• Perfektní komunikace s obchodem, spolehlivost a odbornost, rychlé dodání. Doporučuji všem.

• Velmi ochotny personal
    • Dostupnost zboží

• Perfektní přístup

Co se tyce obchodu super, akurat by mal asi dopravci zduraznit, ze se ma ozvat s terminem dodani, ne jen se zrazu zjevit pred domem.

Dobrý den, pane Stanislave,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně dopravy. Pokud se nějaký řidič rozhodne zákazníkovi nezavolat, je to chyba externí dopravní společnosti. Dle našich zkušeností jsou však tyto situace ojedinělé a v naprosté většině případů by mělo vše proběhnout v pořádku. Nicméně se Vám omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti, které byly způsobeny nedostatečnou komunikací ohledně termínu dodání.

S přátelským pozdravem

Rychlé dodání.Spokojenost.

Dobrý den, paní Katko,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Aneta ŠENA shop

Rychlý, spolehlivý, kvalitní zboží.

• nakupujem u odborníkov

Toto je už x-tý nákup v tomto e-shope. Som maximálne spokojný a nakupujem len v tomto eshope. S Tomášom a nie len s ním ale poznám všetkých v tejto firme a sú to pre mňa 100% profesionáli s ktorými sa výborne spolupracuje. Vrele odporúčam.

Reakce obchodu ŠENA Shop

srdečně děkujeme za vaši přízeň a důvěru. Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami i nadále spokojený. Vaše slova jsou pro nás neocenitelnou motivací k další práci.

tým e-shopu ŠENA Shop

• Rychlost dodani

Oceňuji rychlost obchodu

Nejlepší obchod v ČR ve svém oboru

Reakce obchodu ŠENA Shop

děkujeme za Vaši důvěru a lichotivou zpětnou vazbu! Vaše spokojenost je naší prioritou a budeme se snažit i nadále poskytovat vynikající služby a produkty.

S úctou,

Aneta ŠENA Shop

• Profesionalita

Rychlé dodání zboží

• Eshop zboží ochotně vyřešil problém s doručením, spokojenost!

Reakce obchodu ŠENA Shop

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme mohli úspěšně pomoci vyřešit problém s doručením a že jste s našimi službami spokojený. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud budete mít v budoucnu jakýkoli další dotaz nebo požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

tým e-shopu ŠENA shop

• Skvělý nápad na skvělou službu pro majitele trávníků!

Reakce obchodu ŠENA Shop

děkujeme za Vaši pochvalu! Jsme velmi rádi, že Vám naše služba pro majitele trávníků vyhovuje. Vaše podpora nás opravdu těší a motivuje nás k dalšímu zdokonalování.

Aneta ŠENA Shop

• skvělý osobní přístup

ŠENA BOOSTER - dobrý nápad!!!

S tímto obchodem zákazník rozhodně "nesáhne vedle".

Správny prístup, stav tovaru aktualizovaný, tipy a triky na webe. Dodanie aj na SK bez problémov, aj keď zásielka bola objemná a ťažká :)
    Obchod je vtedy dobrý, keď sú obe strany spokojné :)

Dobrý den pane Rasťo,

děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že dodání na Slovensko proběhlo bez problémů, i přes objemnost a váhu zásilky. Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením. Pokud budete mít další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Aneta ŠENA shop

Výborná odborná porada, příjemné jednání