Bezproblémová domluva ohledně termínu dodání, kameny na zídku vypadají výborně, žádné drobné kusy, tloušťka kamene velmi podobná, takže sestavení bylo opravdu snadné. Bylo by fajn přihodit pár drobných plochých úlomků pro podkládání a výplň mezer, andezit je fakt tvrdý a uštípnout si kousky se bez odpovídajícího vybavení asi nedá (vyřešeno výletem do přírody :-) ). Dopravu zajišťuje DHL, s řidičem nebyl problém se domluvit.

Vše proběhlo rychle a v pořádku, perfektně zabalený, klobouk dolů,..díky

• Vse probehlo dle ocekavani, zbozi odpovida nabidce v e-shopu, rychle doruceni, doprava v naprostem poradku

Obchod doporucuji

• Sortiment

Profesionální přístup. Rychlost dodání, dobrá cena a výborná komunikace.

Vše OK. Dobrá komunikace a rychlost vyřízení objednávky.

Obdržel jsem jinou velikost drtě ,ale dle zaměstnankyně bylo vše v pořádku. Až po dohadování a odeslání fotky , byla přiznána chyba , ale omluvit se neumí paní J. Machníková.

Reakce obchodu SEVIANO

omlouváme se se Vám za vzniklé komplikace. Z naší strany Vám byla obratem poskytnuta sleva 100 % na daný materiál. Na základě Vaší zpětné vazby jsme více specifikovali rozměr daného materiálu na webových stránkách.
    Tým SEVIANO

Rychlá akce, kvalitní balení.

• Příjemná paní na telefonu. Ochotná řešit jiný způsob platby.

• velký výběr
    • skvělá komunikace
    • rychlost doručení
    • dopravce super

• Rychlé dodaní

Vše proběhlo v pořádku

• objednavka byly vyřízena rychle , přesně a telefonicky
    • není

dodáno obratem, zboží nepoškozené. Potřeboval jsem Top-stone revitalizační nátěr. Jediným minusem bylo odhadované množství nátěru na plochu nutnou k revitalizaci - spotřeba byla cca o 30%vyšší ( musel jsem doobjednávat) ale dodatečná objednávka byla dodána v krátkém termínu k mé spokojenosti. Jiří Klíma

Reakce obchodu SEVIANO

děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojený s rychlostí dodání objednávky. Mrzí nás, že spotřeba nátěru byla větší ale uvedená vydatnost je údaj, který přebíráme přímo od výrobce a může se lišit dle konkrétních podmínek a druhu aplikace.
    Budeme se těšit na Váš další nákup.

Tým SEVIANO

co jsem si objednal, jsem dostal s bonusem dopravy zdarma skoro přes celou repupliku

Vše v pořádku.

• Poměrně rychlé dodání objednávky

• Perfektní komunikace.
    • Velmi rychlé doručení.
    • Lidové ceny.

• Velký výběr kamenných a keramických dlažeb, možnost poslat vzorek dlažby, skvělá komunikace s obchodem, poradí s výběrem

Zatím jsem spokojen, nechal jsem si poslat vzorky dlažeb, pán z obchodu volal a domlouvali jsme se, která by byla lepší, jak se která pokládá, super přístup. Plánuji si pak dlažbu objednat z tohoto obchodu.

• Příjemné ceny

• Skvělá a rychlá komunikace, ochotně poradí a doporučí, vřele doporučuji.