• Spolehnutí

• Erudice
    • Vlídná a profesionální komunikace

Výborná komunikace, vřele doporučuji, senzor zatím nezprovozněn, nemohu hodnotit.

Zboží skladem

Nevím, proč se mě pokaždé v průběhu objednávky ptáte, jestli chci do objednávky zdarma přidat časopis, když mi ho nikdy nezašlete.
    Velmi drahá doprava vzhledem k velikosti balení v porovnání s jinými e-shopy.

Reakce obchodu ŠENA Shop

Dobrý den, Marku,

děkujeme, že jste se s námi podělil o své zkušenosti.

Omlouváme se, že jste nezískal časopis, na který jste měl u jedné z vašich objednávek nárok. Naší prioritou je zajistit maximální spokojenost našich zákazníků, což se nám většinou daří. Ve vašem případě se však, bohužel, stala chyba na naší straně, vzhledem k velkému množství objednávek, které jsme ten den odbavovali. Za tuto chybu se Vám upřímně omlouváme.

Co se týče dopravy, naším standardem je doručení zboží skladem do druhého dne. Tato rychlost doručení se může odrazit ve vyšší ceně dopravy, kterou účtujeme. Věříme však, že rychlé doručení přináší přidanou hodnotu, i když cena může být vyšší než u některých jiných e-shopů.

Děkujeme za pochopení. Pokud budete potřebovat další pomoc nebo máte jakékoliv otázky, neváhejte nás prosím kontaktovat.

• Rýchle vybavenie

Nakupujem tu pravidelne a môžem len odporučiť

• Kvalitné hnojivo

• Rychlost dodání požadovaného zboží.

Všechno bylo v pořádku. Rychlé doručení.

• rychlost, spolehlivost, ochota

• rychlé jednání.

Rychlé vyřízení objednávky.

Vše jako vždy, rychlé a skvělé

Vše velmi dobře funguje. Bravo

Pan Šena u mě jednou, v jeho začátcích, byl a bylo to fajn, probrali jsme trávník a později jsem objednal i aerifikaci. Líbí se mi způsob, kterým směřuje svoje podnikání a péči o trávníky.
    To co se na shopu nabízí s důvěrou považuji za kvalitní věci a věřím, že by tam pan Šena nezařadil nějaký nesmysl nebo šunt.
    Je to asi trochu malicherné, ale zamrzelo mě, že slíbený časopis Reportér nebyl přibalen, ale přičítám to jen opomenutí, ne tomu, že by s obchodem bylo něco špatně.

Reakce obchodu ŠENA Shop

Dobrý den, pane Ladislave,

děkujeme za Vaši upřímnou recenzi a za důvěru, kterou jste nám projevil. Jsme potěšeni, že jste spokojen s našimi službami a produkty a že si vážíte našeho přístupu k péči o trávníky.

Omlouváme se za nedostatek týkající se nepřiložení slíbeného časopisu Reportér. Vaše poznámka nám ukazuje, že i malé detaily mají význam, a my si toho velmi vážíme. Rádi bychom vám sdělili, že časopis co nejdříve zašleme a doufáme, že Vás tento drobný nedostatek neodradí od další spolupráce s námi.

Děkujeme vám ještě jednou za vaši podporu a za vaše pochopení.

S přátelským pozdravem,

Aneta - Šena Shop

• Super milý a ochotný zákaznický servis
    • Nabízí jen ověřené produkty, které fungují
    • Videonávody, jak na sekačku před koupí
    • Zboží skladem

Před koupí robotické sekačky Segway H800E jsem měl mraky otázek, jelikož mě tyto technologie baví a rád je používám. Paní ze zákaznického servisu mi vždy odpověděla na jakékoliv otázky, týkající se produktu. Poradili mi s umístěním antény z fotky mého pozemku, což je asi nejdůležitější věc v celém procesu.

Rychlost dodání je blesková

• Spousta užitečných rad