• rychlé jednání.

Rychlé vyřízení objednávky.

Vše jako vždy, rychlé a skvělé

Vše velmi dobře funguje. Bravo

Pan Šena u mě jednou, v jeho začátcích, byl a bylo to fajn, probrali jsme trávník a později jsem objednal i aerifikaci. Líbí se mi způsob, kterým směřuje svoje podnikání a péči o trávníky.
    To co se na shopu nabízí s důvěrou považuji za kvalitní věci a věřím, že by tam pan Šena nezařadil nějaký nesmysl nebo šunt.
    Je to asi trochu malicherné, ale zamrzelo mě, že slíbený časopis Reportér nebyl přibalen, ale přičítám to jen opomenutí, ne tomu, že by s obchodem bylo něco špatně.

Dobrý den, pane Ladislave,

děkujeme za Vaši upřímnou recenzi a za důvěru, kterou jste nám projevil. Jsme potěšeni, že jste spokojen s našimi službami a produkty a že si vážíte našeho přístupu k péči o trávníky.

Omlouváme se za nedostatek týkající se nepřiložení slíbeného časopisu Reportér. Vaše poznámka nám ukazuje, že i malé detaily mají význam, a my si toho velmi vážíme. Rádi bychom vám sdělili, že časopis co nejdříve zašleme a doufáme, že Vás tento drobný nedostatek neodradí od další spolupráce s námi.

Děkujeme vám ještě jednou za vaši podporu a za vaše pochopení.

Aneta - Šena Shop

• Super milý a ochotný zákaznický servis
    • Nabízí jen ověřené produkty, které fungují
    • Videonávody, jak na sekačku před koupí
    • Zboží skladem

Před koupí robotické sekačky Segway H800E jsem měl mraky otázek, jelikož mě tyto technologie baví a rád je používám. Paní ze zákaznického servisu mi vždy odpověděla na jakékoliv otázky, týkající se produktu. Poradili mi s umístěním antény z fotky mého pozemku, což je asi nejdůležitější věc v celém procesu.

Rychlost dodání je blesková

• Spousta užitečných rad

• rychle a přesně

Velmi rychlé vyřízení objednávky a doručení.

• Perfektní komunikace s obchodem, spolehlivost a odbornost, rychlé dodání. Doporučuji všem.

• Velmi ochotny personal
    • Dostupnost zboží

• Perfektní přístup

Co se tyce obchodu super, akurat by mal asi dopravci zduraznit, ze se ma ozvat s terminem dodani, ne jen se zrazu zjevit pred domem.

Dobrý den, pane Stanislave,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně dopravy. Pokud se nějaký řidič rozhodne zákazníkovi nezavolat, je to chyba externí dopravní společnosti. Dle našich zkušeností jsou však tyto situace ojedinělé a v naprosté většině případů by mělo vše proběhnout v pořádku. Nicméně se Vám omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti, které byly způsobeny nedostatečnou komunikací ohledně termínu dodání.

S přátelským pozdravem
    Aneta ŠENA shop

Rychlé dodání.Spokojenost.

Dobrý den, paní Katko,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Aneta ŠENA shop

Rychlý, spolehlivý, kvalitní zboží.

• nakupujem u odborníkov

Toto je už x-tý nákup v tomto e-shope. Som maximálne spokojný a nakupujem len v tomto eshope. S Tomášom a nie len s ním ale poznám všetkých v tejto firme a sú to pre mňa 100% profesionáli s ktorými sa výborne spolupracuje. Vrele odporúčam.

Reakce obchodu ŠENA Shop

srdečně děkujeme za vaši přízeň a důvěru. Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami i nadále spokojený. Vaše slova jsou pro nás neocenitelnou motivací k další práci.

tým e-shopu ŠENA Shop

• Rychlost dodani