• Místo 3 objednaných kusů přišel pouze jeden, až po telefonické reklamaci, do pěti dnů dorazily zbývající kusy.
  • Pobavili ste ma ! ČO vlastne chcete , ked ste nič nedodali !

• Měla být doručena 4 tlačítka přišlo jenom jedno. Za 650 Kč jeden gumovy špunt Průměru 0,5 cm a výšky 0,5 cm. Do obchodu se nedá dovolat.

Reakce obchodu AP Servis Whirlpool

Kontaktujte mě prosím na email: [email protected] a vše vyřešíme. Objednávka je na kryt tlačítek a pokud došlo k nedorozumění, zboží je možné nepoškozené vyměnit přímo v prodejně ND.
    Marek Proche
    specialista náhradních dílů
    AP Servis
    Praha 10, Francouzská 114

Uplynul skoro měsíc a stále objednané zboží nemám.

Dodané zboží nebylo k danému typu trouby musel jsem provést úpravy pro montáž.

• Nemohu hodnotit obchod, posíláte dříve dotazník, než zboží!!!

Objednávka proběhla v pořádku , při doručení zboží a rozbalení zjištěno jiná barva panelu než objednáno . Pokoušel jsem se volat na zákaznickou linku 45 minut bez výsledku a na e-mail nereagují taky .

Reakce obchodu AP Servis Whirlpool

Omlouváme se za případnou nedostupnost na lince a pokud je problém s objednávkou, neváhejte mě kontaktovat přímo na email: [email protected] a vše vyřešíme

Marek Proche
    specialista náhradních dílů a příslušenství
    AP Servis
    Praha 10, Francouzská 114
    E: [email protected]
    T: 227191731

1 z objednaných položek byla nefunkční, obchod jsem kontaktoval emailem, ale zatím bez odpovědi...

Zboží objednané a zaplacené 17.8. 2021 do dnes ani nevyexpedované. Žádný mail , žádná komunikace . Věčně obsazená linka. Počkám do konce týdne . Pokud nebude žádná odezva , nahlásim firmu na patřičný úřad. V žádném případě nedoporučuji.

• V katalogu náhradních dílů je sice uveden obrázek, ale pak už pouze katalogové číslo, které mi není k ničemu. U dveřních přihrádek k ledničce chybí rozměry, tak že podle obrázku jsem sice objednal potřebnou přihrádku o příslušném tvaru, jenže krátkou. U své ledničky jsem hledal příslušný výrobní štítek, ale nenalezl jsem jej. Teprve v prodejně jsem se dozvěděl, že je třeba zcela vyjmut přihrádku pro zeleninu v dolní části ledničky, za kterou je štítek ukryt.

Myčka Whirlpool ADG 7443 IX
    Myčka dokončila mytí a začala vypouštět. Najednou rána a byt ve tmě. Vyrazilo to pojistky až na chodbě u výtahu. Po zapnutí hlásí chybu F6 E4 která není popsána v dokumentaci o závadách výrobku a proto jsem hledal na vašich stránkách. Jednoznačne a ne jinak, topné těleso. Po montáži nového závada přetrvává. Protože se závada stala při vyčerpávání, objednal jsem nové čerpadlo. Místo toho, co máte na obrázku došla levná náhrada, kterou jiní dodavatelé nabízejí za 1/3 vaší ceny. Po montáži závada pořád přetrvává. Optické čidlo (6 tense) už bylo v nedávné minulosti měněno ale to by nezpůsobilo zkrat takového rozsahu. Takže asi programátor. Myčka má asi 8 let a už byla 8 x opravována. I programátor byl už měněn a to ještě v záruce. Opravdu povedený stroj. Navíc je vestavná a tak budu muset hledat náhradu, na kterou budou pasovat dvířka z této potvory. Co, dodat na vaše otázky? Doprava výborná, díl asi kompatibilní ale vůči ostatným "předražený" a navíc myčka pořád nepracuje.
    Howgh.

• u výrobku nebylo uvedeno, že budu tak dlouho čekat

obchod se mi neozval, že by výrobek byl k vyzvednutí.

• Uvádějí klamavě dostupnost zboží

Prvně jsem zavolal, servis chtěl kód a ne typ myčky následně mi řekl, že dle kódu požadovaný knoflík programátoru již nemáte. Pomocí googlu, kde jsem zadal typ myčky a našel jsem požadovaný knoflík shodou náhod u Vás a objednal. Na e shopu bylo balení včetně "utahujícího" kroužku, nicméně při převzetí mi bylo sděleno, že ve skladu v žádném balení nejsou kroužky a tečka.

Ačkoliv na webu byla informace, že zboží je na skladě, bylo nutné objednat s doručením za 3 měsíce.

Na to ze je to specializovany servisny obchod maju celkom bordel v oznaceni ploziek. Obiednal som si "Žárovka MW 20W E12 481213428074" Miesto doho dorazila ziarvoka 20W E14.
    E14 je uvedene v popise pod rovnakym produktovym kodom v inych obchodoch.

• malá komunikativnost nebo téměř vůbec žádná.

Obchod je málo komunikativní. Objednávku, kterou jsem zaslal včetně platby před 10-ti. dny mně zatím vůbec nekontaktoval a ani neoznámil důvody zdržení dodávky.

• nabízí sortiment náhradních dílů, které jinde neseženete

Termín dodávky ND nebyl dodržen, možná že to je i vliv současné situace omezení vyvolané pandemií

• Není to úplně špatný shop.
    • Vyšší ceny

Z obchodu mám takový neutrální pocit. Pokud to jde, raději nakoupím jinde.

Zaslal jsem e-shopu dotaz na dostupnost zboží. Bylo mi odpovězeno, že kryt sice není skladem, ale abych ho objednal. Tak jsem ho na e-shopu objednal (s poznámkou dodávky do jednoho měsíce). A tato objednávka mi byla druhý den zrušena....