • slušný výběr i ceny
    • popisy český
    • mimo českou legislativu

co jsem objednal dorazilo a celkem rychle, standardně zabaleno, dle popisu, z diskrétní adresy, tak se asi zlepšili

• přehledné stránky
    • Na stránkách napsáno diskrétní balení, zboží však přijde v obálce s bublinkovou folií, což diskrétní moc není.
    • neodpovídá popisu na stránce. (zboží je o 10cm menší něž je na stránce uvedeno, což z 23cm moc nezbylo)
    • nepříjemná domluva s paní/pánem přes email. Bez představení, pozdravu, čehokoliv.
    • za mě určitě znovu už NE.

• nefunkční výrobek

Obdržela jsem naprosto nefunkční věc.Vyhodila jsem 400kč.Telefonovala jsem tam a paní mi řekla,že to mám zkoušet,třeba se to zprovozní.Ani jsem to po přečtení recenzí nereklamovala.Raději si příště připlatím než kupovat polský šunt.