Obdržel jsem jinou velikost drtě ,ale dle zaměstnankyně bylo vše v pořádku. Až po dohadování a odeslání fotky , byla přiznána chyba , ale omluvit se neumí paní J. Machníková.

Reakce obchodu SEVIANO

omlouváme se se Vám za vzniklé komplikace. Z naší strany Vám byla obratem poskytnuta sleva 100 % na daný materiál. Na základě Vaší zpětné vazby jsme více specifikovali rozměr daného materiálu na webových stránkách.
    Tým SEVIANO

• Zboží jsem objednal 24.3.2021 a dnes je 4.4.2021 .A stále čekám !!!!
    • Prodejce nereaguje na mé dotazy
    • Dlouhá doba doručení.
    • A nevím,jestli mi zboží vůbec bude doručeno

Reakce obchodu SEVIANO

velmi se Vám omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel došlo u jednoho z výrobců stavební chemie k výpadku ve výrobě vlivem pandémie Covid-19 a nebylo možné Vám balíček dříve odeslat. Jsme velice rádi, že jsem se již zkontaktovali a vše spolu telefonicky vyřešili. Těšíme se na Váš další nákup.
    Tým Stonepark.cz

• Ani jeden z došlých kamenů neměl udanou velikost do 17 cm!!!

Reakce obchodu SEVIANO

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi.
    velikosti kamenů u Vaší objednávky jsou na webu udány následovně: průměry kamenů 3,2 - 6,3 cm a délky kusů 4,5 -17 cm. Na fotografiích tohoto typu kamenů je přiložený metr, dle kterého jsou rozměry kusů vidět. Bohužel nemůžeme ovlivnit, kolik kterých velikostí se v tomto rozmezí u menších balení nachází. Pokud máte zájem o větší kusy kamenů, je samozřejmě možné objednat je v jiném balení nebo nás o to požádat v e-mailu, rádi Vám co nejvíce vyhovíme. Na základě této recenze jsme přidali více fotografií a popisků. Doporučujeme vždy před větší objednávkou zvolit nejprve vzorek.
    Tým Stonepark.cz

V tomto obchodě si uz nic nekoupím. Objednala jsem zboží a hned zaplatila a vůbec nic nepřišlo a ani nejsou schopni reagovat na e-mail. Za mne osobně už ne...

Reakce obchodu SEVIANO

velmi se Vám omlouváme, bohužel došlo k administrativní chybě a velmi nás mrzí způsobené komplikace :-( Jsme rádi, že jsme se již telefonicky zkontaktovali, balíček je nyní již na cestě k Vám i s dárečkem za neplánované čekání.
    Tým Stonepark.cz

Objednávka vyřízena rychle, ale doprava za 459,- Kč, což činilo 1/3 ceny za zboží mi připadá neúměrná.

Reakce obchodu SEVIANO

děkujeme Vám za objednávku a recenzi. Využíváme nejlevnější a nejspolehlivější dopravce na trhu.
    Bohužel se cena dopravy neřídí hodnotou objednávky ale její hmotností a tuto cenu stanovují dopravci.