Nízký počet semen.
    Když si srovnám počet semen a cenu tak jsou vaše semena velice drahá. Nadhruhou stranu když budu schánět nějakou vzácnost mohla bych to u vás najít. Ale za klasickou sadbu bych u vás zrujnovala

Letos jsem za semena utratila 800,- kdybych měla vše nakupovat u vás tak abych za stejné množtví sadby zapaltila cca. 1.500,-

• osobní odber v praze
    • semena zabalena do IGILITOVYCH PYTLIKU !uvolnuje se pak do nich plast! přitom na internetu mají všechno vyfocene v papirovych pytlikoch kde je napsany postup vysevu

jde jim jen o obchod ne o semena

Vazeny pane Bendiku,

velice dekujeme za Vas nazor. Mylite se, na nasich strankach mame fotky rostlin, ne fotky baleni. Takto balena semena maji ohromne vyhody, nelezi nekde krasne nabalena skladem 2 roky, nybrz se nabaluji v den objednani, tudiz jsou cerstva a je vylouceno, ze za jeden ci dva dny by se do nich uvolnil plast.
    Kazdopadne velice dekujeme za Vas nazor a prejeme prijemny den,

• Jistě dobré ceny
    • Kvalita zboží

Objednala jsem si semnínka za 300kč očekávala jsem je v originálním obalu a tak se nestalo dostala jsem je v sáčcích čekala jsem originální obal a prodejce ani na toto kupující neupozornuje jsem hodně zklamaná a příští nákup rozhodně neprovedu zde.Navíc kvalita semínek je příšerná.

Zbozi doslo ale nic nevyrostlo ze 170 semen ktere staly 586 korun vyrostla jedna sazenice podvod.p.s. a to jsem to sadil podle navodu.

Vazena pani Brezikova,
    velice dekujeme za Vasi recenzi. Bylo by fajn, drive nez nekoho narknete z podvodu, zkusit zjistit, jestli nebyla chyba na Vasi strane. Semena mate doma max. JEDEN TYDEN, semena jeste ani nemohla zacit klicit, jelikoz kliceni trva i nekolik tydnu. Semena jilmu klici tak spolehlive, ze zakaznici se k nam vraci pro ne,

prejem krasny den,
    tym www.semenaonline.cz

• rychlé vyřízení obchodu a rychlá doprava, přehledná prezentace
    • O něco bych zvýšil počet semen v dodávce. Např. místo 6ti alespoň na deset. U rostlin s mnoha semeny (např. rajčata, papriky aj.) by to neměl být až takový problém. Zklamalo mne, že místo deklarovaných 35 semen chřestu bylo v balíčku jen 24 ks, to je zhruba o třetinu méně, což se mně zdá už významná "odchylka".U jiných firem se mně spíše stává, že tam mám jedno semínko "navíc". Také jedno ze šesti semínek rajčete "Černý muž" bylo na první pohled defektní. Ostatní zboží dorazilo v pořádku.

Obchod je přehledný, rychlý, domnívám se ale, že by měli věnovat větší pozornost výstupní kontrole. Když obdržím 24 semen místo deklarovaných 35, nevím, co si o tom mám myslet. Počítat do sta se učí ve druhé třídě na základní.

• Objednávka skoro za 500,- nevyklíčilo ani jediné semínko (jsou to více jak 2 měsíce). Nedoporučuji.

Reakce obchodu SemenaOnline

Vážená pani Slezáková, velice děkujeme za Vaší recenzi. Velice nás mrzí, že semínka v hodnotě 305 Kč Vám nevyklíčila. Tyto semínka exotických rostlin jsou v našem obchodě velice oblíbená a zákazníci jsou s nima velice spokojeni.
    Přejem krásný večer,
    tým www.semenaonline.cz

• majitelka

arogantní chování

Reakce obchodu SemenaOnline

Vazeny zakazniku, velice dekujeme za Vasi recenzi, ktera nas velice prekvapuje. Vase objednavka byla zrusena na Vasi vlastni zadost po telefonicke domluve, komunikace probihala prakticky okamzite,
    prejeme krasny den,

• Dostatek nabídky
    • Vadilo mi, že jste slíbili návod na pěstování a ten u dodávky chyběl. Toto je jediný zápor, ale pro pěstitele začátečníka dost podstatný.

Dobry den,
    velice dekujeme za Vasi recenzi. Navod jsme slibili a presne tak jsme ho i dodrzeli. Na kazdem balicku je uvedeno, kde ho najdete, zkuste se podivat,
    krasny den preje
    tym www.semenaonline.cz

na svých stránkách uvádí, že prodávají pouze čerstvá semena.Mě byly doručeny semena z loňského roku, i když muselo být prodejci jasné, že budu sadit až příští rok na jaře, tudíž budu sadit dva roky staré semena. Očekával bych email s tím, že pokud chci čerstvé semena tak mi budou doručeny o měsíc či dva později. Dle informací prodejce se tím snižuje procentuální úspěšnost vyklíčení. Dále po převážení jsem zjistil, že mi nebyl doručen 1 gram semen jak bylo uvedeno, ale bylo to méně. Uvidím na jaře kolik se toho chytne. Jinak komunikace s obchodem je dobrá na dotaz ohledně pěstování a uschování semen mi bylo rychle odpovězeno k mé spokojenosti a je pravda, že jsem to s prodejcem neřešil.

• rychlost vyřízení objednávky

špatná kvalita semen (špatně klíčí)

Krom cibulovin které jsem si objednal mi ze semínek nevyrostlo ani semínko.(Mucholapka podivná - 15 ks, Aloe vera - 6 ks, Stévie 15 ks). Nejsem spokojen. opakovat nákup nebudu

• Poštovné je stejně vysoké jako cena objednaného zboží !!!!!!

Při ceně zboží 100 Kč je poštovné 100 Kč !!! Nechápu , proč v tak velkém městě jako je Praha přímý prodej ! V žádném případě Vás doporučovat svým známým nebudu !!!!!!

Vazeny pane Vladimire Fialo,
    velice dekujeme za Vasi recenzi. Je nam velice lito, ze hodnotite dodaci lhutu jednou hvezdickou, i kdyz zbozi bylo odeslano 1 HODINU po Vasi objednavce. K cene postovneho- cena postovneho je stanovena Ceskou Postou na 92 Kc, to ze si objednate zbozi ve stejne hodnote jako je cena postovneho je pouze Vase volba. Samozrejme, ze jste mohl zvolit levnejsi zpusoby dopravy, ale to ze jste si zvolil ten nejdrazsi zpusob dopravy, za to opravdu nemuzeme. Prejeme krasnou sobotu, tym www.semenaonline.cz

• objednala jsem si 4 balení po 20ks a z žádného balení mi nevyrostla ani jedna citrónová tráva

služby OK, ale výsledek mizerný, myslím, že jsem si dala dostatečnou rezervu, kdyby nejaké semínko "zahálelo", ale když mi nevyrostlo vůbec nic, tak jsem vážně dost zklamaná a raději si zase zajedu do Flory Olomouc

• objednala jsem si semena u vás, protože na internetu jsem tuto firmu našla jako prvni
    • drahé poštovné

Nelíbilo se mi malé množství semen u většiny objednaných rostlinek,
    I když jsem dodržela podmínky pro výsev, do dneška mi ani jedny rostlinky nevyklíčily

• zboží neodpovídá tomu co jsem objednávala v e-shopu

Obchod nedoporučuji, objednala jsem si semínka a došla rozvážená do mini balíčků z původních balení.

Reakce obchodu SemenaOnline

Vazeny zakazniku, velice dekujeme za Vas komentar. Je nam velice lito, ze jste nespokojena se zbozim, ktere jste si objednala a byla i informovana o zpusobu do naseho vlastniho originalniho baleni,
    www.tym www.semenaonline.cz

• Žádné návody na pěstování !

• Dlouhé dodací doby

• přehled, klid pro výběr
    • uvádí zboží skladem, které už nemá

koupila sem si 3 cibule, dorazily jen 2 a peníze se mi zatím nevrátily...:(

• velké poštovné za malou obálku a málo semen.

• Utratit peníze bez dodání zboží
    • Asi dodání zboží

Nebrat.

Reakce obchodu SemenaOnline

Vazeny pane Sedlicky, velice dekujeme za Vasi recenzi. Jelikoz jste si objednal semena, ktera nejsou skladem, byl jste informovan o tom, ale bohuzel jsme od Vas nedostali zadnou odpoved. Samozrejme, ze pokud si prejete objednavku zrusit, radi Vam zasleme penize zpet,
    krasny den preje tym www.semenaonline.cz